Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

Ładnie :). Niby tylko filmik, ale jednak człowiek zaczyna myśleć, dlaczego premiera jest aż tak późno. Za późno ;). Ale żarty żartami - mnie się szczególnie spodobała muzyka w pierwszej części filmiku, kiedy Geralt przechadza się po lokacjach. Taka smutna, nastrojowa - przywodzi na myśl oprawę muzyczną z Arcanum. Walki też wyglądają "soczyście", a co dopiero oglądać to na monitorze własnego komputera. Jestem ciekaw następnym odsłon gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie gram w RPG, bo po prostu gatunek nie przypadł mi do gustu, ale po tym trailerze "zachcianka" na Wiedźmina mi podskoczyła... ;) Szczególnie, gdy zobaczyłem ludzi w mieście oraz ich zachowania - klaun, ludzi klaskających z zadowolenia, dziecko skaczące na drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo.... Kurde, a miałem moment (tja moment dłuuugi moment) zwątpienie... Myślałem, że wyjdzie lipa... Ale ten gameplay... CUDO... Żesz czemu nie zamówiłem EK?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra będzie tak wyglądać (a będzie), to już mogę stwierdzić dwa fakty:
- będzie to największa i najlepsza Polska gra <duuuuma> :)
- w większości recenzji będzie miała najwyższą notę (w CDA wierzę, że dostanie 10/10 - prawdziwa rzadkość) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do dwoch rzeczy nie ma watpliwosci. klimat i grafa w tej grze to piekna rzecz. az serce z radosci skoczylo widzac dziecko podskakujace sobie po drozce : ).
scorpic tez odwalil swietna robote.
czekam na ten 25 minutowy filmik co tworcy obiecywali ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:41, milten6 napisał:

Takie YouTubowe filmiki nie robią na mnie wrażenia, zdecydowanie lepiej obejrzeć to w HD.

Wkrótce powinna być wersja HD na www.gametrailers.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, że... powoli zaczynam swojej z gry rezygnacji. Proces żałowania rozpoczął się gdy niedawno wreszcie dorwałem książkowego "Wiedźka" (jak na razie tylko "Krew elfów" i "Ostatnie życzenie" - chcę drugiego zbioru i kolejnych tomów, ale wciąż wypożyczone :/ ), a taki filmik jeszcze go wzmógł...

No ale nic, mam swoje GWEN ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować