Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

Eh, chyba i Wiedźmin dojdzie do repertuary gier, które koniecznie trzeba zaliczyć po maturze 2008. ;-)
Oczywiście są w nim inne gry takie jak Gothic 3, Gothic 2 + NK, Civilization III i IV, SPORE (jak wyjdzie) oraz StarCraft 2 (jak wyjdzie). Masa ciekawych gier się szykuje. :) Nic tylko łupać ;D
Nie mogę się doczekać matury. To znaczy tego czasu po niej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie na nim jak wyglądają perfekcyjnie zaprojektowane lokacje

ze niby gdzie ??? narazie to ja widziałem kilka lokacji kazda po kilkanascie sekund, nie widze projektu/rozmiaru miasta, wielkosci, lasów, czy dungeonow... ot migawki wszystkiego po trochu czyli razem nic.

między innymi walka

ta ponoc miala wymagac od gracza "klikania w tempo" a zadnego takiego paska nie widac, ot H''n''S jak Diablo kursor ciagle w jednym miejscu :/, chyba ze ktos pasek/wskaznik zauwazyl, to chetnie sie dowiem gdzie jest

używanie znaków

no z 2 razy kliknieto na cos na interfejsie... ale czy to byly znaki ? Kto to moze wiedziec...

drzewo rozwoju postaci

ktore bylo widoczne przez jakies 2 sekundy... naprawde masa szczegolow na temat rozwoju (smiech na sali)

medytacja.

w tym siekaniu wrogow na szybko jakos ta opcja wogole mi umkneła...

muzyka jest niezła, ale to tylko tylko podkład pod trailera, takiej muzy w grze nigdy sie nie uswiadczy bo zabija wszelkie inne odgłosy... jakbys nie wiedzieli to kazdy trailer, cut-scenka ma pompatyczna wzbudzajaca emocje muzyke...

Klimat ??? narazie nie ma co sie na jego temat wypowiadac, bo nie znamy fabuly, postaci, zadan, wyborow itp, ot tylko grafika w ktorej dominuja mroczne tony - no i bardzo dobrze.

Animacja biegu wiedzmina jest conajmniej dziwna - radze sie przyjzec samym nogom.

duzym plusem jest wyglad miasta, textury, cienie, efekty slonca itd.

obłedny smiech mnie ogarnia gdy widze wypowiedzi "Wiedzmin R-U-L-E-S", "będzie to największa i najlepsza Polska gra", "CUDO", "WOW"

poza grafika, bardzo malo sie dowiedzielismy o tej grze, ale widac mamy tu samych prorokow, ktorzy juz widza sukces tej gry... litosc... tak wiec apeluje o troche krytk wzgledem tej "witcherowej propagandy"i, bo bezgraniczna naiwnosc i ufnosc nikogo jeszcze na dobre nie zaprowadziły :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny gameplay świetnej gry :) Fani prawdziwych RPG i Wiedźmina skaczą z radości że będą mogli zanurzyć się w ten niesamowity świat. Po prostu rewelka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:32, EmperorKaligula napisał:

między innymi walka

ta ponoc miala wymagac od gracza "klikania w tempo" a zadnego takiego paska nie widac, ot H''n''S
jak Diablo kursor ciagle w jednym miejscu :/, chyba ze ktos pasek/wskaznik zauwazyl, to chetnie
sie dowiem gdzie jest

Paska nie ma i nie będzie. To by było za proste :P. Masz, albo dźwięk, albo niewielki niebieskawy odcień podczas ruchu mieczem i wtedy klikasz myszką kolejny raz, żeby przedłużyć sekwencję o kolejne ciosy. Niczego takiego jak w Diablo nie będzie, sam jak pierwszy raz zagrałem i miałem pierwszą walkę to próbowałem jak w Diablo, klikać cały czas. Skutkowało to tylko tym, że Geralt przerywał sekwencję i próbował ją zaczynać od początku, a wróg robił mi z d*** jesień średniowiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładny ten Wiedźmin... Muzyka też dość przyjemna... Może w niedługim czasie pojawi sie jakieś demo... Chętnie bym zobaczył jak tam z grywalnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:36, Marrbacca napisał:

Masz, albo dźwięk, albo niewielki niebieskawy
odcień podczas ruchu mieczem i wtedy klikasz myszką kolejny raz, żeby przedłużyć sekwencję
o kolejne ciosy.


A kursor sie nie zmienia wskazuja odpowiedni czas? (tak bylo we wczesnej becie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:32, EmperorKaligula napisał:

poza grafika, bardzo malo sie dowiedzielismy o tej grze, ale widac mamy tu samych prorokow,
ktorzy juz widza sukces tej gry... litosc...
tak wiec apeluje o troche krytk wzgledem tej
"witcherowej propagandy"i, bo bezgraniczna naiwnosc i ufnosc nikogo jeszcze na dobre nie zaprowadziły
:]


Oprócz fanów STALKERA (10 lat powstawał... i ciągle w niego wierzono!), Praya (podobnie, długo powstawał). Oczywiście są to wyjątki, ale mimo wszystko gracze mogli TYLKO wierzyć w powstanie tych gier... A tutaj co mamy? NASZE dzieło - Rosjanie, Amerykanie, Francuzi etc. MOGĄ zachować sceptycyzm (czy jak to Ty nazywasz krytyką), ale my powinniśmy mieć wielkie nadzieje co do tej produkcji. I nie mamy ich bezpodstawnie - wszak robią to ludzie z CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg...Wiedźmin wygląda... jest po prostu bezbłędny xD Walka świetna, nawet się Geralt odbił od kogoś na ulicy :D
Ale co jest...odświeżyłem stronę, i filmik wcięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! :F nie mogę się doczekać... Niestety w związku z tym, że o EK mogę tylko pomarzyć (pomimo, że jestem na liście rezerwowej), ponieważ choćby wczoraj na Allegro było wystawionych 5 EK (to chyba rekord) zatem nie ma co się łudzić, że ktoś zrezygnuje, jeżeli może na czysto zarobić ze 150 zł... Ale i tak kupię wersję podstawową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować