Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 21:10, Irc100 napisał:

Fajny będzie ten Wiedźmin. Ale już widać niedoróbki jak np: przenikanie przez zborze....

Jeśli by był taki detal nawet jak wyginające sie zborze kiedy idziemy to by podskoczyły wymagania. Pamiętaj że takie detale nieźle obciążają procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:15, Warrior Within napisał:

> Fajny będzie ten Wiedźmin. Ale już widać niedoróbki jak np: przenikanie przez zborze....

Jeśli by był taki detal nawet jak wyginające sie zborze kiedy idziemy to by podskoczyły wymagania.
Pamiętaj że takie detale nieźle obciążają procesor.


Tak wyobrażam sobie. Chyba że były by to skrypty a nie fizyka.... ale i tak mogłyby podskoczyć (przynajmniej jak dla mnie).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak pierwsza uwaga po co piszemy "developed by" przecież to jest chyba oczywiste w żadnej grze tego nie piszą wystarczy poprostu napis "CD PROJEKT".Drugi podpunkt nie wiem co wy za wadę w chodzeniu widzicie ale ja się nie dopatrzyłem niczego takiego on poprostu se szedłspacerkiem.Uwage musze zwrócić też na to że przeciwnicy mają pasek życia w postaci kółka przy nogach a podczas walki może być niewidoczne.Ogólnie nie jest tak żle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Nie wiadomo, tak do końca jaka gra będzie?!
Po drugie: Do premiery jeszcze daleko!
Po trzecie: Mój komp jest stary jak świat(albo i jeszcze starszy)!
Aha, i po czwarte: już nie moge się doczekać kurjera trzymającego moje EK, będzie dobrze!:)) musi być!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grafa mnie z nóg zwaliła, serio taki g3 czy obek do pięt nie dorasta wiedźminkowi, kk możecie ze mną sie nie zgodzić wszak mam specyficzny gust co do grafiki w grach :P (małe wyjaśnienie: dlaczego g3 -bo tam grafika byla paskudna i zeby nie bylo grałem na max detalach i naprawde zrobiło mi sie jej żal ha zamiast mgły dali jakieś zamazane tekstury, muzyka elegancko zagluszała wszystkie dźwięki otoczenia a i taka wspaniała nie była i po pewnym czasie stawała się męcząca, nie wspomniałem o dopracowaniu kodu i fabule bo czegoś takiego wogóle nie było... ; dlaczego obek- no ok grafika obka deklasuje g3 pod kazdym względem, jednakże jest zbyt "czysta" i jakiś ten świat taki nudny) No w każdym bądź razie trzymam kciuki za CDP i głęboko wierzę że gra zaistnieje tak na starym jak i na nowym kontynencie a najlepiej na całym świecie :D a co :D Nie wiem jak jest z fabułą ale mam nadzieję że nie będzie to gra "benchmark" w której poza grafiką, muzyką, mechaniką będzie to "coś" co pozwala wielkim tytułom na istnienie w pamięci graczy na dłuuugo po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie rozumiem. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że na najwyższym poziomie trudności nie ma być żadnych znaczków ani aur, tylko gra na wyczucie - i tak właśnie chciałbym od samego początku uczyć się tej szermierki. Może to w jakiejś wczesnej becie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:47, GanD napisał:

To ja już nic nie rozumiem. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że na najwyższym poziomie trudności nie
ma być żadnych znaczków ani aur, tylko gra na wyczucie - i tak właśnie chciałbym od samego
początku uczyć się tej szermierki. Może to w jakiejś wczesnej becie było?

Tutaj odnośnie najwyższego poziomu ja też mogę się mylić, bo nie pamiętam dokładnie co było mówione, a grałem na normalnym tylko. Pamiętałem tylko, że było mówione o dźwięku dodatkowym na najniższym poziomie. Sorki, jeśli w błąd wprowadziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik dobry, ale nie będę pisał, że gra na pewno będzie hitem, bo na podstawie krótkiego gameplayu tego nie wywnioskuję. Ale w The Witchera oczywiście wierzę. :)
Jedyne, co mi się nie podoba to bieg Geralta. Jak jakiś kaleka. :| Wygląda to okropnie, niestety, moim zdaniem. Po kiego on tymi łokciami tak macha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie bałem że najsłabszym punktem wiedźmina bedzie grafika.
Wiem że gier nie powinno sie oceniac na podstawie filmików jednak ja już widze ,że to dla mnie absolutny must have.
Walka wyglada bardzo efektownie, fabuła napweno bedzie swietna a nawet jak nie bedzie to zawsze jakaś kontynuacja sagi :), questy raczej nie beda polegały na zaniesieniu worka ziemniaków na targ a wytropieniu i zabiciu jakiegos potwora na ktorego pewnie trzeba bedzie znalezc sposob. Jedyne czego sie obawiam to bugi chodz po tak długim czasie nie powinno ich być- i tylko dziwi mnie brak konia :( czy możę takowy bedzie ? ale jak by był to napewno juz dawno pojawil by sie na screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby ok, ale czemu są tylko pokazane z dwóch kamer widzenia (a praktycznie z jednej - TPP), gdzie jest rzut izometryczny? (chyba dobrze pamiętam ze są 3 ustawienia kare nie?).
Poza tym przydał by się normalny gameplay a nie takie połączenie z filmikami. Cienko to wtedy wygląda. Najlepiej jakaś kilkuminutowa sekwencja z rozgrywki a nie takie dziubanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie może czy tą maczugę wiedźmin będzie miał cały czas prze sobie bo mnie ona trochę irytuje jakaś taka przeładowana mi sie wydaje ta postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max -> będą i filmy mniej dynamicznie cięte. Też i z kamery izometrycznej.

Kimetek -> Wiedźmin zaczyna grę w koszuli i z jednym mieczem, więc aby "przeładować" postać ekwipunkiem będzie trzeba się trochę namęczyć;)

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować