Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

No no ładnie ładnie grafika w sam raz, mam nadziej że fabuła będzie świetna i wciągająca :] :] o wymagania nie mam sie co martwic moj komp powinien se poradzić w końcu ma 2 tygodnie :P:P:P

PS co do walki to jest za******** wy****** w kosmos :]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to zupełnie nieźle. Wreszcie chodzenie po mieście zamiast nierealistycznego biegania.
Brakuje mi jedynie bardziej płynnego prowadzenia kamery. Być może w niektórych momentach kamera powinna iść po elipsie lub spirali zamiast po okręgu (efekt filmowy kamery z żurawia) - szczególnie podczas rozpoczęcia walki. Animacje całkiem niezłe. Wyobrażałem sobie, że będzie gorzej, ale filmik zachęca do pogrania. Gra jak mi się wydaje, na światowym poziomie.
Jeżeli nie będzie w niej bugów, to będzie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiew świeżości po nużących dedekach w dwudziestu różnych światach. Liczę na jakieś polskie krajobrazy, to pole uprawne wyglądało obiecująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:21, Rocket02 napisał:

Po drugie: Do premiery jeszcze daleko!


Nie już bardzo blisko:) Ani się obejrzysz, a zastaniesz kuriera z grą:) Gwarantuje:) Daleko to było rok temu.. Teraz gra jest dopieszczana.. A jak widać jest na co czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień musiał biedny trailer czekać na swoją kolej, ale w końcu został obejrzany - jest bardzo dobrze. Przepychanie się w tłumie, ciekawy interface, drgający medalion, efekty dnia i nocy, mikstur oraz czarów, szybkość i dynamika walki. Czekam niecierpliwie na wersję HQ, by móc stwierdzić, że jest nie dobrze, ale wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Esencja komputerowej gry czyli monotonia i pewne braki wynikające z ograniczonego budżetu , nie będę się stucznie podniecał , bo gre robią polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez takie gameplaye żałuję, że jednak wydałem kasę na co innego niż na upgrade sprzętu. Ludzie, wcześniej się tą grą nie interesowałem a teraz... uh.. it''s great!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oczywiście wszyscy słyszeli (mam nadzieje) cd-projekt opracowywało system walki z najleprzymi szermierzami w kraju. Ten filmik świetnie to pokazuje. Już zamówiłem, teraz tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować