Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

Ja bym się nie czepiał biegu, chyba że macie doświadczenie w bieganiu (truchcie?) z dwoma mieczami długimi na plecach, sakwami na pasie itd., wtedy można się kłócić.

Można za to z miejsca stwierdzić, że motion-cap dał bardzo dobre efekty. Geralt w walce wykonuje rzeczywiste ciosy - brawa dla szermierzy. Wreszcie też bohater chodzi jak człowiek (chociaż mógłby jak mutant) - kolejny plus.

Myślę, że nie będzie źle. Owszem, wiele zależy od fabuły, ale scenarzystów zatrudniono raczej dobrych, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:21, Bartold-1991 napisał:

Ja bym się nie czepiał biegu, chyba że macie doświadczenie w bieganiu (truchcie?) z dwoma mieczami
długimi na plecach, sakwami na pasie itd., wtedy można się kłócić.

Ja biagałem w 50 kilaowych blachach(może bez mieczy na plecach ale w ten sposób ale jak komuś uda sie wyciągnąć półtorak zza pleców to gratulacje) i poruszałem się normalnie

Dnia 01.09.2007 o 13:21, Bartold-1991 napisał:

Można za to z miejsca stwierdzić, że motion-cap dał bardzo dobre efekty. Geralt w walce wykonuje
rzeczywiste ciosy - brawa dla szermierzy. Wreszcie też bohater chodzi jak człowiek (chociaż
mógłby jak mutant) - kolejny plus.

Ta walka jest bardzej nastawoina na efektowność, nie jest realistyczna i rzeczywista ale widowiskowa.

Dnia 01.09.2007 o 13:21, Bartold-1991 napisał:

Myślę, że nie będzie źle. Owszem, wiele zależy od fabuły, ale scenarzystów zatrudniono raczej
dobrych, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ja biagałem w 50 kilaowych blachach(może bez mieczy na plecach ale w ten sposób ale jak komuś

Dnia 01.09.2007 o 13:33, Warrior Within napisał:

uda sie wyciągnąć półtorak zza pleców to gratulacje) i poruszałem się normalnie

Ale miecze rozchodzą się na boki, i mam wrażenie że łokcie Geralt rozstawia dla utrzymania równowagi - ale mogę się mylić.

Dnia 01.09.2007 o 13:33, Warrior Within napisał:

Ta walka jest bardzej nastawoina na efektowność, nie jest realistyczna i rzeczywista ale widowiskowa.

Jest przyspieszona. Wiele ciosów w rzeczywistości jest zbyt wolnych, by były użyteczne, ale Geralt to mutant, więc u niego przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:18, DRACOFELIS napisał:

No filmik całkiem fajny... animacje walki świetne... ale animacja biegu jakaś taka... dziwna
;) Może sie czepiam detali, ale ciesze sie że mam zamówioną EK :D


Dziwna? ;) Pobiegaj sobie w zbroi ważącej 30-50 kg to zobaczymy jakie będziesz miał wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wiedźmin nie nosi zbroi xD ktoś tutaj nie czytał książki:P
Po drugie film ekstra:) grafika heh no po prostu miodzio:), ale nie ocenie na razie Wiedźmina. Nie chce popełnić tego samego błędu co przy G3. Jak ja to mówię pożyjemy, zobaczymy. Heh oczywiście liczę, że wiedźmin będzie świetny i tego się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:20, master matrox napisał:

> No filmik całkiem fajny... animacje walki świetne... ale animacja biegu jakaś taka...
dziwna
> ;) Może sie czepiam detali, ale ciesze sie że mam zamówioną EK :D

Dziwna? ;) Pobiegaj sobie w zbroi ważącej 30-50 kg to zobaczymy jakie będziesz miał wrażenia
:D

Geralt nie biega w płytach ani kolczudze:D Za to mnie ten bieg wydaje się ''dziwny''. bo Wiesiek musi utrzymywać równowagę z dwoma półtorakami na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P-I-Ę-K-N-I-E, grafika jest super, szkoda że na minimalnych niewiele z tego zobaczę :( Animacje też są pierwszorzędne, wreszcie gra w której człowiek nie chodzi jakby mu kij w (_!_) ktoś wsadził. Co do biegu- mógłby być lepszy, ale tak czy siak w RPGach raczej nie biegam (no, chyba że wieję przed stadem potworów, ale wtedy jakoś nie patrzę na animacje) bo mój komp nie daje rady z wczytywaniem terenu i mam czkawki :) Kurczę, polecą moje oceny w szkole na łeb, na szyję jak dostanę Wiedźmaka w swoje łapska, oj polecą... A jeżeli CDP Red spartoli tą grę, po tylu latach pracy to chyba przestanę wierzyć, że w Polsce może powstać naprawdę dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny gameplay... Piękna grafika... Ładne lokacje...
Można by trochę "podreperować" bieg, no ale wszystkiego mieć nie można.
No i trzeba się w końcu zastanowić nad kupnem jakiegoś lepszego. Bo mój obecny z 2002r. nic nie może zdziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, moim zdaniem jest wciąż to, że Geralta nie powinno się obstawiać w głównej roli...z pewnością rozwali to cały świat Sapkowskiego...no ale dość marudzenia! Gra jest wy-je-bis...fajna. Podoba mi się system walki i to szpanerskie machanie żelazem. A grafice nic nie mówię, bo i nie ma po co , wszyscy widzą jak jest. (A jest dobra. Naprawdę dobra.Jakby jakieś niedojaśnienia co do moje opinii były...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetne, wiedzmin zapowiada sie na pierwszy wielki polski hit, chociaz uwazam ze powinna byc mozliwosc tworzenia wlasnego bohatera od podstaw, wyglad, imie, itp, nie koniecznie gra geraltem, ale i tak wszystko zapowiada sie cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 22:50, Ragnar333 napisał:

świetne, wiedzmin zapowiada sie na pierwszy wielki polski hit, chociaz uwazam ze powinna byc
mozliwosc tworzenia wlasnego bohatera od podstaw, wyglad, imie, itp, nie koniecznie gra geraltem,
ale i tak wszystko zapowiada sie cudownie

Dobrze by było gdyby twórcy udostępnili taki tryb free play, tworzysz własnego Wiedźmina i reszta należy ciebie(bez np.zadań fabularnych tylko poboczne(lub w tym przypadku praca jako najemnik do likwidacji potworów) coś takiego jak zapowiadają twórcy stalkera choć tam nadal będzemy naznaczonym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wyjdzie w tym roku? ;) Bo już mnie sutki swędzą od czekania, a i tak na pewno przełożą premierą jeszcze kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, przeczytałem kilka waszych komentarzy i szczerze się roześmiałem, hahaha, po zobaczeniu jak koleś łazi orzekli że gra jest prześwietna, hehehe, tego jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi a po czym innym oceniać jaka będze gra poza trailerami(i zapowiedzami twórcó ale oni zawsze idealizują swoje tytuły)?? To zdarzało się wiele razy, ale to tylko przypuszczenia, prawdy dowiemy się po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No za dużo tego oglądania to nie było; jednak można coś stwierdzić; a) ładna grafika b) ładne animacje c) niezgorszy interfejs; z ogólną oceną to się powstrzymam; czekam na następne gameplay''e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować