Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Jakby to powiedziec... Styl wypowiedzi ewidentnie nalezy do Ciebie, nie do Twojego kuzyna. Wystarczy popatrzyc na jego inne komentarze. Wiec sie nie wykrecaj sianem, bo oslem nie jestem i na to nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:34, xbit71 napisał:

Nie jestem w temacie, a nie mam gdzie sprawdzić...
Na jaki temat toczy się dyskusja między Tobą a stiffyone''em?


Na temat teraz wypowiedzi mojego kuzyna, który jak zwykle zarżnął od mnie, bo już sprawdziłem.

Ale jak już mówimy o niej to mam dawać te dowody czy nie, bo już mam ich od groma i nie wiem gdzie to wysypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:37, stiffyone napisał:

który jak zwykle zarżnął od mnie,

O, co Twoj kuzyn zabil?

Dnia 08.07.2007 o 20:37, stiffyone napisał:

bo już sprawdziłem.

Oczywiscie.

Dnia 08.07.2007 o 20:37, stiffyone napisał:

Ale jak już mówimy o niej to mam dawać te dowody czy nie, bo już mam ich od groma i nie wiem gdzie to wysypać.

Czekam na relacje. Bo w koncu "nikt oprocz Ciebie nie wie", ze Word Up/In The End/Forgotten to ta sama osoba. Wystarczy porownac adresy mailowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:45, PolishWerewolf napisał:

O, co Twoj kuzyn zabil?

Ty to pewnie nie wiesz, że nawet w tematach takich samych się wypowiada.

Dnia 08.07.2007 o 20:45, PolishWerewolf napisał:

Oczywiscie.

Nie ma go, a szkoda.

Dnia 08.07.2007 o 20:45, PolishWerewolf napisał:

Czekam na relacje. Bo w koncu "nikt oprocz Ciebie nie wie", ze Word Up/In The End/Forgotten to ta sama osoba. Wystarczy porownac adresy mailowe...


Nie o to chodzi, bo proste, że to on nie musiałem niczego porównywać i po charakterze łatwiej poznać.
Chodzi o to, że nadal spamuje, ale ty chyba tego nie zauważyłeś, a nawet na dowód tego jeden link ze statystyk:
http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=87&uid=479960
I powiedz, że robi mądrze, jeżeli wie przecież o co chodzi na forum to po co pytania zadaje - oczywiście, że dla spamu.
Nie wspominając o "Opisz poprzednika..." gdzie wszystkim opisujących obraża tylko.
Tam między innymi: PRINCE JANEK, Vuko Drakkainen i tym bardziej mnie, bo kuzyn to już mnie nie obchodzi, a niech sobie sam radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

Ty to pewnie nie wiesz, że nawet w tematach takich samych się wypowiada.

Przetlumacz to na polski.

Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

Nie ma go, a szkoda.

O co Ci chodzi?

Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

Nie o to chodzi, bo proste, że to on nie musiałem niczego porównywać i po charakterze łatwiej poznać.

Dluga chwile zajelo mi zrozumienie tego zdania. Popracuj nad skladaniem poprawnie zdan.

Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

Chodzi o to, że nadal spamuje, ale ty chyba tego nie zauważyłeś, a nawet na dowód tego jeden link ze statystyk:

Oczywiscie ze to widzialem. Ale 21 postow w 2 dni nie nazwe spamem. W przeciwienstwie do jednego uzytkownika, ktorego nicka nie przytocze.

Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

No i? Bawi sie. Ktos mu zabroni? Nie.

Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

I powiedz, że robi mądrze, jeżeli wie przecież o co chodzi na forum to po co pytania zadaje - oczywiście, że dla spamu.

Oczywiscie Pan Pseudo-Moderator musial to wylapac. <Ironia wylaczona>. Szczerze, to najpierw przyjrzyj sie swojemu postepowaniu.

Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

Tam między innymi: PRINCE JANEK,

Pisze to co uwaza. Jak Czerwoni uznaja to za godne kary, to to zrobia.

Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

Vuko Drakkainen

Jesli to uwazasz za obraze, to lepiej ja juz siedze cicho. Bo mnie oskarzysz o niewiadomo co.

Dnia 08.07.2007 o 20:53, stiffyone napisał:

i tym bardziej mnie

Ha ha ha... Dobry dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:06, PolishWerewolf napisał:

Przetlumacz to na polski.

Proszę: Mój kuzyn naśladuje mnie i uważa mnie za idola, ale w złym tego słowa znaczeniu i wypowiada się w takich samych tematach, kopiuje moje wypowiedzi, nawet avka miał takiego samego przez jakiś czas jak i wygląd GS''a nie wspominając nawet o zdjęciach natury, które zrobiłem i wstawiłem na moim gramsjcie we wpisie odpoczynkowym, a on napisał u siebie, że znalazł je na googlach jak są identyczne z moimi. Taka papuga, bo nic więcej nie mogę przytoczyć delikatniejszego.

Dnia 08.07.2007 o 21:06, PolishWerewolf napisał:

O co Ci chodzi?

Jak rozmawiam o kuzynie to wiadomo, że chodzi o kuzyna, bo pewnie napisałby coś niezabardzo do tematu - heh.

Dnia 08.07.2007 o 21:06, PolishWerewolf napisał:

Dluga chwile zajelo mi zrozumienie tego zdania. Popracuj nad skladaniem poprawnie zdan.

Nie o to chodzi, bo proste, że to on - nie musiałem niczego porównywać i po charakterze łatwiej poznać. Chyba przez to, że myślnika zapomniałem i teraz brzmi lepiej. Sorry.

Dnia 08.07.2007 o 21:06, PolishWerewolf napisał:

Oczywiscie ze to widzialem. Ale 21 postow w 2 dni nie nazwe spamem. W przeciwienstwie do jednego uzytkownika, ktorego nicka nie przytocze.

A czy nick tego użytkownika jest, aż tak straszny by go nie wymawiać.

Dnia 08.07.2007 o 21:06, PolishWerewolf napisał:

No i? Bawi sie. Ktos mu zabroni? Nie.

Po tym komentarzu już nie mam zamiaru prowadzić dalej rozmowy jeśli ty to uważasz za zabawę - LOL ;)

Na tym koniec, ponieważ nie warto ciągnąć rozmowy dalej jak widzę, a ja i ty zdania nie zmienisz, więc nie ma co dalej przytaczać argumentów - oczywiście jeśli chcesz to co innego, ale ja dalej nie mam zamiaru komentować i pozostaję przy swoim zdaniu na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oswieci mnie ktoś o co im chodzi? Albo lepiej nie.
Stiffyone, PolishWerewolf---> wyjasnijcie to sobie na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! Usznowanko dla kolegów zdegradowanych. yyy Za co dostałem degrada??? Za to że byłem szczery i chcialem wyrazić uczucie no i troche przegiąłem - zdaniem moda. Za to że założyłem niepotrzebne tematy. hmm Jak inni po mnie jeździli to moderator nie zauważył, nie? No i chyba tyle. Jak klikniecie tu to poznacie info głębiej.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25485&u=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż moim zdaniem degrad zasłużony, bo rzeczywiście Twój post był niepotrzebny, nie wnosił nic do tematu i był, co tu dużo mówić, spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:12, PRINCE JANEK napisał:

witam! Usznowanko dla kolegów zdegradowanych. yyy Za co dostałem degrada??? Za to że byłem
szczery i chcialem wyrazić uczucie no i troche przegiąłem - zdaniem moda. Za to że założyłem
niepotrzebne tematy. hmm Jak inni po mnie jeździli to moderator nie zauważył, nie? No i chyba
tyle. Jak klikniecie tu to poznacie info głębiej.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25485&u=12



Moderator Tobie wszystko wyjaśnił. Czasami milczeć, niż się odzywać. Poza tym to nie Twój pierwszy raz, więc należał się degrad.
Nie, żebym coś do ciebie miał, lecz taka jest prawda.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglo tam zaistniec wtedy wiele sytuacji. Na ten przyklad, tamte osoby wczesniej tego nie robily/byly bez zazutow. Ani nic podobne.

A Ty po pierwsze, zakladales juz bezsensowne tematy, duble, nie korzystales z wyszukiwarki. Po drugie, spamowales, krytykowales bez zadnych podstaw. Po trzecie, uprawiales pseudomoderatorke.

I na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeny no dobra. Ale i tak mam tego degrada gdzieś. Będe pisał swoim stylem i wyrażał swoje opinie a nie podlizywał się modom po to by szybciej dostac awans, bo po co? Tak o to pytanie po co kopiowac czyiś styl pisania? Przeciez trzeba miec swój. Tak tez robie. A z tym degradem to rzeczywiscie powinienem już wczesniej dostac. Nic trzeba się cieszyc z przodownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:25, PRINCE JANEK napisał:

nie podlizywał się modom po to by szybciej dostac awans, bo po co?

Czyzbys pil do czegos/kogos?

Dnia 15.07.2007 o 21:25, PRINCE JANEK napisał:

po co kopiowac czyiś styl pisania?

Ktos kopiuje? Nie zauwazylem. Chociaz wszyscy piszacy w takich tematach jak ten za ktorego przed chwila oberwales pisza na jedna nute.
"Jezdez gupi ze zakladasz takie temty! Modelatorzy cie naucza rosumu!"
"I inne takie przyklady ktore mozna by pisac w nieskonczonosc."

Dnia 15.07.2007 o 21:25, PRINCE JANEK napisał:

Tak tez robie.

Coz, ja na razie jedynie zauwazylem kolejny styl pisania na nute wszechwiedzacego i niewinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niech będzie ale ja nie będe nigdy sie zachwywał tak jak mi mod wskaże. Moze i lekko zachaczyłem o regulamin ale po prostu wyraziłem swoje zdanie i jestem zadowolony że to zrobiłem. Bo nie bede komus kto zrobił beznadziejny temat mówił: "Lol ale fajny temacik" itd. Bo to nieprawda. i po prostu przepraszam wszystkich za to co zrobiłem i nie zrozumcie mnie źle ale ja musiałem tak postapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musiales. Mogles wyslac formularz lub zglosic odpowiednim osobom. Wystarczy pomyslec i milczec, a nie bic palcami po klawiaturze jak popadnie, liczac ze cos sie uda zgarnac/osiagnac.

I nie musisz mowic. Mozesz go ominac i czytac inne. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji w tym jest ale tak jakos mnie ciagło żeby tym razem wyrazic swoje uczucie a nie znowbyc tym że tak powiem "chłopcem do bicia". Tak tak dzisiaj juz jeden "user" mnie wyzywał że wyrazilem swoje uczucia. I tak jak powiedzialem przepraszam ale i tak temat zamkneli. Lepiej sie juz nie odzywac na tym forum. Chodzi mi o to że lepiej nie wyrazac sowich uczuc. UWAGA! tym grozi degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować