Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie


Gdzie ostatnio nie wchodzę to widze sarkazm, ironię, wywlekanie swoich brudów nawzajem, donosicielstwo i nieuprzejme odnoszenie sie do siebie... "obywatel'', "guild wars", irc, tutaj też. Mam zacząć coś z tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:07, Budo napisał:


Gdzie ostatnio nie wchodzę to widze sarkazm, ironię, wywlekanie swoich brudów nawzajem, donosicielstwo
i nieuprzejme odnoszenie sie do siebie... "obywatel'', "guild wars", irc, tutaj też. Mam zacząć
coś z tym robić?

Niektórym by się to przydało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:07, Budo napisał:


Gdzie ostatnio nie wchodzę to widze sarkazm, ironię, wywlekanie swoich brudów nawzajem, donosicielstwo
i nieuprzejme odnoszenie sie do siebie... "obywatel'', "guild wars", irc, tutaj też. Mam zacząć
coś z tym robić?


Dodał bym jeszcze do tej listy wyśmiewanie się z użytkowników w Kwasach. Tak, zrób coś z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:07, Budo napisał:


Gdzie ostatnio nie wchodzę to widze sarkazm, ironię, wywlekanie swoich brudów nawzajem, donosicielstwo
i nieuprzejme odnoszenie sie do siebie... "obywatel'', "guild wars", irc, tutaj też. Mam zacząć
coś z tym robić?



A ja dostałem degrada za to, że filmiki które pokazałem były troszkę zbyt wulgarne. Jednak kto inny dał ten sam filmik w "Kwasch" i nie dostał degradacji. Poza tym w regulaminie nie ma słowa o tym, żeby nie wstawiać wulgarnych filmików - jest napisane jedynie to, że trzeba się kulturalnie zachowywać. :]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Obowiązuje kultura i netykieta- normalnie dałbym ostrzeżenie, ale filmy z ivoną roja sie aż od wyzwisk, wobec czego dostałeś degrada- kwasy regularnie przeglądam i się tam udzielam co zresztą widać po statach wątku, ale takich filmów nie widziałem do tej pory- a jak widziałem, to użytkownicy je zamieszczający byli degradowani (vide przeróbki lotra).

Farmer Widomo--> ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:07, Budo napisał:


Gdzie ostatnio nie wchodzę to widze sarkazm, ironię, wywlekanie swoich brudów nawzajem, donosicielstwo
i nieuprzejme odnoszenie sie do siebie... "obywatel'', "guild wars", irc, tutaj też. Mam zacząć
coś z tym robić?


Jak to zacząć coś robić?? Przecież regulamin określa kiedy trzeba coś robić i co jest dopuszczalne egzekwowanie go nie styknie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 17:32, CzystyZysk napisał:

I kto ma rację szanowny panie moderatorze...? :)


A czy coś z moich słów sie nie zgadza? Widzę że ktoś ma problemy z czytaniem:
1. "ale takich filmów nie widziałem do tej pory- a jak widziałem, to użytkownicy je zamieszczający byli degradowani". Mówiłem to raz i powtórze jeszcze 10- jeśli ktoś myśli że kilka osób (4?) może kontrolowac w 100% całe forum to jest bardzo naiwny.
2. regulamin: "Decyzje Moderatorów lub Pracowników CD Projekt dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl."
3. formularz "jak zauwazycie, ze ktos spamuje, zle sie zachowuje w stosunku do innych uzytkownikow, lamie regulamin czy po prostu czegos nie wiecie to korzystajcie z formularza na stronie www.gram.pl/moderator"
I eot, mam nadzieję że wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak trudno jest przyznać się do własnego błędu... :/


Skoro user o nicku JackXP nie dostał degrada, w takim razie proszę o przywrócenie mi Robotnika. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Budo napisal Ci wyraznie, ze tego NIE widzial jak bylo zamieszczone. Wiec nie bedzie odgrzebywal sprawy sprzed prawie 3 tygodni. Gdybys to zglosil 20 czerwca, czyli w dniu zamieszczenia posta i uczynil to przez FORMULARZ do ktorego Budo Ci podal link, to prawdopodobnie bylaby kara.

A po przywrocenie robotnika zglos sie tutaj: www.gram.pl/moderator Co tez Ci Budo zreszta powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz racje. Pownnien jakis moderator to zrobić, ale oni nigdy nie widzą tak rzeczywistych rzeczy. Tak jakby stali pod latarnią i nie widzieli kolegi obok. Bunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:24, TigerXP napisał:

Co jak co ale nie jestem do końca pewien czy moderatorzy czytają te formularze!


Oczywiście, że czytamy. Kilka razy dziennie skrzynka jest sprawdzana, nie bój żaby. Ostatnio jednak były małe problemy techniczne z formularzami i przez parę dni w ogóle do nas nie dochodzily. Ale teraz powinno być wszystko ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 23:45, Budo napisał:

Ale teraz powinno być wszystko ok ;]


Ja również zauważyłem - ale może tak się spytam poza tematem - czy wiecie może czego to jest winą.

A do tematu to zauważyliście, że In The End, Word up - znaczy się Forgotten znów spamuje i jeszcze udaje kogo innego - dowodami na pewno jest m. in. jego GS, wypowiedzi w których sam się wkopuje i na pewno adres IP - przyznałby się chociaż i jeszcze jedno - życzę ci Budo miłego sprawdzania IP, bo jak czytam sobie tak regulamin to ktoś z banem na koncie automatycznie dostaje tego bana na każdym nowo utworzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:24, TigerXP napisał:

Co jak co ale nie jestem do końca pewien czy moderatorzy czytają te formularze!


Czytaja. Budo juz wspomnial, ze w ostatnich dniach byly male problemy techniczne, ktore nie wynikaly z naszej winy. Obecnie z tego co wiem maile z formularzy docieraja do nas bez zadnych klopotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi wycinek regulaminu, w ktorym jest mowa o NIEODWOALNYM banowaniu kazdego nastepnego konta. Pokaz mi w ogole wycinek, w ktorym jest mowa o banowaniu kazdego nastepnego konta...

Tylko nie podrzucaj mi fragmentu z podwieszonego posta w Landrynce, bo to nie jest regulamin Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 20:01, PolishWerewolf napisał:

Tylko nie podrzucaj mi fragmentu z podwieszonego posta w Landrynce, bo to nie jest regulamin Forum.


No dobra przebiłeś, ale nie powiesz, że to zły pomysł, bo czwarte konto jak przypomnę In The End, Word up, Ecstasty, Forgotten z kolejnymi porcjami spamu w dodatku nieprzyznając się do tego jest aż delikatnie mówiąc nieodpowiednie, więc albo zmieni zachowanie na bardziej stosowne, albo będzie trzeba umieścić ten cytat w regulaminie. Czy zakładanie nowego konta w dodatku tylko po to, aby obrazić kogoś jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:21, stiffyone napisał:

No dobra przebiłeś, ale nie powiesz, że to zły pomysł,

Zalezy od przypadku.

Dnia 08.07.2007 o 20:21, stiffyone napisał:

Czy zakładanie nowego konta w dodatku tylko po to, aby obrazić kogoś jest dobre?

Wchodzenie na konto kuzyna, tylko po to, aby dodac obrazliwy komentarz dla podanego wyzej uzytkownika jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 20:23, PolishWerewolf napisał:

Zalezy od przypadku.

Oczywiście, że zależy jeżeli widać poprawę to owszem można.

Dnia 08.07.2007 o 20:23, PolishWerewolf napisał:

Wchodzenie na konto kuzyna, tylko po to, aby dodac obrazliwy komentarz dla podanego wyzej uzytkownika jest dobre?


Skąd taki pomysł?
Kuzyn sam miał niemiłe wrażenia ze spotkania z forumowiczem o którym mowa i zrobił to co myślał.
Sam bym napisał podobnie i przyznaję się do tego.
No to może, że mam podać dowody wymigania się i umyślnego walenia postami Forgotten''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować