Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2007 o 21:36, PRINCE JANEK napisał:

no niech będzie ale ja nie będe nigdy sie zachwywał tak jak mi mod wskaże.


A ja radzilbym zaczac sluchac wskazowek moderatorow. Bo jesli nie bedziesz sie stosowal do zalecen - to sie szybko pozegnamy. Nie po to o cos prosimy, zeby bylo to ignorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też moge wyrazić uczucia i powiedzieć np. że was wszystkie pie.... I co? To łamie regulamin, akurat tamten wątek nie brzmiał "wyraź swoje uczucia, co czujesz" czy inne bzdety tylko traktował o czym innym. Pisałeś o czymś nie związanym z tematem? Znaczy spamowałeś. I zostałeś ukarany, z czego się teraz śmieje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chodzi mi o to że lepiej nie wyrazac sowich uczuc. UWAGA! tym grozi degrad.
Bueheh... Rozbawiles mnie tym, na prawde (dostane degrada? :D Wyrazilem przeciez swoje uczucie). Nie wiesz co mowisz. Wszystko zalezy od formy wypowiedzi.

"Jestez itiota sze zalozylesz taki temad!"
"Moim zdaniem takie tematy sa nie na to forum!"
"Nawiazujac do tematu, (...). Takie sa moje slowa zwiazane z trescia tego tematu. Jednak w moich odczuciach, mogles swoje zdanie/opinie/problem przedstawic tu: ..., tu: ..., lub tu: ... . Zapraszam Cie takze tam. Na przyszlosc lepiej uzywaj wyszukiwarki, pozwala uniknac problemow."
"Uszywaj wyszukiwarki!"

Jak widzisz, wyrazanie wlasnego odczucia mozna przeprowadzic na wiele roznych sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze więc z całego serca przepraszam:
moderatorów serwiu gram.pl
gramowiczów i gramowiczki
tych co po nich jeździłem (np. Ufo nie pamiętam dalszej części nicka)
cały świat
CDP

Wybaczcie prosze. To sie nie powtórzy. Będe grzeczny i nie bede spamował ani nikogo obrażał. To jak wybaczycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że Prince Jankowi należał się degradzik. Bez urazy, ale tyle dubli/niepotrzebnych tematów to chyba tylko ufo344 założył... Dobrze, że ukazałeś skruchę.

@PolishWerewolf >> nie przejmuj się Lycaninie :] Chłopak zrozumiał już swój błąd [bądź to był sarkazm, sam nie wiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:50, PRINCE JANEK napisał:

To jak wybaczycie????

Mam nadzieję że to nie było na takie -"odwalcie sie". Bez takich mi tutaj że potem znowu zaczniesz. To by było co najmniej niemiłe. Poza jednym postem nie odkupisz wszystkich grzeszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:50, PRINCE JANEK napisał:

Wybaczcie prosze. To sie nie powtórzy. Będe grzeczny i nie bede spamował ani nikogo obrażał.
To jak wybaczycie????


Wierze na slowo, ze tak bedzie. Niemniej jednak nie ma mozliwosci, zeby cofnac degrada. Ale skruche doceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem wyżej. Spróbuje nie juz tyle nie spamowac, nie zakładac tyle dubli. Nie wiem czemu ale ostatnio jakoś za bardzo mnie ponosi. Może to przez pogode? No więc jeszcze raz najmocniej przepraszam. Ten degrad jednak bardziej mnie zmobilizował niż przygnębił. No bo rzeczywiscie miałem troszke tych dubli. no nic trzeba sie poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2007 o 10:38, Maciejka12 napisał:

czasem każdy sie myli, nikt nie jest alfą i omega


xbit71 jest alfą, ale czy omegą to nie jestem pewien ;)

Co do degrada to ja powiedziałbym tak, prawie każdy jest zasłużony i to tak jak ze znajomością - prawie każda jest prawdziwa, ale jak dobrze wiem "prawie robi wielką różnicę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko ja tez wczoraj degradzika dostałem i jeszcze zyje. Troche ponarzekalem za co przeprosiłem ale jest dobrze. Tobie tez nic nie będzie. I tak kiedyś dojdziemy do Własno tytulowca. jeszcze mamy czasu że ho ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:43, PRINCE JANEK napisał:

spoko ja tez wczoraj degradzika dostałem i jeszcze zyje.

tylko ja dostalem juz 3 degrady, z czego 2 za to ze chcialem pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz czasami lepiej trzymac posty w klatce. Może źle pomogłeś? Nie no wiesz - podaj link do tematu i to wystarczy (przynajmniej powinno). Chcesz pomóc? to zazwyczaj skonczy sie źle bo kogos obrazisz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:28, Maciejka12 napisał:

SUPER!!! Przez Lukasa813 i jego tematy dostalem degrada! chcialem pomóc, a co mi z tego wyszlo...
DEGRAD

Jak kto przez? Sam sobie jesteś winien. Do dubli/bezsensownych tematów się nie dopisuje. Niektórzy chyba nigdy tego nie zrozumieją i właśnie tak ty będą się dopisywać "żeby pomóc", a potem narzekać w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:14, PRINCE JANEK napisał:

skoro to juz twój 3 degrad to cos robisz źle. No nie wiem może spamujesz. Nie? to nie wiem.


Ja wiem, ale to jest tylko w przypadku gdy ten sam moderator degraduje Cię o ponad 10 stopni *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować