Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 22:48, reaven1 napisał:


> Taa widać jak bardzo wychowawcze są te degrady...

ano dokładnie, niczego nie wnoszą, a tylko agresję wywołują:P


Cóż nic nie zmienisz, większość ludzi w wieku gimnazjalnym się zachowuje jak się zachowuje. Ja nie posiadam jakiegoś wielgachnego doświadczenia życiowego i nie biorę się za nauczanie forumowiczów, chociaż patrząc na niektórych poziom mógłbym. Np witos ze swoim jakże genialnym "Dobra nie sraj żarem śmiesznie jest można pobrechtać" pokazuje swój poziom.

@Sith66 tutaj wiek nie gra roli, chodzi o ogólne zachowanie bo można mieć i 40 lat i być chamem i zachowywać się jak gnojek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra...rozumiem...starszyzna się odezwała, ale nie wyzywaj od szczeniaków/gnojków bo sam zachowujesz się jak szczeniak. Jeśli chcesz się bluzgać to nie tutaj. Jeśli jesteś mądry to po co rozwijasz tą kłotnie ? Po co ją ciągniesz ? niby jesteś dorosły :> Ale dobra...ciekawe co teraz powiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:52, witos92 napisał:

Tu sopro jest takich przypadków.


Spam i offtop w Twoim wykonaniu tutaj mówi mi, że jednak degrad Cię nie nauczył za wiele..
-1, radzę uważać na słowa i nie robić takiego smietnika w wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Starczy ok? Naprawdę mam dość kar w tym wątku... na dzisiaj ;]
Zawsze było to miejsce, gdzie zdegradowani mogli sie poskarżyć i pogadać o swoich degradach, ale kurcze jak jestem na forum nie pamiętam tu takiego chlewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:55, Cesarro napisał:

Dobra...rozumiem...starszyzna się odezwała, ale nie wyzywaj od szczeniaków/gnojków bo sam zachowujesz
się jak szczeniak. Jeśli chcesz się bluzgać to nie tutaj. Jeśli jesteś mądry to po co rozwijasz
tą kłotnie ? Po co ją ciągniesz ? niby jesteś dorosły :> Ale dobra...ciekawe co teraz powiesz...

Raczej niewiele zważywszy ze dostał bana :P a stiffiemu i tak sie upiekło :/ chociaż to on zwykle zaczyna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro swoja wypowiedz skierowal do Reavena, nie do Hito. A ten pierwszy jeszcze ma mozliwosc wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja kolejny degrad dobrze że nie ban :D nie bede sie z głupimi kłucić bo inni różnicy nie dostrzegą ... Opuszczam gram.pl już tu raczej nie przyjde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Faktycznie. Za szybko strona mi przeskoczyla. Zwracam pelnie honoru.

Pamietaj... Sprawdzaj poprzednia strone... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:02, Catastrophe-she napisał:

> Cesarro swoja wypowiedz skierowal do Reavena, nie do Hito. A ten pierwszy jeszcze ma mozliwosc

> wypowiedzi.
nie nie ma :P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=5416 uważniej czytaj :)

Ci co tutaj napisza za duzo to naprawde maja problem, chyba jeszcze nigdy nie widzialem tylu zdegradowanych na raz

Ps. Wspolczuje wszystkim znam ten bol, ale najgorzej jest jak ktos sie stara a tu mu ktos kopnie w yhmmm cztery literki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:03, PolishWerewolf napisał:

Hmm... Faktycznie. Za szybko strona mi przeskoczyla. Zwracam pelnie honoru.

Pamietaj... Sprawdzaj poprzednia strone... :P


Heh trzeba było go nie zabierać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwarzam że przesadziliście z tymi banami. Hito_Kun i reaven1 byli jednymi z tych którzy reprezentowali w miarę wysoki poziom, a co często za tym idzie byli dość wybuchowi. Sam taki jestem, ale staram się nie narażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:13, Sith66 napisał:

Uwarzam że przesadziliście z tymi banami. Hito_Kun i reaven1 byli jednymi z tych którzy reprezentowali
w miarę wysoki poziom, a co często za tym idzie byli dość wybuchowi. Sam taki jestem, ale staram
się nie narażać.

A ja ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:14, dawiddawiddaiwd napisał:

> Uwarzam że przesadziliście z tymi banami. Hito_Kun i reaven1 byli jednymi z tych którzy
reprezentowali
> w miarę wysoki poziom, a co często za tym idzie byli dość wybuchowi. Sam taki jestem,
ale staram
> się nie narażać.
>
A ja ?? :)


Nie wiem. Nie znam Cię na tyle dobrze żeby to ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czytałem ostatni post Hito_Kuna to powinieneś sie domyślić że się o to prosił a reaven1 no cóż ... wyszło jak wyszło mógłby do mnie napisać (9197647) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:15, Sith66 napisał:

> > Uwarzam że przesadziliście z tymi banami. Hito_Kun i reaven1 byli jednymi z tych
którzy
> reprezentowali
> > w miarę wysoki poziom, a co często za tym idzie byli dość wybuchowi. Sam taki jestem,

> ale staram
> > się nie narażać.
> >
> A ja ?? :)

Nie wiem. Nie znam Cię na tyle dobrze żeby to ocenić.

No wiesz ja dopiero wczoraj dostałem degrada więc masz prawo mnie nie znać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować