Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 12:50, stiffyone napisał:

a prawda jest taka, że tylko chcecie pogrążać innych nie patrząc na siebie jak zwykle.


Czytałem ten topic z mocnym postanowieniem, że tym razem nie będę się wtrącał. Kiedy jednak to przeczytałem nie wytrzymałem. Od dziś będę cię tytułował Mistrzem (Niezamierzonej?) Ironii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O specjalista, jest o staraniu sie, prawda? Dobrze wiemy, że regulamin w pewnych zapisach można intepretować tak i siak, ja wiem że Ty może czasem dowaliłabyś degrada za orta, ale już nie jesteś moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 21:58, Hra'ko'lothanek napisał:

Coz, byl jeden dobry wyjatek i trzeba bylo sie pozbyc... Trzeba wiecej takich, ktorzy zamykaja
tematy o tym, jak to CDP zwalilo Heroesa V ;d

A co ma (nie)zamknięty* temat do kącika zdegradowanych?

*Temat jest wciąż otwarty, nie wiem więc o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:03, Darkstar181 napisał:

> Coz, byl jeden dobry wyjatek i trzeba bylo sie pozbyc... Trzeba wiecej takich, ktorzy
zamykaja
> tematy o tym, jak to CDP zwalilo Heroesa V ;d
A co ma (nie)zamknięty* temat do kącika zdegradowanych?

*Temat jest wciąż otwarty, nie wiem więc o co ci chodzi.



To, ze jest otwarty, a byl zamkniety bo ktos mial takie widzimisie mowi chyba sam za siebie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:09, Hra'ko'lothanek napisał:

To, ze jest otwarty, a byl zamkniety bo ktos mial takie widzimisie mowi chyba sam za siebie,
co?


A jaki ma to związek z degradami? Zresztą z tego co wiem te tematy były dwa, jeden został zamknięty, natomiast drugi jest otwarty. Ten temat to nie miejsce na rozmowy o zamkniętych wątkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:12, Budo napisał:

> To, ze jest otwarty, a byl zamkniety bo ktos mial takie widzimisie mowi chyba sam za siebie,

> co?

A jaki ma to związek z degradami? Zresztą z tego co wiem te tematy były dwa, jeden został zamknięty,
natomiast drugi jest otwarty. Ten temat to nie miejsce na rozmowy o zamkniętych wątkach...


Ech, poczytaj poprzednie posty to moze zobaczysz zwiazek.

Ale spox, wracaj na tory
Na gram.pl nie daje sie degraduf za blendy bo to nic nie szkodzi rze ktos tak pisze warzne rze karzy wie o co hodzi!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 21:45, Budo napisał:

O specjalista, jest o staraniu sie, prawda?

Ale jeśli ktoś popełnia skrajne błędy ortograficzne (jak to trafnie nazwał CzystyZysk) mimo pouczeń moderatora to najwidoczniej się nie stara, a wtedy najlepszym wyjściem byłby degrad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:16, Hra'ko'lothanek napisał:

Ech, poczytaj poprzednie posty to moze zobaczysz zwiazek.


Czytałem i jakoś związku nie widzę- było głównie o ortografii -_-

Dnia 22.07.2007 o 22:16, Hra'ko'lothanek napisał:

Ale spox, wracaj na tory
Na gram.pl nie daje sie degraduf za blendy bo to nic nie szkodzi rze ktos tak pisze warzne
rze karzy wie o co hodzi!1


Dałbys spokój, nikt Cie tu nie trzyma, droga wolna. Hito_kunowi musiałem pomagać, ale Ty możesz odejść dobrowolnie póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:41, Hra'ko'lothanek napisał:

Posiedze jeszcze troche, nie chcemy zeby bylo tutaj zbyt pozytywnie.



Co ten post wnosi do tematu? ;>

1. Proszę ponownie moderatorów Gram.pl o dawanie ostrzeżeń za kaleczenie języka polskiego.

2. Proszę moderatorów o zajście to tematu Opisz Poprzednika - ludzie sobie tam robią co chcą. Jedno zdaniowy opis O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 20:22, Battlesuit napisał:

Wszyscy do klawiatury, spamujemy, aż się sypią wióry...


Widze, ze testujesz moja cierpliwosc. Od razu powiem, ze jest ona bardzo ogranoczona i ja kilkakrotnie prosic o to, zeby nie spamowac nie bede. Ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:47, CzystyZysk napisał:

1. Proszę ponownie moderatorów Gram.pl o dawanie ostrzeżeń za kaleczenie języka polskiego.

2. Proszę moderatorów o zajście to tematu Opisz Poprzednika - ludzie sobie tam robią co chcą.
Jedno zdaniowy opis O_o


3. Proszę szanownego pana o czytanie przypiętych postów i rzucanie takimi śmiesznymi tekścikami na formularz ^_^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:55, Mistic napisał:

> 1. Proszę ponownie moderatorów Gram.pl o dawanie ostrzeżeń za kaleczenie języka polskiego.

>
> 2. Proszę moderatorów o zajście to tematu Opisz Poprzednika - ludzie sobie tam robią co
chcą.
> Jedno zdaniowy opis O_o

3. Proszę szanownego pana o czytanie przypiętych postów i rzucanie takimi śmiesznymi tekścikami
na formularz ^_^''



Pisałem tego posta tutaj tak czy inaczej, wię skorzystałem z okazji i napisałem prośbę do moderatorów o zajrzenie do jednego tematu :]
A o formularzu wiem.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 20:02, TYHE napisał:

Trzymanie się ortografii jest w postanowieniach Regulaminu....


To prawda. Niemniej jednak nie widze sensownego powodu dla ktorego mialbym dawac ostrzezenia/degrady za to, ze ktos popelnia bledy ortograficzne. Jakas swoboda wypowiedzi musi przeciez byc. Swoja droga ten zapis mozna bardzo roznie interpretowac. Niemniej jednak jakbym dal komus degrada za bledy ortograficzne, to zaraz bylby krzyk, ze juz nie mam sie do czego doczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 23:01, Wojman napisał:

> Trzymanie się ortografii jest w postanowieniach Regulaminu....

To prawda. Niemniej jednak nie widze sensownego powodu dla ktorego mialbym dawac ostrzezenia/degrady
za to, ze ktos popelnia bledy ortograficzne. Jakas swoboda wypowiedzi musi przeciez byc. Swoja
droga ten zapis mozna bardzo roznie interpretowac. Niemniej jednak jakbym dal komus degrada
za bledy ortograficzne, to zaraz bylby krzyk, ze juz nie mam sie do czego doczepic.



Jeśli mogę coś dodać. Nie dawać od razu kar za jedną literówkę lub błąd ortograficzny. Lecz czasami widzę, że niektórzy piszą "rze", ktury", weszedłem" "szczelałem". W takich sytuacjach przydałoby się ostrzeżenie.

Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz, na takie wyrażenia?
"spszent" (chyba miało być sprzęt), "wtłumaczył" (wytłumaczył), "tszeba pszznać" (wnioskuje z kontekstu, że użytkownikowi chodziło o ''trzeba przyznać''), "trudno się dzwici leie w porty i tyle" (nie mam pojęcia...), "pieszy ras" (pierwszy raz), "bli pot rękom ciach i zostaie tlko milten" (znowu nie mam pojęcia). To tylko niektóre teksty z tematu Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie możemy być wszędzie, jak widzisz że ktoś wybitnie kaleczy język to wiesz co masz robić (podpowiedź----> tak! wysłać formularz! :P).
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 11:43, Budo napisał:

Nie możemy być wszędzie, jak widzisz że ktoś wybitnie kaleczy język to wiesz co masz robić
(podpowiedź----> tak! wysłać formularz! :P).
;]

Ok, ok, ale jak już o tym wiesz, to chyba nie muszę wysyłać formularza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:03, Darkstar181 napisał:

A co ma (nie)zamknięty* temat do kącika zdegradowanych?
*Temat jest wciąż otwarty, nie wiem więc o co ci chodzi.


Temat był zamknięty. Argumentacja była taka sama, jak powód degrada, który dostał morthi. Zamknięcie cofnięto (więc prawdopodobnie argumentacja okazała się zła) a degrada nie. Teraz widzisz związek? :)

@Wojman
Nie dziwi cię, że Budo napisał 3 posty przed tobą i nie dał mu ostrzeżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować