Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 16:56, Adamido napisał:

A mi Widka szkoda,ale cóź poradzić.

Ostatnio mi Vormulac zaprezentował postać Widka. Ciekawe nie powiem. Przewodniczący, który dorobił się kilku degradów (i nie tylko :P) . Niestety bywają takie sytuacje, jak np. było z Upiordliwym. Ale to dobrze, że modowie zostali wymienieni :D . Czekam na dalszą wymianę ;)
Ja osobiście nie mogę patrzeć, jak taki stiffy troll zachowuje się jak mod prawie- tu cytat:

" http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=5466 "
I kilka moich uwag:
"Widocznie nie wszyscy rozumieją nasze bardzo proste i krótkie zasady" a potem znowu jakaś gadka o regulaminie. Powiedział stiffy po paru degradach. Wiesz twoje słowa są śmieszne. Tworzyłeś regulamin? NIE. Więc co tu robi słowo nasze?
Tak samo twoja uwaga, że skoro w landrynce jest wpis, to znaczy że trzeba banować wszystkie następne konta. Jesteś śmieszny i tyle, odsyłasz do regulaminu a sam dokładnie nie wiesz czym on jest. :/
Też jestem po stronie hita, bo kto na ircu wyzywał go od dzieci? Ty. Tak samo kłótnie z Word Upem, twój spam na gsie AQ22, i przeciwne reakcje wszystkich forumowiczów, którzy nie są moderatorami (nie mówię o twoich "znajomych" czyli obywatelach, robotnikach którzy odwiedzają tylko twojego gramsajta i nie zamienili nigdy z tobą słowa". Więc to, co określiłeś koniecznością szacunku do forumowiczów powinno działać w obie strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 16:46, zbysheck napisał:

A tak na serio to czasem nie rozumiem decyzji modków. Lubiany przez wszystkich user z sporym
forumowycm doświadczeniem dostaje bana, a po forum hasa horda dzieci [niketórzy nawet ze statusem
brygadzisty] i śmieci niemiłosiernie na forum.


Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę... Moderatorzy zamiast dawać przykład i świecić charyzmą dla innych początkujących forumowiczów, stosować jakąś minimalną dyscyplinę, to rozdają degrady i bany porządnym i znanym (z tej dobrej strony) forumowiczom i to tylko za to, że dali się sprowokować... Normalnie jest takie porównanie jak dobry moderator (działający jak spokojny stróż prawa) a zły moderator (działający jak milicja - nie podoba się, to pałą w łep).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 16:56, Adamido napisał:

A co ma do rzeczy czy był lubiany czy nie był lubiany?

No bo skoro był lubiany, to chyba jako tako dbał o kulturę słowa, pisanie na temat itp.

Dnia 21.07.2007 o 16:56, Adamido napisał:

Zasady takie same dla wszystkich powyżej przodownika nie?

No właśnie widzę że nie zawsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:15, zbysheck napisał:

No bo skoro był lubiany, to chyba jako tako dbał o kulturę słowa, pisanie na temat itp.

Nie zawsze.

Dnia 21.07.2007 o 17:15, zbysheck napisał:

No właśnie widzę że nie zawsze :/

Wszak to gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uściślijmy jedną rzeczy- napisałem 3 posty zanim zacząłem degradować i 7(!) zanim zbanowałem hito_kuna po słowach w stylu, że ma w nosie zasady, moje słowa, że fajnie jest się pośmiać z tego forum i że ludzie na forum zasady mają w dupie- napisałem 7 postów z prośbami o uspokojenie, za 8 dałem bana- ile miałem czekać? To bardzo proste, albo umiesz czytać i sie do próśb zastosujesz, a wątpliwości przekażesz w sposób regulaminowy, albo będzie buba.

Ludzie, halo! Zrozumcie jedną rzecz:"W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Moderatorzy i Pracownicy CD Projekt. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!"

"Prośbę o wyjaśnienie Twoich wątpliwości prosimy kierować poprzez ten formularz: http://www.gram.pl/moderator"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:15, zbysheck napisał:

No bo skoro był lubiany, to chyba jako tako dbał o kulturę słowa, pisanie na temat itp.


Tak widać właśnie jak dbali- szczególnie te kawałki z gnojkami, z tym że może bysmy sie nauczyli moderować, że mają w nosie moje słowa, zasady. że zaniżamy poziom forum itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:46, stiffyone napisał:


> A ja 7 razy, żaden nie doszedł.
> Kij z takim formularzem który działa na zasadzie loterii...

Rozumiem, że z prywatnego maila nie chcę się wam wysyłać, ale to wasza sprawa

Nie wiem czemu zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej, to pierwsza rzecz.
Druga rzecz... z formularzami bywało już tak że albo działały,albo moderatorzy na nie i tak nie odpowiadali, zresztą to że nie odpowiedzieli, nie znaczy że nie zareagowali.
>Zresztą przeczytalibyście co pisze po jego wysłaniu i wszystko byłoby jasne, ale i tego również pewnie się wam nie chce
Ja bardzo uważnie wszystko co na tym forum trzeba przeczytać czytam. Ty natomiast chyba nie do końca, zwłaszcza regulamin...przeczytaj sobie go jeszcze parę razy,co?
Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak widać właśnie jak dbali- szczególnie te kawałki z gnojkami, z tym że może bysmy sie nauczyli

Dnia 21.07.2007 o 18:37, Budo napisał:

moderować, że mają w nosie moje słowa, zasady. że zaniżamy poziom forum itd.


Bo dbali, dopóki nie dali się sprowokować. Owszem, poniosło ich, trochę przesadzili ze swoimi postami, ale nie sądzę żeby te degrady i bany to była odpowiednia nauczka... W tej chwili potraktowałeś ich na równi ze zwykłymi spamerami, trollami forumowymi i osobami propagującymi piractwo, a zdziwiłbyś się jak wiele jest tematów, w których tacy nic sobie z regulaminu nie robią i dalej swoje... może czas aby moderatorzy tam zawitali i zrobili porządek z prawdziwym robactwem tego forum, zamiast tutaj dalej w to brnąć i zastawiać sidły na ludzi mało cierpliwych, których wielu użytkowników forum zna i koleguje się z nimi?

>Uściślijmy jedną rzeczy- napisałem 3 posty zanim zacząłem degradować i 7(!) zanim zbanowałem hito_kuna po >słowach w stylu, że ma w nosie zasady, moje słowa, że fajnie jest się pośmiać z tego forum i że ludzie na forum >zasady mają w dupie- napisałem 7 postów z prośbami o uspokojenie, za 8 dałem bana- ile miałem czekać? To >bardzo proste, albo umiesz czytać i sie do próśb zastosujesz, a wątpliwości przekażesz w sposób >regulaminowy, albo będzie buba.

Widziałem, przejrzałem te kilka ostatnich stron wątku. Można też było zrobić inaczej - od razu rozdać degrady tym, którzy tą kłótnię zaczęli i sprowokowali i dać ostrzeżenie, że następnym razem będzie ban, bez rozpisywania się ;-) Swoją drogą, nie bierz tego za uwagę w twoim kierunku, ale czy moderatorowi przystoji cytować nieprzyzwoite słowa tj d***? Albo ten cytat:

"Bo padnę ze śmiechu, święty sie odezwał lmao
btw kończcie tą dyskusję, jak macie coś do siebie to idźcie na prv, tutaj nie ma miejsca na prywatne wycieczki."


No wybacz, ale moderatora chyba stać na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

/.../
No wybacz, ale moderatora chyba stać na więcej.


nie rozumiem. po co?
owszem, wszystko można ubrać w kwieciste, wyrafinowane i wykwintne do skrętu żołądka słowa - ale po co? ''kończcie dyskusję'' to ''kończcie dyskusję'' - i tyle, bez względu na to, ile niezrozumiale brzmiących słów się w tę wiadomość wplecie.
czasem trzeba użyć prostego języka, żeby prości ludzie zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

Albo ten cytat:

"Bo padnę ze śmiechu, święty sie odezwał lmao
btw kończcie tą dyskusję, jak macie coś do siebie to idźcie na prv, tutaj nie ma miejsca na
prywatne wycieczki."


No wybacz, ale moderatora chyba stać na więcej.



Owszem, lecz moderator czasami musi się zniżyć się do poziomu userów (między innymi ciebie) inaczej go nikt nie zrozumie.

Kończcie ten Off-Topic, od wczoraj tylko ciągle ten jeden temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:23, Azrathel napisał:

> /.../
> No wybacz, ale moderatora chyba stać na więcej.

nie rozumiem. po co?


Żeby dawać dobry przykład prawidłowej i kulturalnej pisowni? Twoim zdaniem w porządku by było gdyby moderatorzy zaczęli porozumiewać się w języku l33t i pisaliby posty w stylu "Kk, kończcie tą dysksuję plz, bo inaczej ban lol :P"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:29, CzystyZysk napisał:

Kończcie ten Off-Topic, od wczoraj tylko ciągle ten jeden temat..


A gdzie tu jest off-topic szanowny kolego? Rozmawiamy na temat degradów i banów, a dokładnie o tym traktuje ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 19:32, Sth`Devilish napisał:

Żeby dawać dobry przykład prawidłowej i kulturalnej pisowni?

rzadko kiedy spotykam na tym forum kogoś, kto wypowiada się kulturalniej od moderatorów, wierz mi. nie spotkałem ANI JEDNEJ osobistej wycieczki w ich postach, żadnego sarkazmu ani utajonej antypatii. [teraz niektórzy wyśmiewają mnie, twierdzą, że ''opowia***am głupoty'' i jestem fanbojem oraz klakierem].

Dnia 21.07.2007 o 19:32, Sth`Devilish napisał:

Twoim zdaniem w porządku by było gdyby moderatorzy zaczęli porozumiewać się w języku l33t i pisaliby posty w > stylu "Kk, kończcie tą dysksuję plz, bo inaczej ban lol :P"? ;-)

może wtedy niektórzy zrozumieliby o co proszą moderatorzy i przestali spamować, wyzywać i śmiecić? czemu nie, można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 19:29, CzystyZysk napisał:


Owszem, lecz moderator czasami musi się zniżyć się do poziomu userów (między innymi ciebie)
inaczej go nikt nie zrozumie.

Kończcie ten Off-Topic, od wczoraj tylko ciągle ten jeden temat..



A ty niby czemu devilisha obrażasz? Jesteś na wyższym szczeblu ewolucji, że możesz wydawać osądy co do poziomu devilisha? Wybacz drogi panie, ale sam pleciesz na temat poważania i kulturalnej rozmowy, a sam sobie przeczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:32, Sth`Devilish napisał:

Twoim zdaniem w porządku by było
gdyby moderatorzy zaczęli porozumiewać się w języku l33t i pisaliby posty w stylu "Kk, kończcie
tą dysksuję plz, bo inaczej ban lol :P"? ;-)



Już mówiłem - moderatorzy czasami muszą się zniżyć do poziomu usera, np. ciebie. Inaczej go nikt nie zrozumie. A jakby pisali co drugie słowa k* i ch* to być może wreszcie wtedy inni by ich rozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:36, Azrathel napisał:

może wtedy niektórzy zrozumieliby o co proszą moderatorzy i przestali spamować, wyzywać i śmiecić?
czemu nie, można spróbować.


Azrathel, ty tylko żartujesz, prawda? :) Może to jakiś niezamierzony sarkazm? Z resztą nieważne, nie zamierzam się kłócić i tracić nerwów na stronnicze wypowiedzi (nie mówię teraz o tobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 19:39, CzystyZysk napisał:

Już mówiłem - moderatorzy czasami muszą się zniżyć do poziomu usera, np. ciebie. Inaczej go
nikt nie zrozumie. A jakby pisali co drugie słowa k* i ch* to być może wreszcie wtedy inni
by ich rozumieli.


Sugerujesz, że jestem imbecylem, który nie potrafi zrozumieć pisanego języka polskiego? Znasz mnie, że wiesz jakich wyrazów używam? Nie miałem z tobą utarczek na forum, ale widzę, że chcesz do nich doprowadzić. Obraziłeś mnie, ale nie będę się z tobą kłócił bo zniżę się do twego poziomu i mnie pokonasz doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 19:42, Sth`Devilish napisał:

Azrathel, ty tylko żartujesz, prawda? :) Może to jakiś niezamierzony sarkazm?

zamierzony. ostatnio odkryłem w sobie świeżutkie i niewykorzystane pokłady wstrętnego cynizmu, stałem się bardziej sarkastyczny. i, co najdziwniejsze, podoba mi się to.

Dnia 21.07.2007 o 19:42, Sth`Devilish napisał:

Z resztą nieważne,
nie zamierzam się kłócić i tracić nerwów na stronnicze wypowiedzi (nie mówię teraz o tobie).

dziękuję, że nie uważasz mnie za kogoś, kim nie jestem. [tu nie ma sarkazmu]. wyznaję zasadę, że nie ma czegoś takiego jak inteligentny fanboj - jeśli jesteś inteligentny, to potrafisz dostrzec wady [tego czego jesteś fanbojem] i zalety konkurencji. jeśli tylko potrafisz bluzgać na tę ''drugą stronę'' - owszem, jesteś fanbojem. ale bynajmniej nie inteligentnym [ot, taka dygresja dotycząca życia, nie przejmuj się, to nie było w żaden sposób skierowane do Ciebie].
od zawsze twierdziłem, że wszelkie trolle, [po przecinku wstawiajcie sobie dowolne epitety i określenia] należy omijać szerokim łukiem. ostatnio okazało się jednak, że identycznie należy postępować z na pozór dorosłymi ludźmi, którzy, mimo swojego życiowego doświadczenia, wieku, wiedzy itp, zachowują się, jakby byli od innych lepsi. nie, nie powiem wam wprost, że piję tutaj do hito_kuna i reavena1 - mam nadzieję, że wychwyciliście to sami.
jeżeli czyimś koronnym argumentem jest to, że ''ty gówniarzu jesteś młodszy ode mnie, więc się nie odzywaj (+ jeszcze kilka przekleństw)'' albo ''no k*** ch** tego tamtego! mam was w d**, jesteście beznadziejni, nie będę się zniżał do waszego poziomu'' - to od razu można sobie darować dyskusję...

jak widać, mój sarkazm, cynizm i gorycz która mnie przepełnia ma się nad wyraz świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bo widzę, że zrobiło się trochę ciepło.

1. Nie chciałem nikogo obrazić. Po prostu napisałem, że większość userów tego forum nie rozumie co się do nich mówi normalnie i dla tego trzeba zastosować `trochę bardziej nietypowe` metody...
A do ciebie nic nie mam, tak jak do innych.

2. Jak kogoś tym uraziłem, to najmocniej przepraszam.

CzystyZysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować