Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 12:35, LifaR napisał:

-> Pewnie ze nie. Mnie tylko dziwi, ze kary zawsze leca po tym, jak stiffyone napisze swojego posta, ale gdy ktos mu odpowie, to ma -1. hito_kun postapil jak najbardziej slusznie, bo albo karamy wszystkich ktorzy uczestnicza w dyskusji albo nikogo - coz to za wybiorczosc... Jakies losowanie bylo i hito dostal "glowna nagrode" ?

Oczywiście teraz moja wina jeszcze będzie, że mnie bluzgał - ponieważ nie dostał za spam, a i za obrażanie generalnie, a przesadził tak jak wspomniałem wcześniej w bardzo podobny sposób Word up. Ja natychmiastowo przystosowałem się do wypowiedzi Budo, a on jak widać nie wie co oznacza powstrzymać się czasem, a sam kiedyś domagał się abym to ja dostał degrada za jedno wyzwisko z gwiazdką to ma za swoje - innych upomina, a sam nie widzi co robi.

Dnia 21.07.2007 o 12:35, LifaR napisał:

-> Formularz ktory jest kaprysny bardziej od niejednej kobiety ;) Wiem, ze to nie wina modkow, ze czesto nie dziala,, ze formularze/maile nie dochodza. Ale jako usera malo mnie to obchodzi. Skoro nie mozna o tym dyskutowac na forum i zmusza sie mnie do korzystania z czegos co nie dziala... To powoli przeradza sie w jakas parodie. "Hej, nie pisz forum, skorzystaj z formularza, moze tym razem zadziala i odpowiemy !" ;)

W takich sytuacjach proponuję wysyłać wiadomości z prywatnej skrzynki i potwierdzam, że wszystkie takie dochodzą. Kolejny problem tworzycie, a prawda jest taka, że tylko chcecie pogrążać innych nie patrząc na siebie jak zwykle. Sam się przyznam, że tak robiłem za co nie raz dostawałem "nagrody", ale chociaż ktoś umie się powstrzymać. Tych którzy nie dostosowują się do słów moderatora czekają kolejne "prezenty", dlatego warto czasem spojrzeć z innej strony.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 10:33, Luke Shadow napisał:

Dostałeś degrada za błędy ortograficzne? Nareszcie moderatorzy wzięli się do roboty...


Z tego co pamietam to degrad byl w tamtym przypadku ode mnie, ale nie za bledy ortograficzne tylko za spam, o czym zreszta wspomnialem w poscie w ktorym tego degrada przyznalem. I nie mialem zadnych watpliwosci w przyznaniu degrada, bo od razu przejrzalem wieksza czesc postow tamtego uzytkownika (a juz szczegolnie, ze uzytkownik mial na koncie ostrzezenia). Bardzo wiele wypowiedzi albo nie mialo zadnego zwiazku z tematem, albo bylo po prostu spamem. Ale tak to juz jest - my ostrzegamy kilkakrotnie, mowimy ze w koncu zaczniemy stosowac ciezsza altyrerie, a pozniej i tak sa do nas pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:35, LifaR napisał:

To powoli przeradza sie w jakas parodie. "Hej, nie pisz forum, skorzystaj z formularza,
moze tym razem zadziala i odpowiemy !" ;)


Sa jeszcze inne sposoby kontaktu z moderatorami. Na przyklad ja nigdy nie robie problemu jak ktos do mnie wysle maila na moj adres prywatny. To po pierwsze, po drugie my na forum i przy kompie tez nie siedzimy non stop. Czasem na odpowiedz trzeba troche poczekac, co nie znaczy, ze my sprawe olewamy. Tez mamy inne zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden zgrzyt,mianowicie zostajesz degradowana/degradowany na forum,i wydaje się normalne,że na forum powinieneś się bronić.

@Lifar
>"Hej, nie pisz forum, skorzystaj z formularza, moze tym razem zadziala i odpowiemy !" ;)
Taki pozytywny akcent tego forum ;p .Tylko maile z formularza dochodzą z kilkugodzinnym opóźnieniem :(

@CzystyZysk
>Formularz www.gram.pl/modertor działa jak należy - sam się o tym przekonałem nie dawno. Więc zwalanie winy na niego nie ma sensu.
Może tobie działa,ale u mnie dochodzi kiedy jest już za późno ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:14, Adamido napisał:

Jest tylko jeden zgrzyt,mianowicie zostajesz degradowana/degradowany na forum,i wydaje się
normalne,że na forum powinieneś się bronić.


Degrady są zawsze sprawiedliwe, więc nie widzę potrzeby bronienia się. To jest po prostu Off Topic.

Dnia 21.07.2007 o 13:14, Adamido napisał:

@Lifar
>"Hej, nie pisz forum, skorzystaj z formularza, moze tym razem zadziala i odpowiemy !" ;)
Taki pozytywny akcent tego forum ;p .Tylko maile z formularza dochodzą z kilkugodzinnym opóźnieniem
:(

@CzystyZysk
>Formularz www.gram.pl/modertor działa jak należy - sam się o tym przekonałem nie dawno.
Więc zwalanie winy na niego nie ma sensu.
Może tobie działa,ale u mnie dochodzi kiedy jest już za późno ;p



Wysyłałem maile za pomocą formularza już z cztery razy co najmniej i każdy dochodził bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 13:01, Wojman napisał:

Z tego co pamietam to degrad byl w tamtym przypadku ode mnie, ale nie za bledy ortograficzne
tylko za spam, o czym zreszta wspomnialem w poscie w ktorym tego degrada przyznalem.

Rzeczywiście, przed chwilą nawet znalazłem sobie tego posta. :P A szkoda, bo już myślałem, że zaczęliście degradować za "ponadprzeciętne" błędy ortograficzne, tak wynikało z postu dawid~a.

CzystyZysk

Dnia 21.07.2007 o 13:01, Wojman napisał:

Formularz www.gram.pl/modertor działa jak należy - sam się o tym przekonałem nie dawno. Więc zwalanie winy na niego nie ma sensu.

Formularz www.gram.pl/moderator nie zawsze działa jak należy - sam się o tym przekonałem, dość dawno. Więc czasem zwalanie winy na niego ma jak najbardziej sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 13:20, CzystyZysk napisał:


Degrady są zawsze sprawiedliwe, więc nie widzę potrzeby bronienia się. To jest po prostu Off
Topic.

Hahaha ;P Aleś mnie rozbawił człowieku ;) Dzięki nowym modom sytuacja się nieco poprawiła ,ale to stwierdzenie jest conajmniej głupie ;]


Dnia 21.07.2007 o 13:20, CzystyZysk napisał:

Wysyłałem maile za pomocą formularza już z cztery razy co najmniej i każdy dochodził bez problemu.

No to jesteś jakieś dziecko szczęścia, bo u mnie dochodzą dłuuugo po czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 13:24, Luke Shadow napisał:

Formularz www.gram.pl/moderator nie zawsze działa jak należy - sam się o tym
przekonałem, dość dawno. Więc czasem zwalanie winy na niego ma jak najbardziej sens.


Sam napisałeś uzasadnienie. przekonałeś się o tym dość dawno. Lecz ostatnio ten formularz został naprawiony.

Pozdrawiam, życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 13:32, CzystyZysk napisał:

Sam napisałeś uzasadnienie. przekonałeś się o tym dość dawno. Lecz ostatnio ten formularz
został naprawiony.

Z tego co piszą inni userzy (na przykład Adamido) wynika, że żadnych rewelacji w działaniu formularza wciąż nie ma. A przekonałem się dość dawno, bo nie zależę do tych, którzy co chwilę wysyłają formularz z motywem przewodnim "xxx złamał regulamin w temacie yyy". Z tego co pamiętam raz wysłałem formularz z linkiem do duba, żeby sprawdzić czy zadziała - albo nie zadziałał, albo moderatorom nie chciało się interweniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 13:20, CzystyZysk napisał:

Wysyłałem maile za pomocą formularza już z cztery razy co najmniej i każdy dochodził bez problemu.

A ja 7 razy, żaden nie doszedł.
Kij z takim formularzem który działa na zasadzie loterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 13:38, Darkstar181 napisał:

A ja 7 razy, żaden nie doszedł.
Kij z takim formularzem który działa na zasadzie loterii...


Rozumiem, że z prywatnego maila nie chcę się wam wysyłać, ale to wasza sprawa - nie mam zamiaru dyskutować, ponieważ nie każdy system jest idealny, a formularzy na prawdę leci jak sądzę bardzo dużo i możliwe, że nie na każdy odpowiedź będzie natychmiastowa. Zresztą przeczytalibyście co pisze po jego wysłaniu i wszystko byłoby jasne, ale i tego również pewnie się wam nie chce =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:35, LifaR napisał:

-> Pewnie ze nie. Mnie tylko dziwi, ze kary zawsze leca po tym, jak stiffyone napisze swojego
posta, ale gdy ktos mu odpowie, to ma -1.


Zawsze? To pewnie masz jeszcze kilka takich przykładów ;]

>hito_kun postapil jak najbardziej slusznie, bo albo

Dnia 21.07.2007 o 12:35, LifaR napisał:

karamy wszystkich ktorzy uczestnicza w dyskusji albo nikogo - coz to za wybiorczosc... Jakies
losowanie bylo i hito dostal "glowna nagrode" ?


Losowania nie było- hito_kun jako jedyny nie zastosował sie do moich próśb z kłócącej sie czwórki- to proste. W dodatku napisał że ma gdzieś moje słowa, zasady tego forum i jest tu po to żeby sie pośmiać- z banem tez sie można pośmiać, bo przegladać forum ciągle może, a przynajmniej nie będzie śmiecić. A jeśli sądzisz LifaR i naprawdę w to wierzysz, że jego wypowiedzi były słuszne.. to ręce opadają.

Dnia 21.07.2007 o 12:35, LifaR napisał:

-> Formularz ktory jest kaprysny bardziej od niejednej kobiety ;) Wiem, ze to nie wina modkow,
ze czesto nie dziala,, ze formularze/maile nie dochodza. Ale jako usera malo mnie to obchodzi.


Po pierwsze wielu userów pisze do nas maile, a nie formularze- obecnie formą kontaktu jest formularz, te od jakiegoś czas działają bez zarzutu i miejmy nadzieję że nic sie nie sypnie. Nie odpowiadamy za to, jeśli mail nie dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:07, Wojman napisał:

Sa jeszcze inne sposoby kontaktu z moderatorami. Na przyklad ja nigdy nie robie problemu jak ktos do mnie wysle maila na moj adres prywatny.

-> Moze wiec pora zalozyc prywatny adres mailowy wszystkich modkow, skoro CDP nie potrafi doprowadzic skrzynki modkow u siebie na serwerze do stanu pelnej uzywalnosci ? :) Gdybym zostal przez Ciebie ukarany w jakikolwiek sposob, predziutko do Ciebie bym napisal. A ze nie mialem sprawy, do jednego konkretnego moderatora, to jednak wolalem napisac na gramowa skrzynke.

Dnia 21.07.2007 o 13:07, Wojman napisał:

To po pierwsze, po drugie my na forum i przy kompie tez nie siedzimy non stop. Czasem na odpowiedz trzeba troche poczekac, co nie znaczy, ze my sprawe olewamy. Tez mamy inne zajecia.

-> Wiem ze macie, powtarzacie to do znudzenia, jakbym nie wiedzial, ze uzeranie sie z nami, to nie to o czym marzycie ;) Nie mialbym pretensji o to, ze odpowiedzi nie ma od kilku godzin. Ba, dzien, dwa, tez moglbym zaczekac. Ale skoro odpowiedzi nie ma od tygodnia, dwoch, pomimo wysylania jeszcze raz tej samej wiadomosci kilkukrotnie, to stawiam na to, ze skrzynka nie dziala, bo wierze w wasze dobre intencje i w to, ze gdyby mail doszedl, to odpowiedz bym dostal.
Bo nie sugerujesz przeciez, ze czasu nie macie wszyscy przez 2 tygodnie by na skrzynke zajrzec - wtedy wszystkich modkow nalezaloby wymienic ;)

stiffyone ->
Nigdzie nie napisalem, ze to Twoja wina, napisalem, ze Ty miales mozliwosc odpowiedziec na post, a hito juz nie. Tylko tyle napisalem.
I smiesznie wzglada, gdz teraz mowisz ze natychmiastowo zastosowales sie do wypowiedzi Budo, gdy we wczesniejszym poscie pisales, ze wogole jego wypowiedzi nie widziales. Placzesz sie w zeznaniach...
I nie mow, ze maile dochodza, skoro uzyskalem informacje od moderatora, ze jednak maile z prywatnych skrzynek nie dochodza. Co jak co, ale bardziej wierze jemu, niz Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 14:08, Budo napisał:

Zawsze? To pewnie masz jeszcze kilka takich przykładów ;]

-> Mam, wszystkie byly w mailu, ktory nie doszedl. I beda w formularzu, ktory mam nadzieje, ze dojdzie.

Dnia 21.07.2007 o 14:08, Budo napisał:

A jeśli sądzisz LifaR i naprawdę w to wierzysz, że jego wypowiedzi były słuszne.. to ręce opadają.

-> Wierze w to, ze niesprawiedliwe jest dawanie jednym mozliwosci odpowiedzi na post osoby bioracej udzial w wymianie zdan, podczas gdy nastepna osoba, juz tej mozliwosci nie ma. Co jak co, ale kazdy lubi postawic na swoim ;)

Dnia 21.07.2007 o 14:08, Budo napisał:

Nie odpowiadamy za to, jeśli mail nie dojdzie...

-> Wiem, ze nie. No ale uzytkownik chce kontaktu z modami, a cala afera z dziala formularz/nie dziala mail i odwrotnie, w roznych okresach czasu, nie ulatwia kontaktu z wami. Obojetnie z czyjej winy tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 14:12, LifaR napisał:

stiffyone ->
Nigdzie nie napisalem, ze to Twoja wina, napisalem, ze Ty miales mozliwosc odpowiedziec na post, a hito juz nie. Tylko tyle napisalem.

Miał okazjię, ale gdyby to zrobił kulturalnie nie otrzymałby na pewno degrada, a on po prostu tylko napisał odpowiedź by mnie obrazić - innego powodu nie ma.

Dnia 21.07.2007 o 14:12, LifaR napisał:

I smiesznie wzglada, gdz teraz mowisz ze natychmiastowo zastosowales sie do wypowiedzi Budo, gdy we wczesniejszym poscie pisales, ze wogole jego wypowiedzi nie widziales. Placzesz sie w zeznaniach...

Powiem tak: Nie widziałem pierwszego przez co jest jeden mój post napisany po tym upomnieniu, ale widząc kolejne nie miałem zamiaru się kłócić i skończyłem rozmowę aż do dzisiaj, ponieważ dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tych banach i degradach.

Dnia 21.07.2007 o 14:12, LifaR napisał:

I nie mow, ze maile dochodza, skoro uzyskalem informacje od moderatora, ze jednak maile z prywatnych skrzynek nie dochodza. Co jak co, ale bardziej wierze jemu, niz Tobie.

Dziwne, ponieważ ja również się dowiedziałem tego od moderatora i 18/20 moich ostatnich które pamiętam zgłoszeń doszło i skończyło się natychmiastową reakcją (był to cinus'' aby nie było niepewności i Wojman czyli jednak jest to kolejny dowód, że sprawdzają regularnie pocztę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra ;) A może wreszcie skończymy z tym tematem? :-) Mam nadzieję, że hito wróci, bo był z niego równy gość :-)

Stiffy też bez winy nie jest i mimo że naprawdę nie rozumiem, dlaczego on nie dostał jakiejś "nagrody", choć to nie pierwszy jego wyskok ;-) (przyp baaardzo obraźliwe słowa dot. właśnie hita, choć one mogły być przyczyną tego wszystkiego, to nie należy o nich zapominać :-))

Nie uważam, że moderatorzy pracują idealnie :-) Bo tak po prostu nie jest, ale to nie ich wina, że czasami nie mogą zrozumieć intencji użytkownika.

POZA tym wszystkim, to przeczytałem to wszystko bardzo dokładnie i wyrażając swoją opinię muszę powiedzieć, że niestety, ale to stiffyone napędzał całość tej kłótni... Robi to nawet teraz, choć tylko się broni, ale jak to mówią... "Tylko winny się tłumaczy" ;)

Bardzo proszę :-) całość tej rozmowy zakończmy na tym poście...

(Budo, a hitowi bana ściągnij, nie jest to rozkaz, ale prośba usera, choć niezgodna z regulaminem, bo teraz to sprawa między tobą a hitem, to jednak nie dajmy się zwariować :-) Mimo wszystko to chyba pierwszy taki występek hita... Skoro stiffiemu zostało darowane (nie ukrywam że zareagował na twoje wezwanie o zaprzestanie kłótni), to hitowi, po odbyciu przez niego jakiegoś czasu z banem móglbyś mu go ściągnąć :-) (Jednak jeśli się nie zgodzisz to nie ;) Ja tylko wyraziłem swoją opinię :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i chyba całe forum jest za Hitem. Proponuję zmienić status "wróg ludu" na "wróg moderatorów" ;P.
A tak na serio to czasem nie rozumiem decyzji modków. Lubiany przez wszystkich user z sporym forumowycm doświadczeniem dostaje bana, a po forum hasa horda dzieci [niketórzy nawet ze statusem brygadzisty] i śmieci niemiłosiernie na forum. Co do swojej osoby się nie skarże bo warny i degrada otrzymywałem raczej zasłużenie, ale Hita mi szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 16:46, zbysheck napisał:

A tak na serio to czasem nie rozumiem decyzji modków.

A kto ich rozumie ? Są jak kobiety (bez obrazy ;p)
>Lubiany przez wszystkich user
A co ma do rzeczy czy był lubiany czy nie był lubiany? Zasady takie same dla wszystkich powyżej przodownika nie?

Dnia 21.07.2007 o 16:46, zbysheck napisał:

z sporym forumowycm doświadczeniem dostaje bana, a po forum hasa horda dzieci [niketórzy nawet ze statusem
brygadzisty] i śmieci niemiłosiernie na forum.

Ach,bo jest tak iż im bardziej się wyłamujesz,tym większa szansa na degrada.

Dnia 21.07.2007 o 16:46, zbysheck napisał:

Co do swojej osoby się nie skarże bo warny i
degrada otrzymywałem raczej zasłużenie, ale Hita mi szkoda.

A mi Widka szkoda,ale cóź poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować