Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Kilka lat temu obejrzałem całkiem ciekawy film, o tytule "Eksperyment", o ile się nie myle była to niemiecka produkcja. Film był stworzony na podstawie faktów i pewnego doświadczenia. Otóż wzięto kilka przypadkowych osób o różnych charakterach i zawodach, losowo podzielono ich na dwie grupy, z jednej grupy utworzono strażników wiezięnnych z druhiej więżniów. I stała się bardzo ciekawa rzecz. Mianowicie grupa ludzi która zosała strażnikami po pewnym czasie zaczeła się pastwić nad drugą grupą. "Więżniowie" mimo iż byli ludżmi o mocnych charakterach, zaczeli się poddawać władzy "strażników", Ci zaś coraz bardziejzaczeli się wczuwać w swoje role. W pewnym momencie było blisko zabójstwa, gdy psycholodzy chcieli przerwać eksperyment, z racji tego że wymknał sie spod kontroli, "strażnicy" sterroryzowali całą obsługę medyczną, dopiero interwencja policji zakończyła całą akcję.

Każdy kto obserwuje forum i ma troszq inteligencji powiaże pewne fakty i będzie wiedział czemu to napisałem. Wnioski wysuwają się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:36, Azrathel napisał:


Dnia 21.07.2007 o 19:36, Azrathel napisał:

wierz
mi. nie spotkałem ANI JEDNEJ osobistej wycieczki w ich postach, żadnego sarkazmu ani utajonej
antypatii. [teraz niektórzy wyśmiewają mnie, twierdzą, że ''opowia***am głupoty'' i jestem
fanbojem oraz klakierem].


Może spotkałeś się z małą ilością rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy napisanie np. ''''yntelygentny'''' też się do tego zalicza? ;] Po za tym uważam, iż karanie za błędy ortograficzne mogło by się okazać zbyt surowe. Bo nie każdy robi błędy specialnie, czasami nawet największym purpurystą językowym piszących bez edytora tekstu może trafić się jakaś literówka. Tak a potem będzie ,że donosił pod pseudonimem ''''pracownik Buda '''' :P xD
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 13:27, TigerXP napisał:

Każdy kto obserwuje forum i ma troszq inteligencji powiaże pewne fakty i będzie wiedział czemu
to napisałem. Wnioski wysuwają się same.

Wnioski są takie że ktoś ma tu objawy schizofrenii, bądź paranoi.

Po pierwsze, na forum żaden użytkownik nie jest "więźniem". Może odejść z własnej, nieprzymuszonej woli.
Natomiast moderatorzy nie "grają" moderatorów, nie są nimi na niby, nie zauważyłem też żeby nadużywali swojej władzy( był jeden przypadek, osoba ta nie jest już moderatorem)

Forum nie jest żadnym eksperymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 13:37, Darkstar181 napisał:

Wnioski są takie że ktoś ma tu objawy schizofrenii, bądź paranoi.


Jak ktoś wyrazi swoje zdanie, które nie jest zgodne ze zdaniem kogoś innego to od razu na paranoje i jest schizofrenikiem.

Oczywiście że każdy może odejść z forum kiedy chce, oczywiste jest też to że nikt nie jest więżniem, oczywiste też jest to że niektórzy biorą wszystko dosłownie i że nie potrafią czytać między wierszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:44, TigerXP napisał:

> Wnioski są takie że ktoś ma tu objawy schizofrenii, bądź paranoi.

Jak ktoś wyrazi swoje zdanie, które nie jest zgodne ze zdaniem kogoś innego to od razu na paranoje
i jest schizofrenikiem.

Poczytaj sobie trochę o objawach schizofrenii i paranoi, a zrozumiesz o co mi chodziło.

Dnia 23.07.2007 o 17:44, TigerXP napisał:

Oczywiście że każdy może odejść z forum kiedy chce, oczywiste jest też to że nikt nie jest
więżniem, oczywiste też jest to że niektórzy biorą wszystko dosłownie i że nie potrafią czytać
między wierszami.

Ależ ja DOSKONALE zrozumiałem twój przekaz. Tyle że się z nim nie zgadzam i tyle.
Nikt nie jest więźniem tego forum,powtarzam to jeszcze raz. Nie musisz tutaj siedzieć,jeśli ci nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 13:32, boduczek napisał:

Czy napisanie np. ''''yntelygentny'''' też się do tego zalicza? ;]

Po co zadawać głupie pytania? Znasz odpowiedź. Jeśli jednak twoje IQ wciąż tego nie wie, to podpowiem- można.

Dnia 23.07.2007 o 13:32, boduczek napisał:

Po za tym uważam, iż karanie
za błędy ortograficzne mogło by się okazać zbyt surowe.

Karać należy za nagminne błędy, bo byk może się każdemu zdarzyć nawet zagorzałemu Poloniście.

Dnia 23.07.2007 o 13:32, boduczek napisał:

Bo nie każdy robi błędy specialnie,
czasami nawet największym purpurystą językowym piszących bez edytora tekstu może trafić się
jakaś literówka.

I co? Przecież nie dostanie za to degrada... a to co niektórzy tworzą w temacie o gothicu (swoją drogą podobno jeden z twoich ulubionych tematów, a nie wiesz -.-) przechodzi granicę "literówki" i staje się po prostu niezrozumiałe.

Dnia 23.07.2007 o 13:32, boduczek napisał:

Tak a potem będzie ,że donosił pod pseudonimem ''''pracownik Buda '''' :P
xD

Donosił? Co to ma wspólnego z poprzednią częścią wypowiedzi albo wypowiedzią Buda to nie wiem. Jedyne co zauważyłem to mały wyraz- WYBITNE kaleczenie języka. Jeśli dla ciebie literówka jest wybitnym kalectwem języka Polskiego, to może mamy drugiego Miodka?

Dnia 23.07.2007 o 13:32, boduczek napisał:

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 18:57, patrYX93 napisał:

Po co zadawać głupie pytania? Znasz odpowiedź. Jeśli jednak twoje IQ wciąż tego nie wie, to
podpowiem- można.

A co zapytać się nie można? Zresztą, do Ciebie było to pytanie? W ''''Obywatelu'''' nie potrafiłeś się wykazać swoim IQ a tutaj udajesz mądrego, wiesz daruj sobie takie teksty ;/ Ale to nie o tym temat...

Dnia 23.07.2007 o 18:57, patrYX93 napisał:

Karać należy za nagminne błędy, bo byk może się każdemu zdarzyć nawet zagorzałemu Poloniście.

Czyli jak ktoś zapomni któryś raz z kolei o jakiejś literze lub zamiast ą wstawi om, to co już degrad?

Dnia 23.07.2007 o 18:57, patrYX93 napisał:

I co? Przecież nie dostanie za to degrada... a to co niektórzy tworzą w temacie o gothicu (swoją
drogą podobno jeden z twoich ulubionych tematów, a nie wiesz -.-) przechodzi granicę "literówki"
i staje się po prostu niezrozumiałe.

Narazie... Masz na myśli teksty w stylu ''''Gothic żondzi!'''' ? Po za tym, ja nie odpowiadam za innych, mogę napisać w formie załącznika ,żeby nie robił takich literówek, nic więcej. Nie podobno tylko jeden z... Swoją drogą ciekawe czy i tam powiesz,że ja spamuje ? ;]

Dnia 23.07.2007 o 18:57, patrYX93 napisał:

Donosił? Co to ma wspólnego z poprzednią częścią wypowiedzi albo wypowiedzią Buda to nie wiem.
Jedyne co zauważyłem to mały wyraz- WYBITNE kaleczenie języka. Jeśli dla ciebie literówka jest
wybitnym kalectwem języka Polskiego, to może mamy drugiego Miodka?

Wiesz przeczytaj najpierw wypowiedz Buda (jedną z kilku) żeby Ci nie utrudniać, Budo napisał coś o formularzu,zresztą co ja mówię. Zobacz http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=5594 a potem zadawaj pytania. Wybitnie można też kaleczyć w formie głupiego żartu, zdarzały się takie przypadki. Nie mniej jednak nie wiem o co chodzi Ci z owym ''''Miodkiem'''' ?

Dnia 23.07.2007 o 18:57, patrYX93 napisał:

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:12, boduczek napisał:

A co zapytać się nie można? Zresztą, do Ciebie było to pytanie? W ''''Obywatelu'''' nie potrafiłeś
się wykazać swoim IQ a tutaj udajesz mądrego, wiesz daruj sobie takie teksty ;/ Ale to nie
o tym temat...

Hmm, czyżbyś mi coś wypominał? Co? Ja nie udaje mądrego, ja po prostu bronie swoich poglądów i akurat dotego mam prawo.

Dnia 23.07.2007 o 19:12, boduczek napisał:

Czyli jak ktoś zapomni któryś raz z kolei o jakiejś literze lub zamiast ą wstawi om, to co
już degrad?

Tak degrad, od razu ban na 35 lat.

Dnia 23.07.2007 o 19:12, boduczek napisał:

Narazie... Masz na myśli teksty w stylu ''''Gothic żondzi!'''' ?

Nie tylko, radzę do przejrzenia tego wątku... zresztą na IRCu co chwila padają linki z tematu o gothicu... aż mi się nie chcę szukać. Nie mniej jednak są i będą.

Dnia 23.07.2007 o 19:12, boduczek napisał:

Po za tym, ja nie odpowiadam
za innych, mogę napisać w formie załącznika ,żeby nie robił takich literówek, nic więcej. Nie
podobno tylko jeden z...

A czy ja coś mówiłem o tobie? Ja po prostu stwierdzam twoją niewiedzę, bo skoro jesteś w takich tematach to powinieneś wiedzieć więcej ode mnie o nich. Widocznie jest odwrotnie.

Dnia 23.07.2007 o 19:12, boduczek napisał:

Swoją drogą ciekawe czy i tam powiesz,że ja spamuje ? ;]

Nie odwiedzam takich tematów, niestety na wzgląd ostatnich wydarzeń tego wątku przypięłem go sobie.

Dnia 23.07.2007 o 19:12, boduczek napisał:

Wiesz przeczytaj najpierw wypowiedz Buda (jedną z kilku) żeby Ci nie utrudniać, Budo napisał
coś o formularzu,zresztą co ja mówię. Zobacz http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=5594
a potem zadawaj pytania.

Jestem na tyle mądry, że wiem iż można kliknąć w odpowiedzi na post w odpowiedni link by wiedzieć na jaką konkretnie wypowiedź odpowiadał dany użytkownik. Nie pouczaj mnie więc.

Dnia 23.07.2007 o 19:12, boduczek napisał:

Wybitnie można też kaleczyć w formie głupiego żartu, zdarzały się
takie przypadki. Nie mniej jednak nie wiem o co chodzi Ci z owym ''''Miodkiem'''' ?

Więcej zainteresowania ogólnym światem, dla podpowiedzi: jest to nazwisko pewnego człowieka. Zresztą google nie gryzą (chociaż pewnie ciebie pogryzły, skoro nie chciało ci się nawet sprawdzić. Bo na pewno bym o miodzie jako produkcie nie wspominał bez najścia na odpowiedni temat)

Dnia 23.07.2007 o 19:12, boduczek napisał:

Pozdrawiam

Nie pozdrawiam, jesteś już nudny bo bronisz się jakbym ci chciał głowę odciąć. It is only forum, man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 13:32, boduczek napisał:


Po za tym uważam, iż karanie
za błędy ortograficzne mogło by się okazać zbyt surowe.


Zbyt surowe? Ok, teraz do wszystkich (szczególnie moderatorów oraz przeciwników kar za błędy oraz literówki).

==>> http://forum.pspoland.pl/topics1/jak-pisac-by-dostac-warna-lub-nawet-2-vt6528.htm

Zobaczcie tutaj post usera Kubas1234. Oczywiście to nie jest forum Gram.pl, lecz i tutaj widziałem takie posty... Więc czy nadal jesteście przeciwni wydawaniu kar za błędy?

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 19:46, CzystyZysk napisał:

Napisał "w ogOle" zamiast "w ogÓle" .

Spójrz na inne (niewyróżnione) wyrazy - tam też pisał z pominięciem polskich znaków, a mimo to moderator nie reagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 19:45, patrYX93 napisał:

Napisał "w ogole" mimo że mógł napisać spokojnie ł, ą czy ć.


Jakby modkowie karali za nie pisanie polskich znaków, to wojman sam musiałby ponieść karę ;). Ale jak sam pisał, tak Mu po prostu wygodniej, a niektórzy nie mają polskich znaków w ogóle.W tym wypadku moderator sam wykazał się nieznajomością języka ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:55, rick90 napisał:

Jakby modkowie karali za nie pisanie polskich znaków, to wojman sam musiałby ponieść karę ;).


Dajcie spokoj. Pisanie bez polskich znakow to juz naprawde sie jest przyczepienie do czegos na sile. Swoja droga ja wiem, ze tych ktorych zbanowalem zycza mi bana, ale sie nie doczekaja. :)

Dnia 23.07.2007 o 19:55, rick90 napisał:

Ale jak sam pisał, tak Mu po prostu wygodniej, a niektórzy nie mają polskich znaków w ogóle.


Od jakiegos czasu postuluje wyrzucenie tego klawisza Windowsa. Jak pisze z polskimi znakami notorycznie mi sie myli on z altem. A pozniej mnie cos trafia jak przez pol godziny pisze posta a na ekranie nic nie ma. Pisanie bez polskich znakow na forum nie jest wedlug mnie bledem, za ktory nalezy karac.

Dnia 23.07.2007 o 19:55, rick90 napisał:

W
tym wypadku moderator sam wykazał się nieznajomością języka ;P.


A widzicie? Podobno to my na tym forum siejemy terror. Zobaczcie, ze gdzie indziej maja gorzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 13:27, TigerXP napisał:

Każdy kto obserwuje forum i ma troszq inteligencji powiaże pewne fakty i będzie wiedział czemu
to napisałem. Wnioski wysuwają się same.


Prosta sprawa - nie spamujcie, nie propagujcie piractwa, przestrzegajcie regulamin, a "straznicy" nie beda sie mieli czego doczepic. Uwazasz, ze jestes wiezniem na forum? Droga wolna nikt ciebie tu na sile nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:38, CzystyZysk napisał:

>
> Po za tym uważam, iż karanie
> za błędy ortograficzne mogło by się okazać zbyt surowe.

Zbyt surowe? Ok, teraz do wszystkich (szczególnie moderatorów oraz przeciwników kar za błędy
oraz literówki).

==>> http://forum.pspoland.pl/topics1/jak-pisac-by-dostac-warna-lub-nawet-2-vt6528.htm


Zobaczcie tutaj post usera Kubas1234. Oczywiście to nie jest forum Gram.pl, lecz i tutaj widziałem
takie posty... Więc czy nadal jesteście przeciwni wydawaniu kar za błędy?

Pozdrawiam wszystkich.




wiesz literowke mozna jedna czy dwie wybaczyc ale to co pokazales pierwsze do odstrzalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym jeszcze dodał - nie róbcie pseudomoderatorki - normalnie szlag mnie trafia jak jakiś np. obywatel zakłada temat o pomoc, a tu mu 10 "pseudomoderatorów" rzuca się na ryj - masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 19:29, patrYX93 napisał:

Hmm, czyżbyś mi coś wypominał? Co? Ja nie udaje mądrego, ja po prostu bronie swoich poglądów
i akurat dotego mam prawo.

Ach... jaką Ty masz dobrą pamięć... Analogicznie; ja również mam do tego prawo ;)

Dnia 23.07.2007 o 19:29, patrYX93 napisał:

Tak degrad, od razu ban na 35 lat.

Już mam się śmiać?

Dnia 23.07.2007 o 19:29, patrYX93 napisał:

Nie tylko, radzę do przejrzenia tego wątku... zresztą na IRCu co chwila padają linki z tematu
o gothicu... aż mi się nie chcę szukać. Nie mniej jednak są i będą.

To muszę Cię zmartiwć, bo nie jednokrotnie miałem okazję widzieć takie teksty. Owszem są, a jak społeczeństwo bardziej wydorośleje to może i to się zmieni na lepsze.

Dnia 23.07.2007 o 19:29, patrYX93 napisał:

A czy ja coś mówiłem o tobie? Ja po prostu stwierdzam twoją niewiedzę, bo skoro jesteś w takich
tematach to powinieneś wiedzieć więcej ode mnie o nich. Widocznie jest odwrotnie.

Stwierdzasz niewiedzę na podstwie? Dobry jesteś czytasz w moich myślach, ale i tutaj napisałeś bzdurę, wiem na temat tego tematu dużo więcej od Ciebie, zapewniam. Proponuje odwiedzić owy wątek i zobaczyć moje batalię przeciw faną Morka. Widocznie mylisz się jak prawie zawsze, i tyle na ten temat.

Dnia 23.07.2007 o 19:29, patrYX93 napisał:

Nie odwiedzam takich tematów, niestety na wzgląd ostatnich wydarzeń tego wątku przypięłem go
sobie.

By...?

Dnia 23.07.2007 o 19:29, patrYX93 napisał:

Jestem na tyle mądry, że wiem iż można kliknąć w odpowiedzi na post w odpowiedni link by wiedzieć
na jaką konkretnie wypowiedź odpowiadał dany użytkownik. Nie pouczaj mnie więc.

Temu nie przeczę, chciałem Ci tylko pomóc ;] Ale skoro nie potrafisz odóróżnić pomocy od pouczenia ,cóż... szkoda. Jednak dalej nie potrafisz się przyznać do błędu, znowu napisałeś coś, nie mając żadnego pojęcia o sprawie a taki to nieomylny jesteś...

Dnia 23.07.2007 o 19:29, patrYX93 napisał:

Więcej zainteresowania ogólnym światem, dla podpowiedzi: jest to nazwisko pewnego człowieka.
Zresztą google nie gryzą (chociaż pewnie ciebie pogryzły, skoro nie chciało ci się nawet sprawdzić.
Bo na pewno bym o miodzie jako produkcie nie wspominał bez najścia na odpowiedni temat)

Jako sprostowanie powiem Ci ,że jestem od Ciebie młodszy. A co za tym idzie mam prawo tego nie wiedzieć. Bo nie mam zamiaru udawać mądrego w sprawach o których nie wiem, może miałem sprawdzić w google i się tym chwalić? Widocznie Tobie to inponuje ale co tam. Wiesz, masz bardzo bujną wyobraźnie, skoro wg Ciebie google gryzą... xD

Dnia 23.07.2007 o 19:29, patrYX93 napisał:

Nie pozdrawiam, jesteś już nudny bo bronisz się jakbym ci chciał głowę odciąć. It is only forum,
man.

Tak... znowu udowodniłeś jakim to jesteś userem. Cóż nie będę zniżał się do Twojego poziomu i Cię pozdrowię (choć nie wiem za co). Nudne jest to co tutaj wyprawiasz, piszesz w 80 % bzdury na mój temat, a gdy proszę Cie o jakiś dowód czemu tak sądzisz to wyznajesz beznadziejną zasadę dużo postów = spam, wiesz też Cię zmartwię, iż o Tobie też dużo mówią... ;] Ale co tam, zapewniam Cię tylko, iż nie po Twojej myśli. Ludzie mądrzy patrzący racjonalnie potrafią ''''normalnie'''' spojrzeć na tamtą sytuację i mi przyznać rację. Potem się tylko odłączyłeś od rozmowy bo zadałem zbyt trudne pytanie, to się nazywa mądrość... A i na koniec chciałbym dodać, iż daruj sobie odpowiedz na tego posta, znowu pewnie coś wymyślisz (swoją drogą możesz zacząć pisać opowiadania SC :) Ręczę iż zrobisz wielką karierę :P ) . Tymczasem koniec OT.
CzystyZysk
Jeśli ktoś robił by aż takie błędy, owszem przydało by się upomnienie. Jednak czasami mogło by to się na kimś źle odbić. Zresztą to już zależy od pracowników CDP ,Moderatorów , nie od nas ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować