Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 13:59, wdowiakm napisał:

ja również kilka razy podpadłem ale staram się uważać co pisze ;)


uważac to ja uważam, tyle że wczoraj przegrała moja drużyna, a dla prawdziwego kibica jest to bolesne i w takich chwilach emocje biorą góre nad rozumem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEstem idiota - degrad nr 2 w 3 dni ;./ Nacisnalem nie te zakladke w mozilli i tak oto jestem obywatelem :( Mialobyc gramsajty-stroblony a bylo problemy techniczne z gramsajtami. A tematu stroblony juz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o gramsajtach został zamieniony w "problemy techniczne gramsajtami" jako, że robił się tam śmietnik :-)

Twoja wina, nie pomyślałeś, nie spojrzałeś na tytuł wątku, na pierwszego posta tylko od razu na pałe coś napisałeś to masz za kare :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 16:34, Mistic napisał:

Temat o gramsajtach został zamieniony w "problemy techniczne gramsajtami" jako, że robił się
tam śmietnik :-)

Twoja wina, nie pomyślałeś, nie spojrzałeś na tytuł wątku, na pierwszego posta tylko od razu
na pałe coś napisałeś to masz za kare :-)

Przynajmniej wiem za co dostalem 1 bana. Za to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszłem na jakiś temat o gs''ach i w 1 poscie ktoś napisał, że tu można reklamować gs''y. Puźniej ktoś napisał, że taki temat już istnieje i podał linka(złego) do: Problemy techniczne z gramsajtami. A ja kliknąłem na linka i tam zrobiłem se reklame. Myślałem, że to link do "gramsajty-temat ogulny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:35, Dominik000 napisał:

Czy długo się awansuje z bumelanta na obywatela?

Z tego co wiem, temat o rangach już jest:P tutaj powinieneś się wypłakać, że dostałeś niesłusznego(słusznego?;D) degrada + dać link...
Chyba tak samo jak na robola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:47, Word up napisał:

> Czy długo się awansuje z bumelanta na obywatela?
Z tego co wiem, temat o rangach już jest:P tutaj powinieneś się wypłakać, że dostałeś niesłusznego(słusznego?;D)
degrada + dać link...
Chyba tak samo jak na robola...

Jestem bumelantem jest mi bardzo smutno i szukam z jakiego to powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Widzę że już drugi raz mogę zawitać w waszych szeregach ... Tym razem degrad Brygadzista-Przodownik od szanownego Wojmana ... Nie jestem przekonany czy słuszny do końca, ale już się raczej odwrócić nie da.
Pewien gramowicz zadał pytanie bardzo ''oryginalnym'' stylem ortograficznym. Za chwilę przeprosił (równie fajnym stylem), i wytłumaczył ''bo mu się spieszyło''. Więc odpowiedziałem na jego pytanie równie oryginalnym stylem, lecz wspomniany Wojman uznał to za naśmiewanie się z innego użytkownika. Ja go po prostu na swój sposób chciałem upomnieć ... Ale, cóż mam nadzieję że z powrotem awansuję na Brygadzistę ... Nic innego mi nie pozostało, jak dalej wytrwale udzielać się w ''gramowej'' społeczności. Przecież ranga nie jest najważniejsza ! Przynajmniej mam doświadczenie czego nie robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

degrad o -1 nie jest bolesny gdyz powracasz do dawnego statusu bardzoszybko - jedyna bolaczka sa utracone punkty ktore zebrales na nowym statusie (te sa bezpowrotnie tracone) i musisz je od nowa zbierac by awansowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:04, morthi napisał:

degrad o -1 nie jest bolesny gdyz powracasz do dawnego statusu bardzoszybko - jedyna bolaczka
sa utracone punkty ktore zebrales na nowym statusie (te sa bezpowrotnie tracone) i musisz je
od nowa zbierac by awansowac

Z przodownika w dół to 1 status w tydzień się nadrabia. Z brygrazisty i wyżej to już jest gożej, owiele>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:16, morthi napisał:

nie jest :) system dziala dokladnie tak samo dla kazdego statusu

Nie jestem tego taki pewien ... Przecież na Robotnika da się awansować nawet po 30 postach. Na Brygadzistę już raczej nie ...
A skąd masz te informacje ? Masz dostęp do systemu, czy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:45, kolektor napisał:

> nie jest :) system dziala dokladnie tak samo dla kazdego statusu
Nie jestem tego taki pewien ... Przecież na Robotnika da się awansować nawet po 30 postach.
Na Brygadzistę już raczej nie ...
A skąd masz te informacje ? Masz dostęp do systemu, czy co ? :D

Jest koleś ktory ma 2 posty i ma Własny Tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 20:48, Ronx napisał:

Jest koleś ktory ma 2 posty i ma Własny Tytuł...


ten ''koleś'' to w jakimś stopniu pracownik CDP, szczegóły nie są mi znane - ale WT otrzymał on ''po znajomości'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:53, Azrathel napisał:


> Jest koleś ktory ma 2 posty i ma Własny Tytuł...

ten ''koleś'' to w jakimś stopniu pracownik CDP, szczegóły nie są mi znane - ale WT otrzymał
on ''po znajomości'' ;)

To dlaczego nie dostał specjalnego oznaczenia tylko mąci ludziom w głowach :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować