Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

moze mialem duzo punktow ;) teoretycznie powinienem wrocic na brygadziste w przeciagu 2 tygodni - jakos nie zwrocilem uwagi na tak szybki powrot :P

nie dostalem informacji o cofnieciu degrada stad tez nie uwazam ze mi go cofnieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zdegradowany w ciągu tygodnia z brygadzisty, ale nie wiem moderatorzy karzą za małe jakieś sprawy - typu - twoja wypowiedź mi się nie podoba( nie to że jest w niej k ,ch, pi, )
a później myślą że na grochu będę przez to całą noc klęczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe :) nie widzialem wczesniej tego postu :) a takim razie faktycznie jeden z nieslusznie mi danych degradow zostal mi cofniety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../> nie dostalem informacji o cofnieciu degrada stad tez nie uwazam ze mi go cofnieto
Skyler mnie wyręczył, podał informację, gdzie wyraźnie, nawet bardzo wyraźnie Wojman napisał, że wszystkie kary w wiadomym wątku zostały anulowane. Anulowane, czyli innymi słowy, cofnięte. Tobie cofnięto degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:56, Ronx napisał:

> /.../ > To dlaczego nie dostał specjalnego oznaczenia tylko mąci ludziom w głowach :P ?

Dostał, zobacz, co ma napisane pod nickiem. Pracuje nad Wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:58, morthi napisał:

jak juz pisalem wczesniej - nic nie bylo mi o tym wiadome. Nie sledzilem ak sie sprawa zakonczyla

No to przyrodzona bystrość umysłu zawiodła Cię w tym przypadku. Mimo licznych postów nie zauważyłeś, jak spadłeś do Przodownika i awansowałeś po jednym dniu na Brygadzistę ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:47, morthi napisał:

wystarczy policzyc ze:
z robotnika na przodownika awansuje sie po ok miesiacu

Wybacz, ale ten wykaz jest bez sensu, na dodatek niczym nie poparty. Weźmy na warsztat Twoje domniemanie. Czyli, w każdym dniu nabijamy maksimum punktów (niech Ci będzie, że 12). Zapewniam Cię, że pisząc tak intensywnie, w godzinnych odstępach czasowych takie osoby awansują w 5 dni, a nie w miesiąc. Zresztą, popatrz na statystyki najlepszych - HumanGhost, A-cis, KrzysztofMarek, a nawet... ja :P.

Dnia 05.06.2007 o 21:47, morthi napisał:

z przodownika na brygadziste rowniez po okolo miesiacu

Tu się zgodzę, jak najbardziej.

Dnia 05.06.2007 o 21:47, morthi napisał:

z brygadzisty na delegata trwa to dluzej czyli 4 miesiace

Brednie, sam awansowałem w 2,5 miesiąca. A to i tak bardzo wolno.

Dnia 05.06.2007 o 21:47, morthi napisał:

z delegata na rpzewodniczacego okolo miesiaca

Niewykonalne.

Poza tym temat o statusach mamy, linku chyba już zapodawać nie muszę - tam się przenieście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:32, morthi napisał:

zadnego degrada mi nie cofnieto :) i w tym caly tkwi ambaras :P

Po kolei:
+1 (Delegat) 02.02.2007, 00:35
-1 (Brygadzista) 22.04.2007, 14:50 - Wojman (ten cofnięty)
-1 (Przodownik) 23.04.2007, 14:56 - boogie85
25.04.2007, 21:03 - Wojman zgodnie z ustaleniami kara zostala anulowana (+1 do statusu)

Dnia 05.06.2007 o 21:32, morthi napisał:

nie zamierzam tolerowac tego typu osobistych uwag lecz scigac je z cala stanowczoscia

A skąd wiesz, że odnosi się to do Ciebie? Po drugie w życiu bym nie pomyslał, że można się o cos takiego obrażać, po trzecie - coś w tym jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

parę tygodni temu temu dostałem bana jako "cronin" za jeden - bo sobie rzuciłem od niechcenia ze kiedys jakas gierke sciągnąłem - no i niejaki rzezim(ieszek) mię zablokował -dozywotnie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 09:18, castlerock napisał:

parę tygodni temu temu dostałem bana jako "cronin" za jeden - bo sobie rzuciłem od niechcenia
ze kiedys jakas gierke sciągnąłem - no i niejaki rzezim(ieszek) mię zablokował -dozywotnie
to jest?

To zależy. Niektóre bany są dożywotnie a niektóre po jakimś czasie są cofane. Najlepiej będzie jak napiszesz posta do moderatorów. Na pewno Ci odpowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 09:30, Jarys napisał:

> parę tygodni temu temu dostałem bana jako "cronin" za jeden - bo sobie rzuciłem od niechcenia

> ze kiedys jakas gierke sciągnąłem - no i niejaki rzezim(ieszek) mię zablokował -dozywotnie

> to jest?
To zależy. Niektóre bany są dożywotnie a niektóre po jakimś czasie są cofane. Najlepiej będzie
jak napiszesz posta do moderatorów. Na pewno Ci odpowiedzą :)


pisał nie bede mam swój honor ;) zreszta zasadniczo nie zależy mi na "odbanowaniu" - ot, zasady chciałem poznac
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 09:09, Olamagato napisał:

Po kolei:
+1 (Delegat) 02.02.2007, 00:35
-1 (Brygadzista) 22.04.2007, 14:50 - Wojman (ten cofnięty)
-1 (Przodownik) 23.04.2007, 14:56 - boogie85
25.04.2007, 21:03 - Wojman zgodnie z ustaleniami kara zostala anulowana (+1 do statusu)


jak juz pisalem nie mialem pojecia o cofnieciu mi degrada - nie sledze watkow w ktorych takie informacje sie pojawiaja (jak rowniez nie bardzo kontroluje statystyki) ale milo mi ze degrad zostal cofniety

Dnia 06.06.2007 o 09:09, Olamagato napisał:

A skąd wiesz, że odnosi się to do Ciebie?

wypowiedz odnosi sie do mnie - wynika ona z toku dyskusji i jest calkowicie nie na miejscu (wiecej info w mailu)

>Po drugie w życiu bym nie pomyslał, że można się o cos takiego obrażać,

nie obrazilem sie tylko poczulem urazony

Dnia 06.06.2007 o 09:09, Olamagato napisał:

po trzecie - coś w tym jest... :)


czyzbys zgadzal sie z ta teza? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:39, Dominik000 napisał:

Myślałem, że weszłem na temat "gramsajty-temat ogólny"

Dobrze myślałeś. Jednak nazwa wątku została zmieniono po to aby zniwelować spam (czyli reklamowanie GS). Od teraz nigdzie na forum nie można reklamować swoich GS. ;) I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować