Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 09:26, Budo napisał:

Ano można- zapamiętaj na przyszłość, że od upominania są moderatorzy, poza tym regulamin zabrania obrażania innych userów...


No, aby wszyscy tak karali i byłoby dobrze.
Przy okazji nikt nie zauważył ile razy mnie obrażono, a sam dostałem -2 za słowo na g z gwiazdką.

Już przy okazji takimi komentarzami jak Word up i hito_kun tylko udawadniacie jacy jesteście kulturalni i to na tyle - nie dam już się więcej sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 09:33, stiffyone napisał:

[...] Przy okazji nikt nie zauważył ile razy mnie obrażono[...]

Heh, moderatorze to nie roboty, które przez cały czas przeglądają forum :) Od tego jest formularz (moderator@gram.pl). Powinieneś o tym wiedzieć.
Co do Word up''a - napisałeś w Obywatelu że spamuje i uchodzi mu to na sucho. To chyba Ty rozpocząłeś batalię - niesłuszną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol?
Czemu mam status Obywatela:P(gramsajt chyba nie kłamie | w statach wciąż mam brygadzistę)? Czyżbym o czymś nie wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:15, Word up napisał:

Lol?
Czemu mam status Obywatela:P(gramsajt chyba nie kłamie | w statach wciąż mam brygadzistę)?
Czyżbym o czymś nie wiedział?

Przeszukałem wszystkie wątki w których ostatnio pisałeś :P Byc może błąd moderatorów/systemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh fajny błąd;* szkoda, że nie działa w drugą stronę...
Ehh jutro się tym zajmę, jeśli nikt z modów się mną nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:18, Word up napisał:

Heh fajny błąd;* szkoda, że nie działa w drugą stronę...
Ehh jutro się tym zajmę, jeśli nikt z modów się mną nie zainteresuje.

Sprawa jesr prosta- jeśli to naprawde błąd modów, powinni przywrócic ci twój stary status. Jesli nie- zostajesz obywatelem :P
Napisz o tym jeszcze w wątku o moderatorach i temacie o statusach. Tam częściej zaglądają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz zadziałało user o nick uMichał Raven z Przewodniczącego nagle został Własno tytułowcem , ale sytuacja powróciła do normy i jest już Przewodniczącym . Więc zdążają sie takie przypadki :P Ale jesteś pewnien czy czegoś nie przeskrobałeś ?

Ps . Jak ja dawno nic nie pisałem w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a widzę. więc serdeczne kondolencje dla wszystkich zdegradowanych za to, że chcieli zainteresować wszystkich użytkowników swoimi pomysłami i twórczością poprzez reklamę. aha i witam w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wydaje mi się że reklamowałem GS przed wprowadzeniem zakazu :/ Ale co mi tam z degrada jak ja miałem 2 dni temu raz na zawsze skończyć z gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam piszę że degrady będą od reklam od 22 maja. Ja reklamowałem GS 21 :P To jak to ma być? Nie będę dawać linka bo ze mnie zrobią przodownika za dodatkową reklamę. Z resztą nie tylko ja tak mam. Degrad za reklamę, kiedy można było jeszcze reklamować? No chyba że ja coś pokręciłem. Tak czy inaczej na pożegnanie z Gram.pl mam degrada :):) Przynajmniej wiele doświadczyłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym:P.
Taa aby przybliżyć ci za co ja i najprawdopodobniej ty również dostałeś degrada, wkleję tu fragment mojego wpisu.

Panu dziękujemy | Degrad -3
Nikt się tego nie spodziewał. O_o
...a najmniej ja:P Najwyrażniej, Olamagato urządził zwykłą łapankę pod hasłem normalnym użytkownikom forum. Zamiast ukarać głównych spamerów, mod poszedł na łatwiznę. Przejrzał ledwo kilka stron wstecz i wybrał swoje ofiary. Brak słów.
Uzasadnienie, o które się nie pokusił w swoim jakże niebywale uczciwym poście brzmiało:
Witam.
Degrad został przyznany za reklamowanie GS
(mam już zacząć się śmiać?) (ostatnie 21.05.2007) wg zasad sprzed zmiany formuły tematu.(reklamowanie jak wiecie było dozwolone - a więc w czym problem?) Mimo to ponieważ miałeś na koncie nie tylko ostrzeżenie, ale również informację o braku jakiejkolwiek taryfy
ulgowej w związku z banem na poprzednim koncie (również za spam) -
otrzymałeś obniżkę o 3
(widać ban to tylko początek, lol) zamiast o 1 jak pozostali z pojedynczymi ostrzeżeniami(3 do 1, tak, tak bardzo uczciwe. Brawa dla moderatora). Ponieważ miałeś status, który można odzyskać normalnie ( a jak jest nienormalnie?) korzystając z forum w ciągu 2-3 miesięcy (niektórym zajmuje to prawie rok:P), a inny użytkownik dostał degrad o 1, który musiałby odrabiać przez pół roku (wolne żarty! Marcinos07[gdyż chodzi właśnie o niego] awansował z brygadzisty na delegata w przeciągu dwóch miesięcy) - nie miałem wiekszych skrupułów, tym bardziej, że
przeglądnąłem dobra setkę postów i całą historię kont.
(...ale co mnie to interesuje;D?)
Heh masz jeszcze coś dodać? Oczywiście!
Według statystyk jestem na forum 77* dni:) - ah! oraz jako brygadzista napisałem 308 postów.
77 x 4 = 308
Przeznaczenia;*? Czy zwykły zbieg okoliczności?!
*23.05.07
/
...i na tym koniec:P
Oczywiście nie wysłałem tego w odpowiedzi.
Heh i tak wątpię aby dzięki formularzowi cokolwiek zdziałał. (więc po co on jest?)
/
Pochyloną czcionką jest tekst moderatora, zaś normalną mój wredny;D komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po przegranym finale ligi mistrzów przez Fc Liverpool, napisałem w temacie piłka nożna że zaraz, chyba dostane.. ponieważ było mi bardzo smutno i myślałem że dotanę białej gorączki i puszczę linikę niecenzuralnych słów... A mod na to "prorok jakiś, czy coś" HaHaHh, jakoś nie jest mi do śmiechu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 07:32, Obi-wan Kenobii napisał:

Wczoraj po przegranym finale ligi mistrzów przez Fc Liverpool, napisałem w temacie piłka nożna
że zaraz, chyba dostane.. ponieważ było mi bardzo smutno i myślałem że dotanę białej gorączki
i puszczę linikę niecenzuralnych słów... A mod na to "prorok jakiś, czy coś" HaHaHh,
jakoś nie jest mi do śmiechu....

Współczuję choć degrada nie dostałem ale napewno kiedyś dostanę ponieważ juz kilka razy podpadłem ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:55, dawko1 napisał:

Współczuję choć degrada nie dostałem ale napewno kiedyś dostanę ponieważ juz kilka razy podpadłem
;-/

To uważaj co piszesz jeśli będziesz sie kontrolował i nie napiszesz czegoś nie zgodnego z regulaminem to nie dostaniesz degrada ;)
ja również kilka razy podpadłem ale staram się uważać co pisze ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować