Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 20:31, Kukowsky napisał:

To tyle,
Jeszcze raz dziękuje za stanie po mojej stronie.


Zwroc uwage na fakt, ze czesc uzytkownikow stanela po mojej stronie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:29, Rozrobiony napisał:

Na degrad na forum zaważył zapewne "Wojman włochaty".

Jeśli nawet tylko ten (nie wiem, nie jestem Wojmanem) to co z tego? Tak jak już pisałam wyżej - mnie by taki WT u kogoś uraził. Owszem, WT daje pewną swobodę, ustawiasz sobie co tam chcesz, ale z zastrzeżeniem, że nie obrażasz swoim tytułem nikogo. A tak gdybając - wcześniej mógł dostać jakieś ostrzeżenie: "halo, zmień to. ustaw sobie jakiś normalny WT". Raz ktoś narzeka, że nie było ostrzeżenia (z tego co tam widziałam, ale mogłam wyjąć coś z kontekstu, więc mogę się mylić :)) a raz, że dlaczego tak późno.
:)

PS. Moim celem nie jest zakładanie fanklubu Wojmana, ani zarzucanie Ci niewiedzy w temacie. Po prostu uważam, że taki WT mógł, choć oczywiście nie musiał urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej sprawy z Kukowsky''m... To sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony Kukowsky nie łamał regulaminu forum, ale z drugiej strony ten tytuł był "trochę" kontrowersyjny... A Wojman? Moim zdaniem, on po prostu wykonuje swoją robotę, na pewno najlepiej jak potrafi. [Fragment niepotrzebny ;)]. IMO te zaczepki i kłótnie nie są potrzebne. A ja, ja czuję się trochę zmieszany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:36, mała16 napisał:

Raz ktoś narzeka, że nie było ostrzeżenia (z tego co tam widziałam, ale mogłam wyjąć
coś z kontekstu, więc mogę się mylić :)) a raz, że dlaczego tak późno.


Mała nieformalnym ostrzeżeniem były prośby Walgierza wcześniejsze o zmianę tytułu - przynajmniej z tego co ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:00, Wojman napisał:

Dziwne, ze Moderatorzy zawsze maja argumenty, ktore uzasadniaja ich twierdzenie, natomiast
wiekszosc uzytkownikow jakos nie zawsze.


Heh, mówisz o argumentach typu "Zauważcie, że my jako moderatorzy mamy szerszy pogląd na sprawę i posiadamy wiedzę, której wy nie posiadacie, i którą się z wami nie podzielimy" czy może "Forum to nie jest miejsce na wyjaśnianie takich spraw, dlatego nie będę ich tutaj wyjaśniał, bo to byłoby niezgodne z regulaminem"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 01:18, rob006 napisał:

Heh, mówisz o argumentach typu "Zauważcie, że my jako moderatorzy mamy szerszy pogląd
na sprawę i posiadamy wiedzę, której wy nie posiadacie, i którą się z wami nie podzielimy"


Bo tak jest chocby w przypadku sporu jaki mial miejsce tutaj wczoraj. Roznych fajnych rzeczy sie dowiedzialem typu, ze uzytkownik ktory nie jeden raz byl ostrzegany i mial degrada (i to nie jednego) nigdy nie byl ostrzegany i nagle wredny Moderator dal mu degrada. Co do dzielenia sie informacjami - odsylam do regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 07:27, Wojman napisał:

Roznych fajnych
rzeczy sie dowiedzialem typu, ze uzytkownik ktory nie jeden raz byl ostrzegany i mial
degrada (i to nie jednego) [ciach]

Jeśli masz na myśli mnie to wypominanie mi drugiego degrada, który został szybko wycofany jest moim skromnym zdaniem manipulowaniem faktami, bo starasz się mnie pokazać na siłę pod kątem recydywisty. Poza jedną rozmową z walgierzem na temat instrumentu muzycznego też sobie większej ilości ostrzeżeń nie przypominam. ;] Jeśli nie chodziło Ci o mnie to pardom...

Dnia 17.10.2008 o 07:27, Wojman napisał:

Budo

Jakbym ja prowokował to degrada bym dostał dużo, dużo szybciej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 07:27, Wojman napisał:

Bo tak jest chocby w przypadku sporu jaki mial miejsce tutaj wczoraj. Roznych fajnych
rzeczy sie dowiedzialem typu, ze uzytkownik ktory nie jeden raz byl ostrzegany i mial
degrada (i to nie jednego) /.../

Ha ha, a możesz mi powiedzieć za co był ten drugi degrad? Bo w tym wypadku albo naginasz fakty, albo ta twoja wszechstronna moderatorska wiedza nie jest wcale taka wszechstronna. Ostrzeżeń dla Kuka nie widziałem, może były - nie neguję, ale mówię ogólnie, bo tych dwóch "argumentów" przeważnie ogranicza się wyjaśnienie degradów i banów.

Dnia 17.10.2008 o 07:27, Wojman napisał:

Co do dzielenia sie informacjami - odsylam do regulaminu.

Wiesz, ja też mam trochę informacji na temat Kuka, których ty nie posiadasz, a które udowadniają że Kuk dostał degrada niesłusznie. No ale przecież nie napiszę ich na forum, bo ty byłoby niezgodne z regulaminem.
I co, wierzysz mi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 08:05, rob006 napisał:

Wiesz, ja też mam trochę informacji na temat Kuka, których ty nie posiadasz, a które
udowadniają że Kuk dostał degrada niesłusznie. No ale przecież nie napiszę ich na forum,
bo ty byłoby niezgodne z regulaminem.
I co, wierzysz mi? :P


Więc czemu nie wyślesz ich drogą formalną na maila?
Jeśli tak bardzo Ci zależy na koledze, to już dawno powinieneś to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 08:25, GeoT napisał:

Więc czemu nie wyślesz ich drogą formalną na maila?


Eeeetam, to przecież maila trzeba napisać, nie dość że posta sobie nie nabiję, to jeszcze pewnie mail przepadnie i w ogóle... :P
Poza tym to już nie byłoby to samo - każecie użytkownikom wierzyć wam na słowo, że macie argumenty, więc też powinniście wierzyć im na słowo - takie wzajemne zaufanie ;). No nie mówicie że mi nie ufacie... :D :P

@Wojman
To ma być odpowiedź na mój post? O_o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 08:50, rob006 napisał:

> Więc czemu nie wyślesz ich drogą formalną na maila?

Eeeetam, to przecież maila trzeba napisać, nie dość że posta sobie nie nabiję, to jeszcze
pewnie mail przepadnie i w ogóle... :P


Nie przepadnie. Dawaj z nim. Mam właśnie skrzynkę otworzoną i czekam ...

Dnia 17.10.2008 o 08:50, rob006 napisał:

Poza tym to już nie byłoby to samo - każecie użytkownikom wierzyć wam na słowo, że macie
argumenty, więc też powinniście wierzyć im na słowo - takie wzajemne zaufanie ;). No
nie mówicie że mi nie ufacie... :D :P


To nie kwestia zaufania tylko Regulaminu, który zabrania dyskusji na temat decyzji moderatorów na forum - i zasada ta dotyczy wszystkich, nas również :)
Poza tym jest nas zbyt dużo, i nie możliwe jest by każdy jednomyślnie chciał niesłusznie karać kogokolwiek i prowadzić jakieś głupie krucjaty. A do tego ja w tej roli jestem zbyt krótko i nie zostałem jeszcze tak do cna zepsuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 08:57, GeoT napisał:

Nie przepadnie. Dawaj z nim. Mam właśnie skrzynkę otworzoną i czekam ...

O właśnie wysyłam, jeszcze tylko tutaj kliknę... Chwila, ktoś dzwoni, muszę odebrać...
:P

Dnia 17.10.2008 o 08:57, GeoT napisał:

To nie kwestia zaufania tylko Regulaminu, który zabrania dyskusji na temat decyzji moderatorów
na forum - i zasada ta dotyczy wszystkich, nas również :)

To rozumiem, nie rozumiem tylko czemu ktoś na swoją obronę mówi, że zawsze ma argumenty, choć praktycznie nigdy się nimi nie dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 09:09, rob006 napisał:

> Nie przepadnie. Dawaj z nim. Mam właśnie skrzynkę otworzoną i czekam ...
O właśnie wysyłam, jeszcze tylko tutaj kliknę... Chwila, ktoś dzwoni, muszę odebrać...
:P


Coś czułem, że tak będzie ;)

Dnia 17.10.2008 o 09:09, rob006 napisał:

> To nie kwestia zaufania tylko Regulaminu, który zabrania dyskusji na temat decyzji moderatorów
> na forum - i zasada ta dotyczy wszystkich, nas również :)
To rozumiem, nie rozumiem tylko czemu ktoś na swoją obronę mówi, że zawsze ma argumenty,
choć praktycznie nigdy się nimi nie dzieli.


Przeczytaj jeszcze raz uważnie to, co napisałem wyżej i wszystko stanie się jasne.
Jeśli kogoś tak bardzo interesuje konkretna decyzja podjęta przez modka, że nie może wytrzymać, to niech zapyta o to drogą mailową. Forum to na pewno nie jest odpowiednie miejsce na takie dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 09:28, GeoT napisał:

Przeczytaj jeszcze raz uważnie to, co napisałem wyżej i wszystko stanie się jasne.
Jeśli kogoś tak bardzo interesuje konkretna decyzja podjęta przez modka, że nie może
wytrzymać, to niech zapyta o to drogą mailową. Forum to na pewno nie jest odpowiednie
miejsce na takie dyskusje.


Widzisz moj mlody padawanie, natlumaczysz sie, powolasz sie na regulamin a to i tak nic nie da, bo zawsze sie znajdzie ktos, kto bedzie narzekal, ze sie nie spowiadamy z naszych decyzji na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do degrada Kuka, to widzę jedno. Wojman znowu zasłania się regulaminem. A może należałoby przejrzeć ten cholerny regulamin i wprowadzić w nim kilka zmian? Swojego bana "całkowitego" na "bana gramsajtowego" zamieniłem przez kruczek w regulaminie. Były podstawy do bana całkowitego, ale czytając dokładnie regulamin zasłoniłem się nim. Jeżeli są w nim TAKIE błędy, to znaczy, że regulamin powinien przejść kapitalny remont. A taki HiSin pomimo wyraźnego wkurzania, prowokowania i ubliżania innym ludziom działał w tym serwisie długo. Poleciało przez niego wielu użytkowników (w tym ja). Często degrady i bany u niego na GSie były przyznawane wszystkim, ale nie jemu (POMIMO JEGO WYZWISK SKIEROWANYCH DO INNYCH). I to jest uczciwe? Radzę ekipie gram.pl i moderatorom UWAŻNIE przeanalizować regulamin, żeby nie dochodziło do tego typu sytuacji. Cholera, ale się rozpisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze i widzę, że większość osób tylko po modach jedzie... bo zdegradował "bez podstaw" Kuk... a w ogole znacie na tyle dokładnie tą sprawę, by takie wnioski wyciągać? Zapewne nie...

Ja tam modków lubię wkurzać, ale ja już to atakuję ich z podstawą do tego by coś skrytykować... :P

Jeśli chodzi o ten "włochaty" status to to raczej na ostrzeżenie słowne się na dawalo, tak myślę patrząc oczami zwykłego usera... takiego co nic nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 09:28, GeoT napisał:

Coś czułem, że tak będzie ;)

:P

Dnia 17.10.2008 o 09:28, GeoT napisał:

Przeczytaj jeszcze raz uważnie to, co napisałem wyżej i wszystko stanie się jasne.

No przeczytałem, ale wyrzuty typu "wy nie macie argumentów, a ja mam, tylko o nich nie mówię" ciągle wydają mi się niepoważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować