Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Prawdziwy, nei prawdziwy? To smuggler jest tylko jeden? O ile wiem, to to slowo oznacza z angielskiego przemytnika. Mowiac o prawdzwym smuggler''ze macie na mysli kolesia, ktory przemyca rozne rzeczy np. pzrez granice? :> Chyba juz wole to, niz redaktora z CDA... Nie rozumiem dlaczego on jest tak wielbiony przez tlumy... Mam kolegow fajniejszych i smieszniejszych niz on, a jakos nie sa bozyszczami tlumow... Poza tym na tym forum jest smuggler i smugller. Oboje sa prawdziwi, nie obchodzi mnie to, czy ktorys z nich sie podszywa pod drugiego. A moze jedynie zbieznosc ksyw? Prawde mowiac, mnie by strasznie zranilo stwierdzenie, ze nie jestem prawdziwy... Pomyslcie zanim cos napiszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 13:25, spider88 napisał:

Z tego co pamiętam to smugller ( nie ten z CDA) sam napisał że nie jest tym za którego większość
go uważa .Ma jedynie podobną ksywkę .


No, ale to nie znaczy, że nie jest prawdziwy. Nie jest botem ;D Po prostu nie jest tym, za którego większość osób go bierze. Ale jest tak samo prawdziwy, jak my wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 13:29, glizda101 napisał:

No, ale to nie znaczy, że nie jest prawdziwy. Nie jest botem ;D Po prostu nie jest tym, za
którego większość osób go bierze. Ale jest tak samo prawdziwy, jak my wszyscy.

To już jest ekstremalne podejście .Ale właśnie z grubsza o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele fanów i antyfanów CDA uważa, że smuggler też nie jest prawdziwy. Nie istnieje.
Został wymyślony przez redaktorów pisma - specialnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 13:33, Vaxinar napisał:

Wiele fanów i antyfanów CDA uważa, że smuggler też nie jest prawdziwy. Nie istnieje.
Został wymyślony przez redaktorów pisma - specialnie. :]

Ta, i nie potrafi / nie chce nauczyć się poprawnej konfiguracji czytnika newsów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smug ma chyba jakieś znajomoścy w Lucas Arcie:P na serio...
Pewnego słonecznego dnia gdy grałem w Star wars Empire At war widzę: Smugller''s. Mozna ich nawet wyprodukować <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 14:06, Michael1v5 napisał:

smug ma chyba jakieś znajomoścy w Lucas Arcie:P na serio...
Pewnego słonecznego dnia gdy grałem w Star wars Empire At war widzę: Smugller''s. Mozna ich
nawet wyprodukować <lol>


Po prostu slowo "smuggler" to z angielskiego "szmugler", "pzremytnik". Jak wiemy w Star Warsach ejst ich duzo. Odlozcie czasem CDA i sprawdzcie kilka slow w slowniku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 13:33, Vaxinar napisał:

Wiele fanów i antyfanów CDA uważa, że smuggler też nie jest prawdziwy. Nie istnieje.
Został wymyślony przez redaktorów pisma - specialnie. :]


Z kąd o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:19, Harmegidon napisał:

> Wiele fanów i antyfanów CDA uważa, że smuggler też nie jest prawdziwy. Nie istnieje.
> Został wymyślony przez redaktorów pisma - specialnie. :]

Z kąd o tym wiesz?

Już tyle razy pisano o tym na forum Cd action oraz w samym piśmie... sami redaktorzy czasami mówili że smuggler nie istnieje.
Po czym temu zaprzeczali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 13:33, Vaxinar napisał:

Wiele fanów i antyfanów CDA uważa, że smuggler też nie jest prawdziwy. Nie istnieje.
Został wymyślony przez redaktorów pisma - specialnie. :]

Heh - to zupełnie jak ja :-D Jestem redaktorem gazetki szkolnej, a moi dwaj kumple uparcie twierdzą, że (ponieważ ukazuje się niezbyt często) owa gazetka nie istnieje, co zgodnie z logiką wkazywałoby na to, że również ja nie istnieję, skoro jestem redaktorem nieistniejącej gazetki ;-)
I nawet udowadniają mi to na różne sposoby, np. kumpel zrobił telefonem zdjęcie pustego krzesła pod ścianą po czym udał, że robi mi zdjęcie jak sobie siedzę. Oczywiście nie zrobił go tylko pokazał mi tamto - puste krzesło - jako dowód mojego nieistnienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:57, Widek napisał:

wiecie co ?:) Ja tez nie istnieje:) Tak naprawdę jestem chater botem a koledzy nie chca mi
uwierzyc, dranie:/

aaa, więc to ty rozsyłasz wszystkim na gg wiadomości "ćwir, ćwir - ptasia grypa" :D No to ja już wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:59, Grucha91 napisał:

> wiecie co ?:) Ja tez nie istnieje:) Tak naprawdę jestem chater botem a koledzy nie chca
mi
> uwierzyc, dranie:/
aaa, więc to ty rozsyłasz wszystkim na gg wiadomości "ćwir, ćwir - ptasia grypa" :D No to ja
już wierzę :P


hmm to nie ja :D Ja dostalem tylko cwir cwir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 14:16, Ponury rzniwiaż napisał:

Mogli by na gadu ulozyc statyt takie jak na forum:)


ja w ogole nie rozumiem tego pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ty rozsyłasz ćwir, ćwir! Mam twój numer gg i numer z którego są wysyłane te onomatopeje i zauważyłem, że jak ty idziesz tamten numer staje się dostępny po prostu przerzucasz sobie konta... nieładnie! ^^

Dnia 12.04.2006 o 23:01, Widek napisał:

Ponury rzniwiaż

Mógłbyś jakoś rozwinąć swoją wypowiedź, bo jakoś nic nie rozumiem na jakiej zasadzie miało by to działać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować