Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2006 o 18:30, Darkstar181 napisał:

>
Zaraz... tę błędy nie były zamierzone? Zawsze myślałem że specjalnie tak napisałeś.
Dwa błedy w jednym wyrazie:))



To dobrze myślałeś ale po tym pol roku widze ze popelnilem blad bo ludzie co rusz mi proponuja slowniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 18:37, Ponury rzniwiaż napisał:

To dobrze myślałeś ale po tym pol roku widze ze popelnilem blad bo ludzie co rusz mi proponuja
slowniki:)


Jee tam, gópi jacyś ci lódzie som hyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:51, glizda101 napisał:

> To dobrze myślałeś ale po tym pol roku widze ze popelnilem blad bo ludzie co rusz mi
proponuja
> slowniki:)

Jee tam, gópi jacyś ci lódzie som hyba ;D



Noom soom bom somm ale ja niet glupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:21, kNOT napisał:

Zdegradować za celowe kaleczenie języka?


Prosimy nie. Już przestajemy. To tylko takie żarty :) A z innej beczki; czym się różni celowe kaleczenie języka od niecelowego? W sensie, czym się różnią te wykroczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:21, kNOT napisał:

Zdegradować za celowe kaleczenie języka?



hmm może faktycznie bylo to troche głupie ale wiesz czasem jednak ludziom w rozmowie na luzie różne dziwne rzeczy świtaja trzeba to zwalic na barki nadmiernego rozchulania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP sposoby banowania dobrze sobie wymyśliła, ale... co jest jak załóżmy są dwaj bracia i jeden narozrabia i będzie ban na ich ip? Zakładając, że drugo to typ wzorowego forumowicza... wiem, że filozofuje, ale ciekawi mnie to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już była na to odpowiedź - Moderator, albo admin wiedzieli, że ten "wzorowy forumowicz" na pewno by tak nie napisał i nie blokowali mu konta. Później tylko musiał przepraszać za brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:14, Grucha91 napisał:

Gdzieś już była na to odpowiedź - Moderator, albo admin wiedzieli, że ten "wzorowy forumowicz"
na pewno by tak nie napisał i nie blokowali mu konta. Później tylko musiał przepraszać za brata.

A jeśli założyć by, że mają osobne konta... zły brat złamał regulamin i to nieźle i dostał bana na IP... ten dobry brat siada na forum, a tu ma rebus... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:10, Kukowsky napisał:

(...)


Wtedy pozostaje wysłać maila do Modów z przeprosinami i zapewnienem, że się brata będzie od tej pory trzymało na smyczy, ewentualnie życie w świadomości, że się cierpi za rodzinę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 21:43, glizda101 napisał:

> Hasło na swój profil i dowidzenia:)

I wylogowowywanie się za każdym razem? ;)


ej jezeli to ma byc ostatnia deska ratunku to czemu nie?:) Albo ukrycie pulpitu <lol2>

Ja bym ogolnie ikonke do neta przechowal w wiadome dla mnie miejsce i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 21:42, Widek napisał:

Hasło na swój profil i dowidzenia:)


Hasło na IP...? ;)
Jeśli powiedzmy mój brat by został ''przestępcą'' forumowym (ja nic nie sugeruję, wiadomo jaki jest Marr) i moderatorzy dali by bana na IP, to kto by na tym najbardziej ucierpiał? Ja... Co prawda mam neo i zmiana IP na routerze to kwestia sekund, ale... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 21:50, Widek napisał:

Ja bym ogolnie ikonke do neta przechowal w wiadome dla mnie miejsce i po sprawie:)

Ikonke do neta znaczy ikonę przeglądarki? Jeśli tak to chyba nic by to nie dało, bo do internetu można przejść nawet z "Mój komputer" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 22:11, Furrbacca napisał:

> Hasło na swój profil i dowidzenia:)

Hasło na IP...? ;)
Jeśli powiedzmy mój brat by został ''przestępcą'' forumowym (ja nic nie sugeruję, wiadomo jaki
jest Marr) i moderatorzy dali by bana na IP, to kto by na tym najbardziej ucierpiał? Ja...
Co prawda mam neo i zmiana IP na routerze to kwestia sekund, ale... ;)


modkowie popatrza na twoj status:) Wiec napewno sie zorientują ze powazany forumowicz by czego takiego nie robił... POdobną sytuacje jam mialem:) po prostu usuneli ten temat i sprawa zapomniana nikt sie nie dowiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 22:18, Ninger napisał:

> Ja bym ogolnie ikonke do neta przechowal w wiadome dla mnie miejsce i po sprawie:)
Ikonke do neta znaczy ikonę przeglądarki? Jeśli tak to chyba nic by to nie dało, bo do internetu
można przejść nawet z "Mój komputer" :)


sorki za kolejny post :) Dopiero doszło:) No wiec koncząc juz offtopa... 10 letnia siostra naprawde nie sadze zeby byla w stanie znalezc to w moim komputarze:) nie przesadzajmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować