Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Ja jeszce nic nie dostałem dostane dzisiaj wieczorem tylko miałem dostac słuchawki Icemat syberia white combo ale jeszce ich nieprzyslali beda dopiero po swietach :( ale jakis tam prezent dla mnie lezy ciekawe co to powiem wam wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Medievala II, z czego sie bardzo cieszę. Oprócz tego, to jeszcze kasę, przecież jeszcze nie było wigilii i jeszcze moze cos mnie czeka pod choinką, albo jak pojade do babci, to też cos dostanę....pozyjemy, zobaczymy :D


Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 09:50, Adas69 napisał:

ekhm.....analfabeta??


Dlaczego odpowiadasz na post, ktory zostal wyslany... rok temu? Na dodatek jest to post zupelnie nic nie wnoszacy do dyskusji. Poniewaz dzis sa swieta, to sprawa skonczy sie to tylko prosba, abys na przyszlosc po pierwsze nie odpowiadal na posty z przed roku, po drugie, zebys pisal na temat, a po trzecie zebys w poscie pisal cos wiecej niz dwa slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 2 gry ( Kameleon i Dead to Rights II ), książkę ( Wilcza krew, smoczy ogień ) i standardowo, jak co roku Ptasie Mleczko :D

Pojadę do babć na wigilię i na pewno dadzą jeszcze coś grosza, chociaż nie muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem trzy gry (TES: IV Oblivion, Gothic 3, PoP EK) i dwieksiążki (Welin i zbiór opowiadań Poego) oraz nagrywarkę DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho :)Ja wam powiem jak wróce,bo wigilię robie u mojej babci :)Mam nadzieję że rodzice pomyśleli o tym że lubie grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 10:54, Darkstar181 napisał:

Wy to dostajecie prezenty rano? Dziwny zwyczaj...ja tam zawsze wieczorem,pod choinką:)

Ja też tego nie rozumiem. Czekam na kolację z rodziną, a otem pora na prezenty :D

Dnia 24.12.2006 o 10:54, Darkstar181 napisał:

Najprawdopodobniej będzie to gra...

A u mnie sprzet komputerowy bardziej. Np: pendrive :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba w tym roku przyszedł do mnie najbogatszy Mikołaj....... więc tak, dostałem: Ghost Recon: Advanced Warfighter, Oblivion, portfel, maszynka Gillette Nitro, perfumy Mexx Ice Touch, Pad Logitech Dual Action, glośniki Logitech Inspire T3030.....kurde troche sie tego uzbierało od całej rodzinki ;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super słuchaweczki od Creative''a, model HS - 400, super jakość dźwięku :D.
Komplet kosmetyków Avona - płyn pod prysznic, woda toaletowa i dezodorant.
No i bielizna Atlantica :D.

Znając resztę rodziny to pewnie się coś jeszcze urwie jutro i pojutrze. A w tym roku przyjeżdża do mnie chrzestna ze swoim mężem - Włochem (pracownik firmy komputerowej, jakby nie było :D [XILINX - nazwa firmy]), ciekawe, co dostanę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kosmetyki (męskie naturalnie ; ] ), skarpetki (kilka par), piżamka (extra ; D ) + troche słodyczy i kasy ; ). Dobrze, że nie dostałem więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem słodycze, owoce i ciasto :), a z takich cenniejszych to perfumy, podkoszulkę, frotkę na łapę i ... 1 GB RAM (Goodram) niestety nie współpracują z moimi starymi kościami i muszę pójść na giełdę w sobotę i zamienić za dopłatą 2x512MB Elixir na 1GB Goodram. Dostałem też kasę na fotel obrotowy na kółkach i trochę kasy tak o poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować