Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2008 o 22:17, KŁEJK napisał:

> A skąd wiesz, że ktoś myślał o jak największych prezentach?
Po niektórych wypowiedziach pewnych osób można dojść do wniosku że są bardzo dziecinni
i żałośni. Bo co można powiedzieć o tekstach w stylu "dostałem ( przykładowo ) 300 zł
i słodycze, trochę mało" lub "dostałem tylko [ i tu wymienia kilka rzeczy które do tanich
nie należą ] ? Sami domyślcie się puenty. Dla mnie samo pisanie tekstów co się dostało
i przesadne chwalenie się tym / użalanie do mądrych rzeczy nie należy.

witkab -> popieram

Ja za to popieram Diddle. Nikt chyba w taki sposób ,, Dostałem PS3, Xboxa 360 i 430 zł, mało troszkę ale co zrobić,, się nie odnosił. Po prostu każdy mówi co dostał bo od tego jest ten temat. Takie twoje wypowiedzi są już w wielu tematach. Jakieś kompleksy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2008 o 16:31, Kuboo PL napisał:

Heh, szczerze mówiąc, to wolałbym to samo, zamiast korzyści materialnych. No ale cóż,
life is brutal. Btw. szczęścia Wam życzę.


Dzięki wielkie. :)
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że spędza święta poza domem i się nie widzimy przez najbliższe 3 dni... No ale cóż, jak to sam ładnie określiłeś, "life is brutal". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 22:21, Diddle napisał:

Ok, ale ja przeglądam ten temat i nie spotkałem się z postem, w którym ktoś by się żalił,
że mało dostał.

Widać niedokładnie szukałeś ;-). Poza tym nie musi być to powiedziane ot tak, wprost. Uwierz że te posty się wyróżniają. A co ja dostałem ? Coś tam mnie "się skapnęło". Ani to drogie ani tym bardziej aż tak ważne żeby tu o tym pisać. Chwalić się tym czy po prostu o tym w tym miejscu pisać nie potrafię. Bo i po co to komu potrzebne ? Po prostu - miły podarunek. Cieszyć, się cieszę. A ważne było dla mnie żeby zobaczyć się z rodziną i spędzić kilka chwil razem. I poniekąd się udało.

EDIT:

choper -> kompleksy ? Nie sądzę. Po prostu od paru lat postrzegam te święto nieco inaczej. Z każdym rokiem coraz mniej mi się ono podoba.
"Takie twoje wypowiedzi są już w wielu tematach." - tzn jakie ? o_O
Poza tym mnie trudno zmienić ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 22:27, choper napisał:

Jakieś kompleksy? :P


Kompleksy to maja dzieciaki ktore sie chwala co dostali na gwiazdke, a smieja sie w szkole z tych co "nic nie dostali" . Zalosne. Co sie dzieje z ta mlodzieza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 22:32, Dzikq napisał:

> Jakieś kompleksy? :P

Kompleksy to maja dzieciaki ktore sie chwala co dostali na gwiazdke, a smieja sie w szkole
z tych co "nic nie dostali" . Zalosne. Co sie dzieje z ta mlodzieza?

No niestety są takie typy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kompleksy to maja dzieciaki ktore sie chwala co dostali na gwiazdke, a smieja sie w szkole

Dnia 24.12.2008 o 22:32, Dzikq napisał:

z tych co "nic nie dostali" . Zalosne. Co sie dzieje z ta mlodzieza?


A co ma się dziać, Panie Jakże-Dorosły-Człowieku? NIGDY nie spotkałem się z sytuacją, gdzie ktoś kogoś wyśmiewa, że nic nie dostał. A bzdur wyssanych z palca nie trzeba wypisywać na forum.

Ale tak jak kolega u góry napisał, różni ludzie się zdarzają, jednak nikogo takiego nawet na forum nie widziałem. Także nie rozumiem po co poruszać taki temat w temacie, w którym coś takiego się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że największą radością jest dawać, najlepszym jest to jeśli dajesz coś rodzicom którzy przez lata sobie odmawiali wielu rzeczy żebyś ty miał jak najlepsze życie. I najlepsze jest to jeśli dasz im coś takiego na co nigdy by sobie nie pozwolili właśnie ze względu na ciebie.
To jest właśnie radość z prezentów którą rodzice rozumieją, dając je dzieciom przez lata i patrząc jak się cieszą, a ja największą sadysfakcję miałem gdy dziś rodzice cieszyli się jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę zdziwiłem, bo myślałem, że dostanę grę (w liście którą sporządziłem rodzicom było ich 4, tyle samo ile książek) a tutaj nie dostałem ani jednej. Ale i tak jestem zadowolony z prezentów, zreszta jak co święta, jeszcze nigdy nie trafiło mi się coś, co nie spodobałoby mi sie ;) A w tym roku pod choinką znalazłem:
- Klawiaturę bezprzewodowaą Logitech 2400 Pro
- Książkę Miroslav Zamboch - Mroczny Zbawiciel (Tom pierwszy)
- Książkę Prachett''a - Kot W Stanie Czystym
- Książkę Prachett''a - Piramidy
- Książkę Prachett''a - Piąty Elefant
- Bluzę polarową
I ja się ze wszystkich prezentów bardzo cieszę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Płytę Grammatik ''Podróże''
-Jakiś zestaw Gillet- dezodorant(chyba z czwarty;P), pianka do kolenia, woda toaletowa
-jakaś bluza
-słodycze (mniam;])
-bielizna...:P
-radiomagnetofon, czy jak to się nazywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Mikołaj wyjątkowo bogaty:
-Warhammer 40,000 Dawn of War: soulstorm
-Jade Empire
-Rise of Legends: Rise of nations
-Combat Flight Simulator 3 Bitwa o europę
-World in Conflict
-słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych prezentów to się chyba najbardziej mój pies zawsze cieszy. Nowe wyro dostał i roczny zapas piszczących, gumowych kurczaków ^^.

A z gier, moje skromne marzenie..Resistance: Fall of Man otrzymałem, miałem sprawdzić "czy działa" jakoś tak zeszło, że dopiero teraz się od tej gry odciągnąłem...szacun dla FPSów na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak to nie jest takie złe. Coś jak sytuacja z Lisem z Małego Księcia. "Oswoiliście się" i teraz macie na kogo czekać, a jak wróci, to ten czas oczekiwania się zrekompensuje, bo w końcu będziecie mogli ze sobą pogadać. A ja co? Dni upływają bez sensu, nie ma na co czekać. A żeby nie było, że nie na temat, to napiszę co dostałem. S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla, książkę Harry Potter i Książę Półkrwi i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... jestem zadowolony tylko z tego, że Kommpania Graczy podarowała mi AMD Phenom ^^ tylko to dostałem... a pod choinkę po prostu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 23:32, albert.jarema napisał:

Szkoda... jestem zadowolony tylko z tego, że Kommpania Graczy podarowała mi AMD Phenom
^^ tylko to dostałem... a pod choinkę po prostu nic...

A byłeś niegrzeczny, że nic nie znalazłeś pod drzewkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 23:32, albert.jarema napisał:

Szkoda... jestem zadowolony tylko z tego, że Kommpania Graczy podarowała mi AMD Phenom
^^ tylko to dostałem... a pod choinkę po prostu nic...

współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-sweterek
-długopis Parkera
-skórzane rękawiczki

No i na deser, Wuja mi naprawił wzmacniacz. Niedługo z moich głośników wydobędzie się czar starych winyli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować