Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2008 o 20:40, RRohen napisał:

1250zł... nigdy nie chcę nic innego niż kasa... wolę sam sobie coś kupić.

ou fuck . : ooo
1250zł, wigilia na ile osób była ^^ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 200zł, ''Archipelag GUŁag'' Sołżenicyna, ''Brinsingra'', jeszcze pare książek, narty i cały tego typu sprzęt, a i tak zazdroszczę koledze DVD z koncertu Foo Fighters z kądśtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bluzę Adidasa , PS3 80GB (mama dołożyła 500zł) , od brata GTA4 na PS3 (już wcześniej) , no i sam sobie TV LCD 32 cale :) (mama dołożyła 100zł) - ogólnie sam dużo wydałem ale także dużo zbierałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. No może nie licząc balsamu po goleniu i 50 zł. Względem was skromne podarki, które dostajecie. oO A no i najważniejsze - podzieliłem się opłatkiem z rodziną, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm od dziewczyny:
*kalendarz na biurko z naszymi wspólnymi zdjęciami - najlepszy prezent :)
*wielka zielona filiżanka :D chyba ma coś koło 0,5l :D

Od rodziny:
*Bluza
*PenDrive 16Gb - od przybytku głowa nie boli :P

Jutro jadę dalej do rodziny :) na prezenty nie liczę, natomiast na świetną rodzinną atmosferę jak najbardziej :) to będzie wymarzona niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem troche slodyczy, 100zl, 20 Euro, jakas gazetke, gacie :P i Crysisa :) No i, co chyba wazniejsze, zyczenia :]. Moznaby powiedziec, ze jeszcze komputer, bo to bylo dwa tygodnie temu (mial byc pol roku temu;)), ale byl od dawna obiecywany (w poprzdenim szwankowal zasilacz - byl za slaby, wiec komputer uruchamiany "z zimna" po max 3-4 godzinach restartowal sie, a potem plyta glowna i karta grafiki :/).

Ogolnie nie ma co narzekac. Niedlugo chyba sobie jeszcze kupie Test Drive Unlimited :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem EK Sacred 2, dezodorant Puma Man i FMA tomy 5-7. Niedawno miałem też urodziny to troszkę kaski przybyło i mam zamiar kupić sobie kilka gierek (taki opóźniony prezent pod choinkę ;p) EK KB:L, EK F3 i może coś jeszcze (kupiłem na allegro EK stalkera za 170zł. nówka sztuka w folii, ale facet napisał mi maila, że "4 letni bratanek się do tego dorwał" i stalker poszedł się... ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Painkillera Overdose i Fable, kasę i inne fanty. Co do gier to mam pytanie może ktoś mi pomoże. W żadnej z gier nie znalazłem karty do rejestracji na gramie :( Nie wiecie czy jest ona gdzieś w instrukcji elektronicznej (bo w wielkim pudle było tylko pudełko z grą) lub czy jakoś da się ją uzyskać :) Zawsze dobre to 5 wPLN :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz wspomnianych wcześniej prezentów dostałem coś wspaniałego. Pierwszy raz zrobiliśmy sobie całą rodziną zdjęcie. Wydrukujemy je i wstawimy w ramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 21:20, FlyMan92 napisał:

Ja dostałem Painkillera Overdose i Fable, kasę i inne fanty. Co do gier to mam pytanie
może ktoś mi pomoże. W żadnej z gier nie znalazłem karty do rejestracji na gramie :(
Nie wiecie czy jest ona gdzieś w instrukcji elektronicznej (bo w wielkim pudle było tylko
pudełko z grą) lub czy jakoś da się ją uzyskać :) Zawsze dobre to 5 wPLN :) :P


Jeżeli było to wielkie pudełko z grą to (i jest ono kupione tam co myslę ;)) to wPLN-ów tam nie znajdziesz niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2008 o 21:29, 663marcin napisał:

Jeżeli było to wielkie pudełko z grą to (i jest ono kupione tam co myslę ;)) to wPLN-ów
tam nie znajdziesz niestety ;/



Szkoda, ale i tak jestem zadowolony z prezentów :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecały miesiąc temu zdałem prawko i czego można było się spodziewać. Św. Mikołaj przyniósł mi w tym roku samochód. Do tego wszystkiego dostałem trochę keszu, które będą przeznaczone oczywiście na gry, no i jak zawsze trochę słodyczy i życzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować