Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Haze na PC i X360 skasowane?

45 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Ubisoft poinformował, że Haze – nowy shooter studia Free Radical Design – w chwili obecnej planowany jest wyłącznie na konsolę PlayStation 3. Tytuł ten pierwotnie miał pojawić się jeszcze na PC i X360, ale to PS3 od jakiegoś czasu było nazywane główną platformą docelową gry.

Przeczytaj cały tekst "Haze na PC i X360 skasowane?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślą że w ten sposób ludzie kupią PS3 to się mylą. Call of Duty 3 nie wyszło na pc i twórcy tego żałują. 4 część z powrotem wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:30, Tomek1120 napisał:

Jeśli myślą że w ten sposób ludzie kupią PS3 to się mylą. Call of Duty 3 nie wyszło na pc i
twórcy tego żałują. 4 część z powrotem wyjdzie na PC.


Po pierwsze 3 część CoD nie robił Infinity Ward, tylko Treyarch. I wątpię, żeby żałowali tego że nie wydali tej gry na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz, konkurencji dla HL2 nie będzie! :P Z resztą, Haze to po prostu akcja, klimatu jakiegoś nie widzę tam ;>
Prawdopodobnie i tak po pół roku gra ukaże się na PC i X360 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na PC jest tyle różnej maści FPSów że nic sie nie stanie jeśli pare takich tytułów sie nań nie ukaże. powinno sie robić jak najwięcej exclusiv''ów na PS3, ta konsola ma przyszłość przed sobą świetlaną! zobaczycie, jak cena spadnie będziemy ją kupować jak ciepłe bułeczki ( ja kupie napewno dla nowego Gran Turismo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 12:06, e.t napisał:

Crysis mnie o wiele wiele bardziej ciekawi.

Dla mnie Crysis to kopia Fra Cry, tylko bardziej dopakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:30, Tomek1120 napisał:

Jeśli myślą że w ten sposób ludzie kupią PS3 to się mylą. Call of Duty 3 nie wyszło na pc i
twórcy tego żałują. 4 część z powrotem wyjdzie na PC.


To , że nie wydali 3 części na PC wiele mówi o tej platformię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 12:24, Makratos napisał:

To , że nie wydali 3 części na PC wiele mówi o tej platformię.

a niby co takiego mówi!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha że tak powiem: a co to niby jest ten Haze, że miałoby mnie to obchodzić? Jakby Quake''a przestali robić na PC to by rzeczywiście był powód do zmartwień, ale Haze? Paranoja jakaś z tą propagandą konsolową. Niech sobie grają w tego milionowego klona jakiejś tam gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 12:43, hans olo napisał:

Hahahaha że tak powiem: a co to niby jest ten Haze, że miałoby mnie to obchodzić? Jakby Quake''a
przestali robić na PC to by rzeczywiście był powód do zmartwień, ale Haze? Paranoja jakaś z
tą propagandą konsolową. Niech sobie grają w tego milionowego klona jakiejś tam gry.

No wiesz, znając poprzednie dzieła tych programistów nie nazwałbym Haze klonem kwaka. Co prawda nie jestem pewny czy Haze ma przypominać rozgrywką Time Splitters czy Perfect Dark ale jeśli rzeczywiście Haze tak ma wyglądać to trzeba przyznać, że właśnie PC stracił na czas nieokreślony grę, która byłaby trochę świeższa od innych FPS-ów na PC dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, exclusive''y na ps3 dostają coraz gorsze noty (vide Lair). Haze też ma kiepskie recenzje, przynajmniej to co juz jest zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować