Zaloguj się, aby obserwować  
KapiX

Czy warto kupić Baldurs Gate

66 postów w tym temacie

Zdecydowanie WARTO. Jest to jedna z najlepszych gier RPG w jakie grałem, niesamowicie wciąga, posiada cudowny świat no i wreszcie nie kończy się po 5 godzinach gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldurs Gate był kamieniem milowym w cRPGach na PC, ale czy to bardzo dobra gra ? Według mnie "tylko" dobra, jest wiele gier lepszych od BG, chociażby mój ukochany Planescape Torment ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:25, KapiX napisał:

Mam pytanie. Czy warto kupić grę BALDUR''S GATE? Lubię gry RPG i RTS i nie wiem czy
jest to dobra gra. Pomożecie?

Warto kupić, ale tylko jako wstęp do kupna REWELACYJNEGO Baldur''s Gate 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz jeśli dają i kup jeszcze po 2 sztuki dla każdej osoby z rodziny! :D
Chociaz uważaj lepiej bo jesli ci się spodoba to popadniesz w rpgowy nałóg jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez dwóch zdań KapiX - giera jest absolutnie fenomenalna.. szkoda mi tylko jednego... że już przeszedłem i BG 1 i BG 2 z dodatkami .. po kilka razy... :( i nie ma żadnej innej tak dobrej gry na świecie - pomijając jedynie Fallout 1 i 2

Niech moc będzie z tobą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:42, janusz82 napisał:

jeśli lubisz rpg to zagraj tez w kotora. to jest troche inna gra niz baldurs gate ( widok jak
w grach tpp) ale zasady takie same.


A gdzie mogę znaleźć tego Kotora, to znaczy gdzie mogę go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby w to grac to trzeba naprawde lubic rpg - zdazaja sie nie lada nudy np. gdy sie musisz poraz niewiadomo ktory przeklikiwac mozolnie przez lokacje. no i grafa troche ciezkawa - te prerendery moze i ladne, ale momentami koszmarnie utrudniaja nawigacje po planszy. na dodatek dla niewtajemniczonych dosc skomplikowany system jakim jest AD&D moze byc bariera nie do przejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:48, penny napisał:

tylko zeby w to grac to trzeba naprawde lubic rpg - zdazaja sie nie lada nudy np. gdy sie musisz
poraz niewiadomo ktory przeklikiwac mozolnie przez lokacje. no i grafa troche ciezkawa - te
prerendery moze i ladne, ale momentami koszmarnie utrudniaja nawigacje po planszy. na dodatek
dla niewtajemniczonych dosc skomplikowany system jakim jest AD&D moze byc bariera nie do przejscia.


piszac "TO" mialem na mysli oczywiscie baldur''s gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:46, KapiX napisał:

> jeśli lubisz rpg to zagraj tez w kotora. to jest troche inna gra niz baldurs gate ( widok
jak
> w grach tpp) ale zasady takie same.

A gdzie mogę znaleźć tego Kotora, to znaczy gdzie mogę go kupić?


dwojke prawie wszedzie - najlatwiej chyba w empiku.
z jedynka moze byc trudniej - w media markcie widzialem ostatnio za 28,90zl - uwazam ze naprawde warto, bardziej niz baldura. swietna fabula i pomysl. rozgrywka naprawde przyjemna, wciaga jak odkurzacz i nie kluje w oczy jak baldur. no i ten klimat star wars ze swietna muzyka jest nie do przecenienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:46, KapiX napisał:

> jeśli lubisz rpg to zagraj tez w kotora. to jest troche inna gra niz baldurs gate ( widok
jak
> w grach tpp) ale zasady takie same.

A gdzie mogę znaleźć tego Kotora, to znaczy gdzie mogę go kupić?


w empiku, albo w saturnie. tam kosztuje ona 29 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:36, KapiX napisał:

A czy dodatek Tron Bhaala jest ciekawy? Widziałem BG z tym dodatkiem za cenę 19,90 zł.


Tron Bhaala jest dodatkiem do Baldur''s Gate 2. A to co widziałeś to pewnie BG2 z NXK (nowej extra klasyki). To w końcu jak pytasz się o BG2 czy o BG1 ??
Polecam obie gry jako jedne z lepszych cRPG''ów (jeżeli nie najlepsze). Chociaż jeżeli najpierw zagrasz w BG1 to może cię trochę zrazić to że jest w niskiej rozdzielczości (ale Planescape:Torment też jest w niskiej), mi tam to ie przeszkadza ale w dobie coraz to lepszej grafiki to może być różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja jestem z Siemianic koło Słupska, a najbliższy Media Markt jest w Gdańsku. Nie będę przecież jechał do Gdańska po jakąś gierkę.

PS. Słupsk jest niedaleko Ustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:58, KapiX napisał:

Tylko, że ja jestem z Siemianic koło Słupska, a najbliższy Media Markt jest w Gdańsku. Nie
będę przecież jechał do Gdańska po jakąś gierkę.

PS. Słupsk jest niedaleko Ustki.


to zobacz na allegro albo na innych aukcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować