Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 08 - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl

52 postów w tym temacie

gram.pl

Już tylko godziny dzielą nas od kolejnych piłkarskich emocji, związanych z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2008, czy można więc sobie wyobrazić lepszy moment na rozpoczęcie przez sklep gram.pl przyjmowania zamówień przedpremierowych na grę FIFA 08? Tytuł ten dostępny jest u nas od dzisiaj na cały szereg platform.

Przeczytaj cały tekst "FIFA 08 - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo, moim zdaniem...
Ale, niestety - gry EA zawsze mają nienormalnie wysoką cenę. Lepiej skorzystać z mojego sposobu - kupić tą grę za rok, połowę taniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przynajmniej wersja na PSP ostała się bez polskiego komentarza. Ja na przykład nie mogę wytrzymać, gdy słyszę głos Szpakowskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie mówią że pro evo jest lepsze a mi zawsze bardziej podoba się fifa :) Odstrasza mnie jedynie cena :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demko grałem i powiem że grafa się ni zmieniła. Sterowanie kosmetycznie zmieniono, dodano "bajer" grania jednym piłkażem i zdaje się iż to wszystko.
Do tego jak zwykle pewnie w składach będą dziwactwa. W demie zaskoczył mnie drugi bramkarz Manchester Utd. ...

A na marginesie - Sony chyba totalnie (cenzura). PS3 drogie jak byk, a gry jeszcze droższe - Xbox 360 wypada tu dużo lepiej, trzeba stwierdzić, choćby po cenie Fify 08... - mimo iż nie żywię miłych uczuć do "małomiętkiego" i konsol w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ściągłem demo i żal .........
Nic nowego grafiki nie mogłem zwiekszyc normalnie żal mi sie robi tej gry nie wiem po co oni nowe wersje wydają.
Nadal jestem twardym zwolennikiem PES !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OmG.. znowu Szpak i Szaranowicz.. OMG jak już słyszę to ich komentowanie to rzygać mi się chce...te kiczowate teksty.. szczególnie Szaranowicza. Jak jóż to ściągnę fifę po ANGIELSKU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować