Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Jak tam z wymaganiami? Tak ostatnio spojrzalem na ssy z gierki i moze bym sie nia zainteresowal, tyle ze komp nie nalezy do najnowszych :) Ale jesli optymalizacja by byla dobra, to kto wie, na srednich bym z checia pogral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak wydadzą DLC to będziesz mógł wklepać kod (o ile kupiłeś edycje Gore). A Bloodbath razem z Brain Wave Bomb mają zostać wydane jeszcze w tym miesiącu. Czyli plan na tą drugą broń pewnie wcześniej.

@TigerXP Hm. Silnik jest raczej dobrze zoptymalizowany. Nie ma żadnych ścinek, nic. Znaczy się, ja tam mam raczej dobrego kompa, ale koledzy ze słabszymi też nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD 4850, E6320, 2GB Ram ?
to jest ciągle twój aktualny komp ?
I na nim ci śmiga wszystko ok na full w 1440/900 [natywna twojego monitora] tak ?

Jeśli na tym kompie [który już jest archaiczny jak by nie patrzeć i bardzo dobrze, mój jest również kilku letni :)] ci to tak lata, to luzem pociągnie ja każdy 2-3 letni pc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 20:23, Pietro87 napisał:

HD 4850, E6320, 2GB Ram ?
to jest ciągle twój aktualny komp ?
I na nim ci śmiga wszystko ok na full w 1440/900 [natywna twojego monitora] tak ?

Jeśli na tym kompie [który już jest archaiczny jak by nie patrzeć i bardzo dobrze, mój
jest również kilku letni :)] ci to tak lata, to luzem pociągnie ja każdy 2-3 letni pc
:)


Ops, stare dane. HD4850, Phenom II x4 2.9 GHz, 3 GB RAM DDR3, i ten sam monitor. To mam aktualnie.
Ale mój kolega ma praktycznie taką samą konfigurację jak moja stara (konfiguracja, omg), tylko ciutkę szybszego proca, i też mu śmiga, na wysokich bodajże. I dodatkowo ma Vistę, czyli najlepiej zoptymalizowany system ze wszystkich Windowsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2011 o 20:44, Lord_Polish napisał:

I dodatkowo ma Vistę,
czyli najlepiej zoptymalizowany system ze wszystkich Windowsów...


To jest rozumiem ironia :) ?

Hmm ja siedzę na E8400 [oc 4.0], GTX 260 Superclocked EVGA, 4GB Ram DDR2, ale skoro Wiedźmina 2 udźwignąłem bez problemu na ultra [tylko bez AA i ubbersamplingu] to i DI zapewne pociągnę jeśli jest dobrze zoptymalizowane tak jak piszesz.
Generalnie pytałem bo już mam ekipę do gry w multi a moja kopia dotrze w poniedziałek, dlatego wolałem wiedzieć czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 20:50, Pietro87 napisał:

Hmm ja siedzę na E8400 [oc 4.0], GTX 260 Superclocked EVGA, 4GB Ram DDR2, ale skoro Wiedźmina
2 udźwignąłem bez problemu na ultra [tylko bez AA i ubbersamplingu] to i DI zapewne pociągnę
jeśli jest dobrze zoptymalizowane tak jak piszesz.
Generalnie pytałem bo już mam ekipę do gry w multi a moja kopia dotrze w poniedziałek,
dlatego wolałem wiedzieć czego się spodziewać.


Na bank ci poleci i to na fulla ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2011 o 21:16, Gacol08 napisał:

Na bank ci poleci i to na fulla ;p.



Po wymaganiach i rodowodzie tej gry, tego byłem pewien, ale podobnie jak swego czasu GTA4 czy Saints Row 2 zdarzają się czasem "perły optymalizacji" =P
dlatego wolałem się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 21:20, Pietro87 napisał:

Po wymaganiach i rodowodzie tej gry, tego byłem pewien, ale podobnie jak swego czasu
GTA4 czy Saints Row 2 zdarzają się czasem "perły optymalizacji" =P
dlatego wolałem się upewnić.


Brat ciśnie na E5200, GT 9600 512 i 3gb ram na win xp wszystko ma na fulla ustawione w rozdzielczości 1440x900 i mówi że chodzi płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (nie wiem czy to dobry temat), gdybym kupił klucz na steam do tej gry np. na allegro z pudełka od wersji polskiej i wpisał bym go do polskiego steama, to ściągała by mi się polska wersja (z napisami) czy angielska lub bym mógł zmieniać języki? Pytam się bo w sklepie steam pisze że Dead Island nie ma polskiej wersji językowej, a gdy kupi się grę i zainstaluje z płyty to jest wersja polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem techniczny z wersją na PS3. Mianowicie zdobywam trofea gra mi je zalicza, ale system już nie. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Ktoś może się już z tym spotkał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 15:43, igor1_2_3 napisał:

Mam pytanie (nie wiem czy to dobry temat), gdybym kupił klucz na steam do tej gry np.
na allegro z pudełka od wersji polskiej i wpisał bym go do polskiego steama, to ściągała
by mi się polska wersja (z napisami) czy angielska lub bym mógł zmieniać języki? Pytam
się bo w sklepie steam pisze że Dead Island nie ma polskiej wersji językowej, a gdy kupi
się grę i zainstaluje z płyty to jest wersja polska.


Jesli steam nie ma PL wersji, to na 99% gry po PL nie bedziesz mial. Slyszalem o jakichs pojedynczych przypadkach, ze mimo ze PL nie bylo wymienione, to jednak byla taka wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gram dało czadu na całej linii...

"Informujemy, że Państwa zamówienie jest już gotowe do odbioru w Punkcie Wydania: "

Mail przyszedł teraz [18.03]

Pkt odbioru czynny 10 do 18....
Brawo, dostarczyli "w poniedziałek" nie ma co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograne, na razie tylko skromne 2 godzinki.
O grze wiele nie napisze, na chwile obecną, podoba się bardzo, nie uderzyłem jeszcze o ścianę żadnych irytujących problemów które tutaj niektórzy wymieniali [co nie znaczy, że neguje ich istnienie]
Wersja jaka posiadam to gramowe EK.
O ile o samej grze wypowiedzieć się jeszcze nijak nie mogę bo dopiero jak skończę i pogram trochę w multi dam znać co z tego wszystkiego wyszło, o tyle mogę podzielić się opinia o wydaniu kolekcjonerskim.

Generalnie - opakowanie, zgrabne, kartonowe, nie tak wyszukane i takiej jakości jak pudełko od Wiedźmina 2 np ale daje radę.
Zawartość, całkiem znośna, wszystkie fanty są dosyć znośnej jakości, torba całkiem dobrze uszyta, jakość przedmiotów całkiem znośna. Sporym zaskoczeniem był scyzoryk, całkiem fajny gadżet, oczekiwałem jakiegoś wyjątkowego badziewka a tu miła niespodzianka [nie jest to ta jakość co profesjonalne noże znanych firm ale jest dobrze].
Generalnie większych zastrzeżeń trudno się doszukać, nie są to fanty co prawda z najwyższej półki, ale nie wrzucono tez totalnego badziewia jak niektórzy się obawiali.
Plakat całkiem zgrabny, podobnie zawieszka.
Koszulka w rozmiarze L, więc dostanie ją w moim przypadku w prezencie jakiś domownik :)


A tutaj taki niewielki bonus :

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=152851&n=6

Mini przewodnik jak podkręcić sobie opcje ustawień graficznych. DI jest zbyt brzydki nawet na maks ?
Nie ma problemu, tu znajdziesz sposób na poprawienie kilku elementów wizualnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem: "Druga głowa cerbera". Mam drugi raz wyłączać głośniki w tym że nawet pierwszego nie mogę znaleźć. Dochodzę do miejsca gdzie mam czerwoną flagę i flaga znika rozglądam się i nic nie ma. Szukam wejścia na budynek ale też nie mogę znaleźć. W koło jest pełno potworów typu: schizol w kaftanie co biegnie na mnie. Jednego zabić to żaden problem ale 2 to już duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja dotycząca radykalnego zmniejszenia czasów ładowania gry :

Długi czas wczytywania gry cię irytuje - jest i na to lekarstwo.
Należy znaleźć plik : Moje Dokumnty\DeadIsland\out\logs\crash.
Następnie na pliku tekstowym crash PPM i zaznaczamy opcję "Tylko do odczytu".


Jak by ten post gdzieś potem zaginał jest też na moim GSie ta notka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować