Zaloguj się, aby obserwować  
hallas

Puzzle Quest - Temat ogólny

270 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 17:55, Piotrbov napisał:

Właśnie w tym momencie instaluje Puzzle Quest''a. Zobaczymy, czy naprawdę jest taka dobra
;)

Edit: Moje pierwsze wrażenie: Co? To tylko zajmuje na dysku 70 Megabajtów, a płyta z
grą tylko 150?


Dobre nie???
DirectX ma 72 mb :)
Zapraszam tez na nasz kanał youtube, jest wideo prezentacja gry.
http://pl.youtube.com/watch?v=dfbzntmMx00&feature=PlayList&p=0F03C4A3157DCC26&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy bol w polskiej dystrybucji gier jest brak sklepow STACJONARNYCH podobnych do GAME, HMV itd., w ktorych gry pojawiaja sie w dniu premiery. To wielki wstyd, ze sklep GRAM.pl znajduje sie na totalnym zadupiu. W Empiku gra bedzie pewnie za jakis tydzien, bo oczywiscie dzisiaj gry nie ma i "nie wiadomo, kiedy bedzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety gra kuleje mocno w lokalizacji. Czy ktokolwiek zapoznawal sie przed wypuszczeniem gry pl z tekstami opisujacymi dzialanie przedmiotow. masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko zamieszczone kiedyś w CDA i stwierdziłem że gra jest... super!
Do tego CD Projekt zainteresował się sprzedażą tej gry (wcześniej chyba tylko była dostępna na Steamie). I co..? Za 40zł? Ależ z rozkoszą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:44, aragorn75 napisał:

Jenyy... Ludzieee.... czy wy naprawdę nie macie w nic grac, tylko w Puzzle Quest?


Gra jest świetna, piękna, wciągająca i niesamowita. Ma niespotykany pomysł, a wszystkie jej elementy są połączone w sposób perfekcyjny. Czego chcieć więcej? Nic dziwnego, że ludzie w to grają. Ja też zamierzam kupić i zagrać. Demo mnie powaliło na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:47, Robert'cik napisał:

> Jenyy... Ludzieee.... czy wy naprawdę nie macie w nic grac, tylko w Puzzle Quest?


Gra jest świetna, piękna, wciągająca i niesamowita. Ma niespotykany pomysł, a wszystkie
jej elementy są połączone w sposób perfekcyjny. Czego chcieć więcej? Nic dziwnego, że
ludzie w to grają. Ja też zamierzam kupić i zagrać. Demo mnie powaliło na ziemię.

To ciesze się że z tej ziemi się podniosłeś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:54, Robert'cik napisał:

Tego nie napisałem. Niesamowity poziom wykonania tej gry wciąż mnie tam trzyma. :P

Ale skończmy już. ;)

No to miłej gry. Ja trzymam się strategi i rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - ale czymże jest ta właśnie gra, jak nie połączeniem rasowego RPG ze strategią i grą logiczną? Polecam zagrać przed wyrażeniem opinii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aragorn po co sie wypowiadasz jak, wnioskując po Twoich wypowiedziach, nie grałeś, nie interesuje Cie gra... rozumiem że nie chcesz być już Bumelantem (lol) ale cóż... tak rangi nie zyskasz ;D
Robert''cik ==> ale w demo dość mało można chyba tylko walczyć z tarczą treningową...? Ja przynajmniej nie mogłem znaleźć żadnej innej opcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:07, Robert'cik napisał:

Nie, jest trochę więcej. Około godziny gry. ;) Zresztą, tę walkę z tarczą powtarzałem
po kilka razy, tak mi się podobała. ;)


Heh... nie chce mi sie demka znowu instalować, po prostu zakupie sobie pełną wersję ;D A tymczasem idę grać w kulki na kurniku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 11:43, Indrid Cold napisał:

no niestety gra kuleje mocno w lokalizacji. Czy ktokolwiek zapoznawal sie przed wypuszczeniem
gry pl z tekstami opisujacymi dzialanie przedmiotow. masakra...


Jest aż tak źle?
Hmm... może w takim razie warto by się zastanowić nad wersją angielską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:00, Robert'cik napisał:

Przepraszam - ale czymże jest ta właśnie gra, jak nie połączeniem rasowego RPG ze strategią
i grą logiczną? Polecam zagrać przed wyrażeniem opinii. ;)

Zobaczy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, po wypróbowaniu dema, gra zamówiona. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, ale po tym co zaprezentowało demo i co czytałem w recenzjach i komentarzach zapowiada się całkiem smakowicie. Na uspokojenie nerwów po jakichś poważniejszych rozgrywkach powinna być jak znalazł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować