Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2009 o 16:50, Outlander-pro napisał:

Eee tam, obrazki to tylko dodatek, a nie najważnieszy punkt, dlatego walenie sporego
obrazka u góry tylko po to "aby był" nie uznałbym za rzecz dobrą.

Raczej nie nazwałbym tego "aby był".

>Nagłówek, a niżej jakieś tło nie gryzące się ze wpisami i powinno być okej. + jakieś klimatyczne belki :)
Na razie odmawiam robienia lay''a bo mam kilka innych w kolejce, jak skończę to dopiero, a ten co go wczoraj zrobiłem ala Fearlord to już dawno rozpoczęty był. ;]

Nie chce ktoś prostego laya za AC2, ala lay Fearlord''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2009 o 16:59, Albii napisał:

>Nagłówek, a niżej jakieś tło nie gryzące się ze wpisami i powinno być okej. + jakieś
klimatyczne belki :)
Na razie odmawiam robienia lay''a bo mam kilka innych w kolejce, jak skończę to dopiero,
a ten co go wczoraj zrobiłem ala Fearlord to już dawno rozpoczęty był. ;]


Dobra, spoko, mi się tam nie śpieszy. A imo na GS''ie ważniejsza jest treść od obrazków, nagłówke dekoracyjnie spełnia bardzo dobrze swoją rolę imo i nie ma potrzeby go powiększać. Bo tak, to by ludzie musieli trochę przewijać stronę w dół zanim by do treści dotarli :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby, która wykona mi ładnego laya z postaciami z Looney Tunnes, na czele z królikiem bugsem. Chodzi głównie o przepych, nie żeby tylko Bugs występował, bo będzie nudno. A to trochę tweetiego, trochę Daffiego i innych postaci z LT których jest mnóstwo. Po grafiki wystarczy wpisać Looney Tunnes w Google.
Jeśli ktoś ma ochotę laya mi wykonać, pisać na gg:3591617 lub xfire:spilqq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:18, Outlander-pro napisał:

Jeśli komukolwiek by się nudziło, to ja bym poprosił o nowy layout na GS''a :) Stary
zdecydowanie już się przejadł (już z 1,5 roku jest, z Assassin''s Creed) i wartoby coś
nowego dać.
Jeśli ktoś miałby inwecję twórczą to chętnie skorzystam, ew. chciałbym lay w następujących
tematach (albo to, albo to drugie).
-Assassin''s Creed II
-Foo Fighters

Z góry dzięki wielkie ;)


Ponawiam prośbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błagam po raz ostatni i proszę o Laya z tematyką PSP wystarczy żeby był czytelny i nie wiem z po bokach było PSP laya błagam wysłać na danio94@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 19:46, Kirabaxior napisał:

Szukam osoby, która wykona mi ładnego laya z postaciami z Looney Tunnes, na czele z królikiem
bugsem. Chodzi głównie o przepych, nie żeby tylko Bugs występował, bo będzie nudno. A
to trochę tweetiego, trochę Daffiego i innych postaci z LT których jest mnóstwo. Po grafiki
wystarczy wpisać Looney Tunnes w Google.
Jeśli ktoś ma ochotę laya mi wykonać, pisać na gg:3591617 lub xfire:spilqq


Tutaj chyba nikt nie zagląda. Zagadaj do Madt''a. On robi świetne lay''e. Na pewno Ci zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam layout''a z tematyką Mass Effect. Jeśli ktoś ma na wydanie lub ma trochę chęci by go zrobić dla mnie proszę o kontakt :) Każda chęc mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby, która zrobiłaby mi layouta o tematyce splinter cell: tło, belki, wszystko. Mój numer gg 3290440. Każda pomoc będzie doceniona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tak znowu poproszę. To może ma ktoś do oddania, jakiś stary nie używany layout z Assassin''s Creed? Lub też zrobi :) Kontakt na GS''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś czas zrobić mi layout z Dragon Age bądź Star Wars : KotOR ? Chodzi mi również o belki i inne pierdółki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś rąbnąć lay na temat boksu?
Ten czarny kolor mnie dobija.
Np. by sie tam znalazła jakas legenda (Muhammad Ali czy Mike Tyson)
Jakby co to moge dac foto !
PLZ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie, miałem hacka, koleś nasyfił mi na gramsajcie i usunął layouta, którego nie mam na dysku w związku z formatem. Dlatego proszę dobrodusznych o wykonanie layouta z Bad Company 2. Nie zapłacę, ale mogę dodać miłe słówko we wpisie "podsumowywującym" sytuację po hacku(mianowicie - ludzie pokazali kim tak naprawdę są i na kim można polegać). Już z góry pięknie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować