Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

A mógłbyś łaskawie powiedzieć, gdzie powiedziałem, że chcę za lay''a moda na tym forum, czy jakieś inne korzyści. Wiesz co? Skoro jesteś taki świetny to czemu poprzednich postów nie przeczytasz co? A jak czytasz to ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:25, Wilber napisał:

A mógłbyś łaskawie powiedzieć, gdzie powiedziałem, że chcę za lay''a moda na tym forum

najpierw nie określiłeś gdzie chciałbyś mieć stanowisko tego moda, a dopiero potem uściśliłeś o co ci chodzi ... fakt nie zauważyłem tego ale z drugiej strony napisałeś "Albo za coś innego. Bo lay''e za darmo to przeżytek." - powiesz może czego oczekiwałbyś w zamian za layout ? A co do "lay''e za darmo to przeżytek" - no cóż to twoja sprawa jak się na takie coś zapatrujesz ale to chyba pierwszy przypadek na forum żeby kroś za laye oczekiwał korzyści ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa, czego za lay''e oczekuję. Robiłem już za kasę oprawy graficzne dla wielu stron fanowskich. Tu pieniędzy bym nie oczekiwał ale coś innego w zamian i owszem. Obojętnie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:36, Wilber napisał:

Moja sprawa, czego za lay''e oczekuję. Robiłem już za kasę oprawy graficzne dla wielu
stron fanowskich. Tu pieniędzy bym nie oczekiwał ale coś innego w zamian i owszem. Obojętnie
co.

No to niestety nie licz na jakiekolwiek zamówienia. Tu jest aż nadto ludzi, którzy zrobią to z przyjemności, a nie dla korzyści. Chyba pomyliłeś forum. Tutaj materializm jest odbierany negatywnie, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi zrobić layouta o tematyce Assassin''s Creed?
w roździelczości 1280x1024.0 Z półprzezroczystym tle po sirodku w ładnej ramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam do was taką prośbę. Czy ktoś z was mógłby mi zrobić jakiś porządny lay, z różnymi bajerami o CoD4 ? Wiem, że to jest dużo pracy, ale ja nie potrafiłbym czegoś takiego zrobić. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:01, LuQeMaStEr napisał:

Hej. Mam do was taką prośbę. Czy ktoś z was mógłby mi zrobić jakiś porządny lay, z różnymi
bajerami o CoD4 ? Wiem, że to jest dużo pracy, ale ja nie potrafiłbym czegoś takiego
zrobić. Z góry dzięki :)



Hmm akurat chciałem przetestować parę nowych rozwiązań, napisz na moje GG...

To znaczy że chcę zrobić ci laya...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 15:32, LuQeMaStEr napisał:

Wiesz, obecnie nie mogę, bo jestem z dala od kompa na którym mam GG. Będziesz może ok.
16:00 ?



Ok.. tylko napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:36, Wilber napisał:

Moja sprawa, czego za lay''e oczekuję. Robiłem już za kasę oprawy graficzne dla wielu
stron fanowskich. Tu pieniędzy bym nie oczekiwał ale coś innego w zamian i owszem. Obojętnie
co.


U mnie dostaniesz wór ziemniaków dla całej rodziny. Zgoda?

A panom, którzy oferowali swoje usługi jakiś czas temu już dziękuję, sam sobie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:10, songohanssj2 napisał:

Może ktoś mi zrobić layouta o tematyce Assassin''s Creed?
w roździelczości 1280x1024.0 Z półprzezroczystym tle po srodku w ładnej ramce.

Zrobiłem sobie to tło na pulpit, jeśli chcesz go na GS musiałbyś się trochę pomęczyć, mimo to chyba nie jest najgorsze? Ale nie ma przezroczystego tła;/

20080421164859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować