Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

RobeN karta rzeczywiscie byla zakurzona , podkrecilem CPU oraz Memory o 30 Mhz stala temp przy graniu nie przekracza 75 C a czasem nawet podczas gry jest 55 C :) Dzieki jeszcze raz za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pomóżcie mi,i powiedzcie czy opłaca się kupić tą kartę

"Galaxy GF 7600GS 256MB 128Bit AGP DDR2"

Mój komputer jest taki:
Płyta główna: ASUS X SERIES A7V8X-X
Pamięć:1GB DDR
Procesor:AMD Athlon 2000+

Podałem chyba wszystkie z ważniejszych komponentów. Odpiszcie czy opłaca mi się,i czy będzie mi działała ta karta.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 23:22, Kryszek napisał:

No to teraz pomóżcie mi,i powiedzcie czy opłaca się kupić tą kartę

A jaką masz teraz kartę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciut przy mocna karta to takiej płyty i procka.
Ale działać powinna.
Jeszcze tylko ważne ile masz zapasu mocy w zasilaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 23:28, Clegan napisał:

> No to teraz pomóżcie mi,i powiedzcie czy opłaca się kupić tą kartę
A jaką masz teraz kartę ?

Teraz mam kartę Ge Force FX 5200

"Chyba ciut przy mocna karta to takiej płyty i procka.
Ale działać powinna.
Jeszcze tylko ważne ile masz zapasu mocy w zasilaczu."

No zasilacz mam 350,albo 400 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos gra w HM&M V na laptopie? Konkretnie chodzi mi o to, czy na lapku z grfika GF FX Go7300 Heroesi pójdą, reszta parametrów na dobrym poziomie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:07, Kryszek napisał:

> > No to teraz pomóżcie mi,i powiedzcie czy opłaca się kupić tą kartę
> A jaką masz teraz kartę ?
> > Teraz mam kartę Ge Force FX 5200
No zasilacz mam 350,albo 400 :P


Tyle, że jakiej firmy??? ModeCom/Feel/NoName?? To tak jakbyś miał o 100W mniej niz napisano.

Hehe. Gdybyś teraz miał zmienia kompa, to albo Socket 939 albo Core2Duo - co tak czy siak tanio nie wyjdzie.
A do takiej konfiguracji co masz to karty typu 6600GT to chyba najlepsze rozwiązanie.
Szybsze i mocniejsze karty będa i tak tłumione przez resztę sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 15:40, RobeN napisał:

A do takiej konfiguracji co masz to karty typu 6600GT to chyba najlepsze rozwiązanie.
Szybsze i mocniejsze karty będa i tak tłumione przez resztę sprzętu.


No masz racje,zgodzę się z Tobą,ale 6600GT jest droższy od 7600GS,i podobno zżera więcej mocy,i do niego trzeba mieć dopiero drogi zasilacz(wiem to od innych ludzi,i z gazet):P


A tak pzoatym,to najchętniej zmieniłbym sobie płyte na jakąś nową,a procesor na 6GAMD ATHLON 3000+ conajmniej,ale nie mam tyle kasy(mam dopiero prawie 16 lat):P wiec i tak rodzice mi dawają ponad połowe ceny na ta karte,a o więcej prosić nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:01, Kryszek napisał:

A tak pzoatym,to najchętniej zmieniłbym sobie płyte na jakąś nową,a procesor na 6GAMD ATHLON
3000+ conajmniej,ale nie mam tyle kasy(mam dopiero prawie 16 lat):P wiec i tak rodzice mi dawają
ponad połowe ceny na ta karte,a o więcej prosić nie moge:P

RobeN ma rację - procek jest zbyt słaby dla tej karty, nie wiem czy wzrost wydajności będzie aż tak wielki żeby się w to ładować.
Pomyśl może nad czymś takim: kupujesz płytę ''asrock dual sata2'' [nie wiem po ile chodzą teraz używane] + proc pod s.939 w zależności od kasy[ np. nowy athlon 300+ kosztuje ok. 260 zł]; płyta obsługuje agp i pci-e, ram też nie musisz zmieniać, tymczasowo wkładasz w to swoją obecną kartę i zbierasz kasą na nową pod pci-e. W przyszłości zmienić możesz kartę, procesor, dołożyć więcej ram. Jeśli nie masz wymagań w stylu: najnowsze gry na max to jeszcze długo na takim zestawie można pojechać.

Poza tym 6600gt droższe od 7600gs - ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoity 7600GS na AGP kosztuje pomiędzy 480 a 540PLN (wersje 256MB RAM) i za nieco niższą cenę masz 6600GT - różnice takie, że 7600GS ma 256MB ale DDR2 podczas gdy 6600GT ma 128MB ale DDR3.

Tak czy siak czeka Ciebie niedługo przesiadka. Zatem może warto się wstrzymać z wymianią karty i poczekać na nowy konputer?? Który już na 100% będzie na PCI-E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sprzet pomuście mi dobrać nawet dobrą karte aby mi poszedł gothic 3 na śr wymaganiach podajcie jak możecie cene tej karty przy okazji. No wiecie nie najlepsze bo od rodziców niezdołam wyciągnąc tyle. :/
Tylko prosze takie propozycje aby była karta do wymiany a nie cały sprzęt.

Proc AMD ATHLON XP 3200/333
karta do wymiany tą mam tera Radeon 9550SE
1gb DDR
Płyta głowna Shuttle AN35(N) Ultra
mikroukład płyty głownej to nForce2-U400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zrozumieć masz złącze AGP(poznaje po modelu karty) Jak tak polecam zmienić na Karte Geforce 7600GS AGP 256 DDR2, 128bit. Bardzo dobra i wydajna karta w grach. Sam ja mam i jestem zadowoly. Oblivion chodzi bardzo dobrze. Jest nie droga ok 450-500zł Najlepsza jest z Gigabyte. Ma dobre chlodzenie. Karte mozna spokojnie podkrecic i bedzie dzialac jak Geforce 7600GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No najnowszy tak mi sie zdaje nie wiem. Napewno RobeN bedzie wiedziec.
Pozatym karta jest zrobiona ze ma wspolpracowac z Vistą i ma odpalic wszystkie bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować