Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 20:56, Radzisz napisał:

To jeszcze jedno pytanko... A jakbym wziął socket 939 to coś bym stracił? nie znam za bardzo
ludzi obeznanych w tej branży a tak patrze ze wiesz co mówisz ;]

1. Tnij cytaty
2. Temat o upgradzie kompa masz tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=5645
3. Jak chcesz żeby ktoś Ci powiedział co kupić to podaj ile masz kasy i czy chcesz kartę z dx10 włożyć od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam kolejne pytanie: ostatnio powiedziałem, że kupie G 7600 GT... ale on kosztuje 650 zl ... a ja taki funduszy nie mam i mieć nie będe w najblizszym czasie ... dlatego chcialem sie zapytac w czym gorszy jest G 7600 GS ... bo jest tanszy o 200 zl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 06:42, syriusz.b napisał:

hmm mam kolejne pytanie: ostatnio powiedziałem, że kupie G 7600 GT... ale on kosztuje 650 zl
... a ja taki funduszy nie mam i mieć nie będe w najblizszym czasie ... dlatego chcialem sie
zapytac w czym gorszy jest G 7600 GS ... bo jest tanszy o 200 zl ..


Powiem to tak:
Geforce 7600 GS nie jest dużo słabszy niż 7600GT (oczywiście mowa o 7600GS dobrych firm jak Galaxy, Leadtek itp.)
Ale teraz nie opłaca się go kupować, bo 7600GT stanieje w ciągu 1,5 miesiąca (nowe Geforce serii 8xxx)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 23:10, Clegan napisał:

3. Jak chcesz żeby ktoś Ci powiedział co kupić to podaj ile masz kasy i czy chcesz kartę z
dx10 włożyć od kompa

czyżbym nie napisał kilka postów wyżej że max 1200 zł? za cytaty przepraszam. i dzięki za link, skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 10:34, ziptofaf napisał:

Ale teraz nie opłaca się go kupować, bo 7600GT stanieje w ciągu 1,5 miesiąca (nowe Geforce
serii 8xxx)


czyli poczekac tak do nowego roku ? ja mam zamiar kupic z Gigabyte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:52, syriusz.b napisał:


> Ale teraz nie opłaca się go kupować, bo 7600GT stanieje w ciągu 1,5 miesiąca (nowe Geforce

> serii 8xxx)

czyli poczekac tak do nowego roku ? ja mam zamiar kupic z Gigabyte ...

Giganyte jest ok ale lepiej zaplac z 60 zl wiecej i kup sobie asusa.7600 robi najlepiej sposrod dostepnych na rynku producentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:57, Barkley napisał:

Giganyte jest ok ale lepiej zaplac z 60 zl wiecej i kup sobie asusa.7600 robi najlepiej sposrod
dostepnych na rynku producentow.


Napewno? Gigabyte jest bardzo szanowany, zwłaszcza za chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:30, Lord94 napisał:

Cześć.
Czy na karcie graficznej GeForce 6200 pójdzie mi gothic 3?


Nawet nie radzę włączać, chyba że chcesz się zniechęcić do gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:22, Dead-pl napisał:

Mmm...ma już tu ktoś 8800 GTX ? Chciałbym siedowiedzieć czegoś na temat głośności .. ewentualnego
zamontowania bloku wodnego.

Yay ty chyba masz kasy jak lodu... sama karta z 3k i jescze wodne chlodzenie (jesli juz nie masz) to calego kompa 1k 0.o ajj chcialbym tak anyway :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A jak sprawuje się Infinity? Jestem żywo zainteresowany, bo chcę kupić Scythe Ninja Rev.B a z tego co słyszałem to pracują podobnie. Mam ThermalTake Mini Typhon a on ciutki hałasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:52, mrosi napisał:

/.../

A jak sprawuje się Infinity? Jestem żywo zainteresowany, bo chcę kupić Scythe Ninja Rev.B a
z tego co słyszałem to pracują podobnie. Mam ThermalTake Mini Typhon a on ciutki hałasuje.


Niech ci wystraczy za odpowiedź że moje 2 dyski (WD Caviar RE 500 GB) chałasują mocnie od niego. Sam wiatraczek jest cichutki....w dzień nic nieusłyszysz...w nocy leciutko słychac(ale nieprzeszkadza)...ale niema bezgłośnego systemu chłodzenia...jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
kupuje karte graficzna i mam pytanie

ktora wybrac czy radeona 9600 Pro
czy to http://www.allegro.pl/item143873385_... _9550_tv.html

w recenzjach czytalem ze r9600pro jest wolniejszy od tego co jest w linku podany z allegro

doradzcie mi ktorego radeona kupic lub ewentualnie jakiego geforca do 250zł jako alternatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....niewiem co ci doradzić....w tym segmencie cenowym zupełnie niemam rozeznania...ale żaden GF w ~250zł seria FX to porażka i szkoda zł na nie... a radki...heh....jeśli ufasz allegro to możesz brać tego 9600 xt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować