Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

No tak. A komputer kupuje na święta... to co mam kupić jakieś badziewie i poczekać z 2 - 3 miechy ? :PP A ja chce przed sylwestrem w gothic 3 pograc hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybrales najgorszy okres na modernizacje kompa :D ja sie bawie w upgrade w lutym marcu :) kiedy technologie ktore byly magiczne w zeszlym roku tanieja na wiesc o technologiach ktore wchodza na rynek :) i ew jesienia kiedy dokupuje rzeczy ktore weszly na poczatku roku :) swieta ?:) brrr:) wole wydac kase na inne prezenty :) gf 7600 spokojnie powinien Ci wystarczyc:) a pozniej przejscie na gf80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż miałem zmieniać na wakacje ale nie wyszło takie życie.... ale sensu za wielkiego nie widze w kupowaniu karty za 500 zł czy tam 800 żeby wymieniać za 3 - 4 miesiące, strata kasy poprostu... ehhh.... a bez dx 10 sie nie obejde? :P heh to ma byc prezent wiec wiesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to co ja mam robić :( pograłbym w nowe tytuły co teraz są... gothic, oblivion, fear.... wiesz jak się człowiek męczy jak widzi takie screeny a pozwolić może sobie najwyżej na wowa i to na niskich detalach? :( a zaczekac raczej nie moge, bo czekam juz pol roku, pozatym potem ojca znowu nie bedzie, wroci na wielkanoc.... kurcze co ta technologia tak szybko do przodu pedzi ;) czyli po "zejściu" na nizsze ceny kart z dx 10 te z 9c beda blyskawicznie tracic na wartosci, i moze sie okazac ze karta za ktora dalej 1150 zł za 4 miechy będzie 700 stała.... nie podoba mi się :P ale chyba zdecyduję się na ten zakup.... i tak wole sieciówki i rpgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Mam takie wrażenie, że jeszcze przez jakiś czas gry obsługujące DX10 będą działały na kartach z DX9... I to jeszcze przez dłuższy czas - jeśli nie, to kto by sprzedawał karty nieobsługujące DX10 za 2000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:13, Radzisz napisał:

no to co ja mam robić :( pograłbym w nowe tytuły co teraz są... gothic, oblivion, fear....
wiesz jak się człowiek męczy jak widzi takie screeny a pozwolić może sobie najwyżej na wowa
i to na niskich detalach? :( a zaczekac raczej nie moge, bo czekam juz pol roku, pozatym potem
ojca znowu nie bedzie, wroci na wielkanoc.... kurcze co ta technologia tak szybko do przodu
pedzi ;) czyli po "zejściu" na nizsze ceny kart z dx 10 te z 9c beda blyskawicznie tracic na
wartosci, i moze sie okazac ze karta za ktora dalej 1150 zł za 4 miechy będzie 700 stała....
nie podoba mi się :P ale chyba zdecyduję się na ten zakup.... i tak wole sieciówki i rpgi
;)


No ja też na święta modernizacja kompa,i ja nie czekam,biore 7900 gs ,bo jak bym miał czekać jeszcze rok,żeby staniał,do rozsądnej ceny 8800,lub inne z tej serii,to juz zapewne wyjdą nowe z nową technologią,czyli nigdy się nie uciągnie,a komputer zmienię po tej modernizacji co ma być teraz,dopiero na moją 18,za dwa lata mam:P

Do Ballonik tutaj się z Tobą zgodzę,bo nigdy nie jest tak,ze od razu przerzut na nową technologię,i od razu wszystkie karty do śmieci.Nawet ci od Crysisa mówili,ze na DX9 będzie działał,więc będą raczej chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 09:15, Guciothic napisał:

> Bierz 8800 ;] Ja sam ma zamiar zaopatrzyć sie niedługo w G 8800 GTX Leadtek''a bo te
karty
> wymiatają, a jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to tu masz link do testów tych kart,
m.in.
> jest tam też karta ASUS''a ;]
ja bym radził poczekać na serie 8600, 8900, 8300 i dopiero porównywać
8800 jest jeszcze nie do końca dopracowany

Niedopracowany ? Gdyby tak było to nvidia nie narażałaby swojego dobrego imienia ;] i nie wypuszczała jej na rynek. Karta bije na głowy pozostałe, cena jest w miare przyzwoita jak na takiego potwora, a na pewno nie był bym w stanie wydać ponad 3 tys na karte jeszcze lepszą od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:09, Kryszek napisał:

No ja też na święta modernizacja kompa,i ja nie czekam,biore 7900 gs ,bo jak bym miał czekać
jeszcze rok,żeby staniał,do rozsądnej ceny 8800,lub inne z tej serii,to juz zapewne wyjdą nowe
z nową technologią,czyli nigdy się nie uciągnie,a komputer zmienię po tej modernizacji co ma
być teraz,dopiero na moją 18,za dwa lata mam:P

Dlatego tak lubię konsole :))

Dnia 27.11.2006 o 18:09, Kryszek napisał:

Do Ballonik tutaj się z Tobą zgodzę,bo nigdy nie jest tak,ze od razu przerzut na nową technologię,i
od razu wszystkie karty do śmieci.Nawet ci od Crysisa mówili,ze na DX9 będzie działał,więc
będą raczej chodzić.

100% że będzie chodził...
Bo nie wyobrażam sobie siebie po zakupie GeForce 7950 GX2 i dowiedzeniu się, że Crysiso-podobne gierki nie będą mi chodzić. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 18:24, Ballonik napisał:

> od razu wszystkie karty do śmieci.Nawet ci od Crysisa mówili,ze na DX9 będzie działał,więc

> będą raczej chodzić.
100% że będzie chodził...
Bo nie wyobrażam sobie siebie po zakupie GeForce 7950 GX2 i dowiedzeniu się, że Crysiso-podobne
gierki nie będą mi chodzić. oO



No Ty widze lepszą kartę 7950 GX2 ja tylko 7900gs:P ale też licze,że gierki pochodza na max(w końcu będe miał ten 1 giga i procka3500,albo 3800 athlona:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:26, Kryszek napisał:

No Ty widze lepszą kartę 7950 GX2 ja tylko 7900gs:P ale też licze,że gierki pochodza na max(w
końcu będe miał ten 1 giga i procka3500,albo 3800 athlona:P)


Chyba żartujesz ;P
Mówiłem, o tym jakbym miał taką kartę to bym się wkurzył... A tymczasem ja pracuję na poczciwym GeFroce 5700...

A że planuję kupno nowiutkiej, błyszczącej i pachnącej karty graficznej - powiedz mi proszę jak się sprawuje 7900GS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 18:31, Ballonik napisał:

Chyba żartujesz ;P
Mówiłem, o tym jakbym miał taką kartę to bym się wkurzył... A tymczasem ja pracuję na poczciwym
GeFroce 5700...

A że planuję kupno nowiutkiej, błyszczącej i pachnącej karty graficznej - powiedz mi proszę
jak się sprawuje 7900GS?

Ale ja jeszcze nie mam,dopiero na święta dostane,ale to napisze na pewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:38, Kryszek napisał:

> A że planuję kupno nowiutkiej, błyszczącej i pachnącej karty graficznej - powiedz mi proszę

> jak się sprawuje 7900GS?
Ale ja jeszcze nie mam,dopiero na święta dostane,ale to napisze na pewno:P

Ja w podobnym terminie zmieniam ;]
Ale ja pod AGP. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 18:43, Ballonik napisał:

Ja w podobnym terminie zmieniam ;]
Ale ja pod AGP. Niestety.

Ja zmieniam(znaczy się rodzice mi) jeszcze płyte główną,procka,pamięć,i karte,płyte główną właśnie na PCI-E, czekałem na to 2 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:47, Kryszek napisał:

Ja zmieniam(znaczy się rodzice mi) jeszcze płyte główną,procka,pamięć,i karte,płyte główną
właśnie na PCI-E, czekałem na to 2 lata:P

Zazdroszczę ;)
Ja sobie pomału sprzęcik "upgrejduję", tylko to cholerne AGP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 18:49, Ballonik napisał:


Dnia 27.11.2006 o 18:49, Ballonik napisał:

Zazdroszczę ;)
Ja sobie pomału sprzęcik "upgrejduję", tylko to cholerne AGP :/


No kurde z tym ciężko jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować