Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2006 o 21:56, olki77 napisał:

Tylko mam wejście AGP to będą chyba droższe karty z tej seri czy sie myle .l

no tak, i moja jest na agp tylko sprawdzalem na necie ostatnio za ile mozna ja opchnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 22:12, olki77 napisał:

Czyli AGP sa droższe czy nie ?

no sa, ale ja caly czas pisze o cenach na agp :) jak dobrz poszukasz w tej chwili za jakies 450zl cos znajdziesz. na duzy spadek cen nie licz, jakies 50zl moze w 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 22:42, olki77 napisał:

Jak narazie nie potrzebuje lepszej karty graficznej , teraz robie tunig kompa , neonki , pleksi
itp .

:) ja sie w takie rzeczy nie bawie- szkoda mi kasy, szczytem tuningu byl 3-kolorowy wiatrak 80mm bo potrzebowalem a zwyklych w sklepie nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to masz Klape od kompa . wycinasz dajesz komuś żeby ci wyciął .
pleksi - nie wiem 20 zł , kolega mi da :D
neonki - 24 zł za 3szt
I cała robota
no i śrubki 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 22:49, olki77 napisał:

Ile to masz Klape od kompa . wycinasz dajesz komuś żeby ci wyciął .
pleksi - nie wiem 20 zł , kolega mi da :D
neonki - 24 zł za 3szt
I cała robota
no i śrubki 2 zł


no tak, tylko ze
1. utrzymuje sie sam i starcza mi na wszystko co trzeba dopuki nie wydaje na to co nie trzeba (odkrywcze) :)
2. obudowa to rzecz uzytkowa - wymagam od niej tylko zeby czesci sie trzymaly i mialy dobra wentylacje. poza tym budowanie jest fajne, a potem obudowa sie nudzi, a gram caly czas dlatego wole kase odlozyc na cos co mi sie przyda a nie na bajer.

ale wszystko jest kwestia gustu i zainteresowan. jak chcesz zobaczyc fajne obudowy to na
www.guru3d.com
jest dzial "readers rigs" czy jakos tak, sa fajne obudowy z opisami jak ludzie je robili i ile kosztowaly. po angielsku ale nawet jak nie znasz to przynajmniej fajne fotki sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam otwartą klape , ale bajer musi być więc sobie fajne urządze , a obudowe mam taką sobie ,
Ale jak narazie dopóki klape nie wytne nic nie kupuje , ale ciągle zbieram na karte mam już 140 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się ile mniej więcej otrzymałbym punktów w 3dMark ''05 przy konfiguracji: Athlon 64 3500+ (AM2) Orleans, GF 7600GT, PDP Patriot 2x 512 MB DDR2 LLK 667 MHz, Asus M2N-E 570 Ultra, Tagan 380W, Windows XP SP2?

Bo z takim sprzętem, ale kartą graficzną Radeon X1800GTO HiS IceQ3 Turbo uzyskałem 6770 pkt i zastanawiam się jaką przewagę mam nad 7600GT. Ogólnie to co sądzicie o tym Radeonie? Ja szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony i w porównaniu z moim poprzednim 9550 XT Extreme czuję ten wielki przyrost mocy. Szczerze mówiąc myślałem, że w Battlefield 2 bedę mógł grać na maks. detalach z włączonymi bajerami na 1024 : 768, a tu się okazało, że dosyć mocno tnie. Po obniżeniu niektórych detali gra działa bez problemu.
Co do samej karty to możliwość odblokowania potoków i stwoorzenia z niej X1800XL daje dodatkowe pole manewru :)
Mam nadzieję, że NFS: Carbon, Test Drive: Unlimited, ET:QW i GIII będą chodzić bez problemu :P A wie ktoś może jeszcze jak mój sprzęt by sobie poradził z Oblivionem? :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie miał by chyba większych probemów :P hehe dobra kartka ten Radek, ale ja też nie narzekam bo też miałem ponad 6000 pkt ok. 6500 :) a jade na GF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak i jakie sterowniki powinienem zaisntalowac abym miał we wlasciwosci->ustawienia->zaawansowane taki widok jak ponizej. Ostatnio jak instalowalem moje drivery z plyty to mialem tylko jedna zakladke w tym menu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kartę graficzną: Nvidia Quadro FX 3500 PCIE 512 MB czy jak bym wymienił na karte graficzną: GeForce 7950GX2 1GB DDR3/512bit TV/DVI PCI-E czy dobrze zrobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 19:04, wdowiakm napisał:

Posiadam kartę graficzną: Nvidia Quadro FX 3500 PCIE 512 MB czy jak bym wymienił na karte graficzną:
GeForce 7950GX2 1GB DDR3/512bit TV/DVI PCI-E czy dobrze zrobie??


hmm, jezeli nie uzywasz kompa do pracy (grafika 3d, cady i inne takie) to zdecydowanie TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 19:19, gmx napisał:

hmm, jezeli nie uzywasz kompa do pracy (grafika 3d, cady i inne takie) to zdecydowanie TAK


Dzięki w takim razie jutro zapedzam do sklepu po nowiutka kartę graficzną mam nadzieje, że będzie super się spisywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaka karte najbardziej opalaca sie kupic tak w przedziale 400-500zl (na pcie) a moze znacie jaka stronke gzie w sposob czytelny jest pokazana oplacalnosc poszczegolnych kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:49, farodj napisał:

a jaka karte najbardziej opalaca sie kupic tak w przedziale 400-500zl (na pcie) a moze znacie
jaka stronke gzie w sposob czytelny jest pokazana oplacalnosc poszczegolnych kart


Jako taki ranking możesz zobaczyć tutaj http://rankingi.chip.pl/ranking_39995.html ceny tam zawarte czasami nie odpowiadają rzeczywistości (są to ceny producenta, tak myślę ;P) więc sprawdź w sklepach różnych, często można znaleźć niektóre taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, która karta jest lepsza
1. GeForce 6800GS Gainward Bliss PCX TV-DVI 512MB (PCI-E) GS GLH - 869zł
2. GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II 256MB TV & DVI (PCI-E) - 739zł

Którą wy byśice wybrali. A jeżeli żadną z tych, to jaką ????? Bo problem jest taki, że powoli sobie konfiguruje PC i zastanawiam się jaka karta byłaby lepsza. Potrzebuje takiej nie na rok, dwa tylko na troche więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7600 osiaga lepsze wyniki w benchmarkach ale jesli trafisz na 6800 gs w ktorym uda ci sie odblokowac potoki to 6800 jest lepszym wyborem

trudno wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować