Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

witam
mam pewien problem mianowicie zamontowałem do kompa radeona hd4870 i podczas startu wina komp resetuje i tak caly czas włącza się i resetuje co mam zrobic moj konfig to P 4 3ghz radeon hd4870 2gb ramu plyta asus p5gd2-x zasilacz Cheftek 500W prosze o pomoc .Po zatym wszystko jest dobrze podłączone
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 15:40, DJ Danielus napisał:

Automatic i manual zapewne dot. ustawień wiatraka - automatyczne i manualne, co do wartości
to nie jestem do końca pewien - daj screena.


screeny raczej nie potrzebne bo tak jak mowie: robie wszystko tak jak na tym filmiku z youtube, ale zawsze mam wiatrak na 50 % nie wiem czemu. Np tu screen jak zamieniłem wartość 50 z tego filmu na 15. A chce poprostu wiatrak dac na gdzies 30 % tylko nie wiem jak. Może dać automatic i wtedy zmienić tą 50 ?

20081213164112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wypowiedzi Blaklio dodam:
Zapisz numery bledu, gdy komputer sie resetuje i pokaz je na forum.

Jak to jest blue screen to zrob tak:

ppm na moj komputer -> wlasciwosci -> zaawansowane -> uruchamianie i odzyskiwanie a tam klikasz na ustawiebnia -> odchacz "automatycznie uruchom ponownie".
Teraz po wystapieniu blue screena bedziesz mogl przeczytac i zapisac na kartce numery bledu na dole strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok myśle, że problem rozwiązany ponieważ wystarczyło ze w menu głównym odblokowałem kłódką ustawianie karty. I teraz tak jak na rysunku mogę ręcznie sobie przesuwać ile chcę mieć prędkość wiatraka. W sumie dziwne to po co było kombinowanie z profilami. Takie zabawy przy wiatraku nie kasują mi czasem gwarancji?:P

20081213165926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 16:19, blacklio2 napisał:

Ale żeś zaszalał, ten proc będzie dławił grafikę że hej .
Spróbuj odpalić kompa w trybie awaryjnym. Kiedy następuje reset kompa dokładnie ?

Od razu sie resetuje jak znika ladowanie win xp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na minimalnych pójdzie.. Cholera, ta karta nie jest zbyt dobra. Nie wolałbyś kupić innej? 7900GS na pewno tę grę uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:37, Izrafel92 napisał:

Czy GeForce 7300 GT 512mb mozna kupic ze zlaczem AGPx8? Czy GeForce fx 5200 128mb tez
ma takie zlacze?


W tej karcie 512MB to przerost formy nad treścią, tylko nie mów żę ta grafika ma DDR2, powiedz lepiej ile możesz przeznaczyć na nową grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 19:47, blacklio2 napisał:

Sprawdź grafikę na innym kompie możliwe że coś z nią nie tak

u kumpla dziala bez zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 19:50, Mr.P napisał:

> Sprawdź grafikę na innym kompie możliwe że coś z nią nie tak
u kumpla dziala bez zadnych problemow

Wykombinuj inny zasilacz, możliwe że on jest problemem, musisz po prostu eliminować poszczególne elementy kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety moge przeznaczyc na nowa karte tylko ok 200 zlotych. Znacie mieszczace sie w tym przedziale karty na AGPx8 uciagna wiedzmina na conajmniej srednich ust. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować