Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2010 o 20:47, Crew_900 napisał:

5850 nie podobają mi się z wyglądu : /


Poczytaj testy, porownaj wydajnosc z innymi kartami w podobnej cenie, to Ci sie spodoba chocby nie wiem jak tak karta wygladala. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może dziwne , ale kasa jest , starzy pierwszy raz w życiu chcą dorzucić sporo do kompa coś ;p

Kupić coś dobrego i nowszego i ładniejszego :)


Tylko jaki pobór mocy tego 5870 oraz temperatury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:57, Mafioso_PL napisał:

> 5850 nie podobają mi się z wyglądu : /

W tym momencie poległem... GANGSTERR pewnie też :P


yup

Przecież HD 5850 i HD 5870 wyglądają praktycznie tak samo. Są dwie różnice. HD 5870 jest dłuższa i ma backplate.

HD 5850 jest kartą opłacalniejszą. Można też wziąć wersje OC ze zmienionych chłodzeniem (np. Vapor-X) ale jak go stać to niech bierze HD 5870.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poboru mocy nie mierzyłem (ale napewno sporo mniejszy od najnowszych GF''ów), a temperatura nie przekracza 85*C. Dodam że mam referenta, tak więc na tym egzemplarzu co zaproponowałem powinna być sporo niższa. Poza tym nie wiem o co Ci chodzi z tym wyglądem. Ile razy w ciągu powiedzmy roku oglądasz swoją kartę graficzną? Raz, dwa razy? Wygląd chyba nie jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:47, Crew_900 napisał:

5850 nie podobają mi się z wyglądu : /


Stary, nie masz na co uwagi zwracać? Damn, te cholerne plastiki na GTX 260 mnie tylko wkurzają, gdyby nie ode na pewno temperatury nieźle by spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:47, Crew_900 napisał:

5850 nie podobają mi się z wyglądu : /



Przecież jak grasz, czy robisz coś na kompie to gapisz się cały czas na kartę ;) (?)

A jak już jesteś taki wybredny to zawsze możesz jakieś "ładne" niereferencyjne chłodzenie znaleźć, żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tydzień? To już chyba lekka przesada - w tym czasie nawet kurz nie zdąży się zebrać. Ale skoro cotygodniowe rozkręcanie budy sprawia Ci przyjemność to nie mam pytań. Tak czy inaczej mam wrażenie że ważniejsze jest to co widać na ekranie niż wygląd samej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować