Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 18:11, DJ Danielus napisał:

Nie kupuj 8600GTS - sam 3Dmark to nie wszystko - w grach jest zupełnie inaczej!
Na razie zostań na Radeonie, a jak wyjdzie G90 to pomyślimy.

g90 to ma byc karta z serii 8xxx tylko w niższym procesie technologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:25, DJ Danielus napisał:

5W?
Tak mało i nie chce rozwinąć skrzydeł?

Mierzyłem miernikiem ile pobiera komputer i wyszło, że w max. obciążeniu 17W, a więc nawet
do 100W jeszcze daleko...

to chyba coś źle zmierzyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:26, DJ Danielus napisał:

No to już chyba prawdopodobne - mam stary komp, a opcji magistrali AGP nie ma... I co mam zrobić?

Nie podkręcać i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:29, DJ Danielus napisał:

Kurcze...
Nawet nie wiesz jak słaby jest bez podkrętki... Nie ma jakiegoś kompromisu?


Wątpię czy podkręcanie tego "czegoś":P dużo ci da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś tam da...
Te 400MHz zrobiło dużą furorę, aczkolwiek na żadnej z kart nie zagram...
Po prostu nie wiem już jak mogę polepszyć jego osiągi...
Chciałbym normalnie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:36, DJ Danielus napisał:

Zawsze coś tam da...
Te 400MHz zrobiło dużą furorę, aczkolwiek na żadnej z kart nie zagram...
Po prostu nie wiem już jak mogę polepszyć jego osiągi...
Chciałbym normalnie zagrać.

no cóż 7900GS na AGP? chcesz to dam ci kontakt, w przyszłym tygodniu mają być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:11, DJ Danielus napisał:

Nie kupuj 8600GTS - sam 3Dmark to nie wszystko - w grach jest zupełnie inaczej!
Na razie zostań na Radeonie, a jak wyjdzie G90 to pomyślimy.

Benchmarkom nie ufałem i ufał nie będę. W testach na www.benchmark.pl 86gts zwykle osiąga wyższą wydajność. Poza tym, ten mój Radziu jest na AGP. MOBO ASRock dual sata 2. A chcę coś na pci-e. Pod linuxem miałem problemy z grafika i prócz chwilowych problemów z routerem adsl to jedyny powód dla którego siedzę na durnym windowsie. A najtańszy 88 to już 1100zł. Słyszałem, że karty ATI nie bardzo się lubią z Linuxem, ale nie miałem jak tego zweryfikować, wiadomo Wam coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:42, VaRIaT napisał:

> Nie kupuj 8600GTS - sam 3Dmark to nie wszystko - w grach jest zupełnie inaczej!
> Na razie zostań na Radeonie, a jak wyjdzie G90 to pomyślimy.
Benchmarkom nie ufałem i ufał nie będę. W testach na www.benchmark.pl 86gts zwykle osiąga wyższą
wydajność. Poza tym, ten mój Radziu jest na AGP. MOBO ASRock dual sata 2. A chcę coś na pci-e.
Pod linuxem miałem problemy z grafika i prócz chwilowych problemów z routerem adsl to jedyny
powód dla którego siedzę na durnym windowsie. A najtańszy 88 to już 1100zł. Słyszałem, że karty
ATI nie bardzo się lubią z Linuxem, ale nie miałem jak tego zweryfikować, wiadomo Wam coś na
ten temat?

karty nie lubią się z linuxem(ati) bo bardzo mało jest sterowników, a te pisane przez ATI są traktowane po macoszemu ale ostatnio ATI zapowiedziało otwarcie catalystów dla linuxa i będą one dostępne dla całej społeczności, z tego co wiem dokumentacja sterowników została już udostępniona dla developerów open source

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GeForce 7600 GS 256 mb i tu pytanie do osób siedzących w temacie : Czy ta karta jest dość dobra? Tzn. Czy nie trzeba będzie jej wymieniać przy następnej modernizacji...Jeśli tak to najlepiej na jaką(Tylko pamiętajcie cena też gra role bo chyba nie kupie karty za 2 k O.o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:52, Kathrinee napisał:

Ja mam GeForce 7600 GS 256 mb i tu pytanie do osób siedzących w temacie : Czy ta karta jest
dość dobra? Tzn. Czy nie trzeba będzie jej wymieniać przy następnej modernizacji...Jeśli tak
to najlepiej na jaką(Tylko pamiętajcie cena też gra role bo chyba nie kupie karty za 2 k O.o)


Co znaczy dosyć dobra ? Ja bym ją zostawił bo bez problemu starczy na mid/hi w starszych gierkach i low/mid w nowych tytułach ale pytanie na jakim złączu ? AGP/PCI-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:52, Kathrinee napisał:

Ja mam GeForce 7600 GS 256 mb i tu pytanie do osób siedzących w temacie : Czy ta karta jest
dość dobra? Tzn. Czy nie trzeba będzie jej wymieniać przy następnej modernizacji...Jeśli tak
to najlepiej na jaką(Tylko pamiętajcie cena też gra role bo chyba nie kupie karty za 2 k O.o)

niestety karta odchodząca w przeszłość o ile rok temu to był hicior teraz już zaczyna brakować jej mocy, a na jaką wymienić nikt tego nie powie bo nikt nie przewidzi co będzie w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta karta nie jest zła, aczkolwiek wydajność ma raczej na średnim poziomie - zależy w co grasz.
Możesz ją wymienić na Radeona X1950PRO - ekonomiczna, a przy tym wydajna bestia. Jeżeli masz złącze PCI-Ex i tysiak w kieszeni to 8800GTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować