Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 15:57, mokra skarpeta napisał:

Heeheh, wielkie dzieki ze juz wiecej nie bedziesz pisal, chociaz moglem sie posmiac,
wiec dzieki za to, ze dbasz o humor uzytkownikow.

Przecież ja pytałem o starą karte.Ot tak.Bez wyraźnego celu.Gram naniej.Jeśli sie na tym znasz,to pwinieneś znać jej możliwosci.Nie wmawiaj mi rzeczy których nie ma.Ja bardzo nie lubie ludzi mądrzejszych od telewizora:)

I tak dla twojej informacji.Wiem że teraz są dużo potężniejsze karty graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:55, Pirxpl napisał:

Nie mam zamiaru pisać o kartach.Co do wiedzy..............Crysis działa w max detalach:)I
nie tylko on:)A procesory czterordzeniowe do gier nie sa najlepsze.Przynajmniej nie byly
do jakiegos czasu.Jak jest teraz nie wiem.Ja pytałem o karte.Opinie mądrali poznałem.Wiecej
pytał nie bede.Bo nie warto.Pozdro


Czyli nie będzie screena z Crysis-a? Szkoda. Chciałbym zobaczyć płynność na 8500GT, bo przyznam szczerze, z wygładzaniem krawędzi (AAx8) w rozdzielczościach rzędu 1280*1024 moje 2xHD4850 czasem nie wystarczają i mam 20 klatek. Dodam, że jeden taki Radeon to jak cztery 8500GT....

Czy tak trudno przyznać się do błędu - napisać "no dobra, Crysis trochę haczy czasem nawet w średnich detalach"? Wiem, sam masz tę kartę i ciężko (a nawet bardzo ciężko) przyznać się do pewnego "naginania rzeczywistości" i popełnienia błędu z jej zakupem. Ale zauważ do czego to prowadzi - powiedzmy, że ktoś uwierzy w to, co piszesz i kupi od razu 2x8500GT, bo wyda mu się, że będzie miał bardzo szybkiego kompa za grosze. I straci podwójnie. Więc pamiętaj, że nie piszesz takich opinii tylko dla siebie, a dla innych.

PS Wierzę, że Crysis działa w max. detalach. Na 6600GT też działa w max. detalach. Gorzej z płynnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:02, ziptofaf napisał:

> Nie mam zamiaru pisać o kartach.Co do wiedzy..............Crysis działa w max detalach:)I

> nie tylko on:)A procesory czterordzeniowe do gier nie sa najlepsze.Przynajmniej
nie byly
> do jakiegos czasu.Jak jest teraz nie wiem.Ja pytałem o karte.Opinie mądrali poznałem.Wiecej

> pytał nie bede.Bo nie warto.Pozdro

Czyli nie będzie screena z Crysis-a? Szkoda. Chciałbym zobaczyć płynność na 8500GT, bo
przyznam szczerze, z wygładzaniem krawędzi (AAx8) w rozdzielczościach rzędu 1280*1024
moje 2xHD4850 czasem nie wystarczają i mam 20 klatek. Dodam, że jeden taki Radeon to


Przecież są już dużo potężniejsze karty.Nawet nie przypuszczałem ,że ten 8500gt jest jeszcze na rynku.Ja nie reklamuje kart.Ale drazni mnie jak mi ktoś wmawiaze dwu letnie gry mi nie dzialaja na niej.I nigdy nie twierdzilem ze ta karta to jakies cudo.Ja pytalem czy to przyzwoita karta.I tyle.

Dnia 24.07.2008 o 16:02, ziptofaf napisał:

jak cztery 8500GT....

Czy tak trudno przyznać się do błędu - napisać "no dobra, Crysis trochę haczy czasem
nawet w średnich detalach"? Wiem, sam masz tę kartę i ciężko (a nawet bardzo ciężko)
przyznać się do pewnego "naginania rzeczywistości" i popełnienia błędu z jej zakupem.
Ale zauważ do czego to prowadzi - powiedzmy, że ktoś uwierzy w to, co piszesz i kupi
od razu 2x8500GT, bo wyda mu się, że będzie miał bardzo szybkiego kompa za grosze. I
straci podwójnie. Więc pamiętaj, że nie piszesz takich opinii tylko dla siebie, a dla
innych.

PS Wierzę, że Crysis działa w max. detalach. Na 6600GT też działa w max.
detalach. Gorzej z płynnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:06, mokra skarpeta napisał:

Czekaj. Sam mam Geforca 9600gt i nawet na nim nie moge grac w crysisa w max. detalach
przy 30 klatkach na sekunde, wiec prosze cie...

Bo ta gra nie bedzie dzialac plynnie na rzadnej karcie.jeszcze takiej nie wyprodukowali.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:06, Pirxpl napisał:

Przecież są już dużo potężniejsze karty.Nawet nie przypuszczałem ,że ten 8500gt jest
jeszcze na rynku.Ja nie reklamuje kart.Ale drazni mnie jak mi ktoś wmawiaze dwu letnie
gry mi nie dzialaja na niej.I nigdy nie twierdzilem ze ta karta to jakies cudo.Ja pytalem
czy to przyzwoita karta.I tyle.


Dwa lata temu na rynku był już Gothic 3 i FEAR (FEAR to jeszcze 2005 rok, ale to nieważne). Obie gry przekraczają możliwości 8500GT (szczególnie w wyższych detalach). Potrafisz udowodnić, że jest inaczej?

A poza tym reklamujesz tę kartę pisząc, że jest dobra i Crysis chodzi na niej w max. A obaj wiemy, że
tak nie jest.

I na koniec - pytałeś, czy ta karta jest dobra. Odpowiedziałem zgodnie z sytuacją obecną, gdzie już za 250-300 zł dostaniesz coś znacznie szybszego. Nie dziw się więc, że moim zdaniem karta to chłam. Fakt, że w momencie premiery też bym jej nikomu nie polecał, bo starsze 7900GS i X1950PRO wgniatały ją w ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:10, mokra skarpeta napisał:

wiec udzielilismy ci prawidlowej odpowiedzi, karta sie nadaje do buira, a z punktu widzenia
gracza to chlam


Właściwie tak.Wiem już kogo nie słuchać:)Z tego wynika,że moje gr mi nie działają.Ciekawych rzeczy człowiek się dowiaduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie piszemy ze nie powinny dzialac czy cos, tylko ze na pewno nie pojde ci w max detalach, lub w wysokich, a jesli pojda w srednich to jestes szczesciarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:16, mokra skarpeta napisał:

nie piszemy ze nie powinny dzialac czy cos, tylko ze na pewno nie pojde ci w max detalach,
lub w wysokich, a jesli pojda w srednich to jestes szczesciarzem

Nie masz bladego pojęcia o rzeczach,o których mówisz.Masz tą karte?Widziałeś ją na oczy?Czy reklamujesz jakąś inną i szyki ci psuje?Bo jak na razie koleś to sie kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:14, Pirxpl napisał:

Właściwie tak.Wiem już kogo nie słuchać:)Z tego wynika,że moje gr mi nie działają.Ciekawych
rzeczy człowiek się dowiaduje:)


Masz rację. Powinieneś słuchać np. sprzedawców w sklepie - oni na pewno powiedzą ci, że na 8500GT ruszy płynnie Crysis, Mass Effect i Assassin''s Creed jednocześnie. Poza tym mówiąc o dwuletnich grach, mówiłem prawdę. Na typowym monitorze LCD (1280*1024) gry z 2006 roku (czyli wielokrotnie omawiany przeze mnie FEAR i Gothic 3) nie będą działać płynnie. Cytuję siebie: "na którym żadna 2-letnia gra nie ruszy w przyzwoitych detalach." Przyzwoite detale = średnio-wysokie z przewagą wysokich w normalnych dla LCD rozdzielczościach.
Ale cóż, mimo wszystko cię rozumiem. Nie chcesz zrozumieć, że my nie kłamiemy. Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że 8500GT nie jest kartą do grania. Bo wtedy wyszedłbyś samemu przed sobą na idiotę, że ją kupiłeś. Żyj w nieświadomości więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zkompromitowales sie ty w naszh oczach drugim postem, wejdz na mego GS-a jest tam opis mojego kompa, jesli ci to nie wystarcza moge ci wyslac poczta na liscie jego specyfikacje, lub ksero faktury zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:21, mokra skarpeta napisał:

Zkompromitowales sie ty w naszh oczach drugim postem, wejdz na mego GS-a jest tam opis
mojego kompa, jesli ci to nie wystarcza moge ci wyslac poczta na liscie jego specyfikacje,
lub ksero faktury zakupu.

Kompromitacja w waszych oczach mi nie przeszkadza.Dość.Pozdro !!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:20, Pirxpl napisał:

Nie masz bladego pojęcia o rzeczach,o których mówisz.Masz tą karte?Widziałeś ją na oczy?Czy
reklamujesz jakąś inną i szyki ci psuje?Bo jak na razie koleś to sie kompromitujesz.


Ech, mam dosyć.
Proszę:
http://ja.gram.pl/ziptofaf/20
http://ja.gram.pl/ziptofaf/16
Czyli wykonane przeze mnie testy 8600GT i GTS. Obie karty są sporo szybsze (wycięto z nich o połowę mniej rzeczy ;)) niż w 8500GT. A wyniki nie są olśniewające, czyż nie (8600GTS ma nawet dobre wyniki, ale jest to model podkręcony i znacznie lepszy niż 8500GT)? Fakt, samego 8500GT nie testowałem, ale testowałem inne, lepsze.
I dla porównania: http://ja.gram.pl/ziptofaf/15 - testy starszego X1950PRO. Nawet on wyprzedza 8600GT, a co za tym idzie, 8500GT też.
Tak bezpośrednie argumenty do ciebie przemawiają, czy też nie? Będziesz polemizować z czystymi liczbami? Bo z nich wprost wynika, że już 8600GT był za słaby w momencie wydania. 8500GT tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 16:25, Pirxpl napisał:

Kompromitacja w waszych oczach mi nie przeszkadza.Dość.Pozdro !!!!!!!!



Teraz stosujesz taka forme protestu, ok. "Man, no problem." Jak mawiaja rosjanie;P
WIesz, bedziemy cie pamietac, dales nam sile do zycia i udowodniles nam ze sa gorsi idioci od nas, dziekuje ci za to, juz wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:27, mokra skarpeta napisał:


> Kompromitacja w waszych oczach mi nie przeszkadza.Dość.Pozdro !!!!!!!!


Teraz stosujesz taka forme protestu, ok. "Man, no problem." Jak mawiaja rosjanie;P
WIesz, bedziemy cie pamietac, dales nam sile do zycia i udowodniles nam ze sa gorsi idioci
od nas, dziekuje ci za to, juz wiem. :)

Ja gram na 17 calowym monitorze.1024 na 768.Mnie taka rozdzielczosc wystarcza.Crisis na srednich smiga.Na max nie dziala plynnie,choc na upartego grac by sie dalo.Ja wiem ze to nie jest cudowna karta.Mysle ze na 20 calowy monitor trzeba duzo potezniejsza karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:43, Pirxpl napisał:

Ja gram na 17 calowym monitorze.1024 na 768.Mnie taka rozdzielczosc wystarcza.Crisis
na srednich smiga.Na max nie dziala plynnie,choc na upartego grac by sie dalo.Ja wiem
ze to nie jest cudowna karta.Mysle ze na 20 calowy monitor trzeba duzo potezniejsza karte.


No i wreszcie mówisz prawdę. Tak ciężko się było przemóc? Fakt, że w max. detalach (czyt. DX10 i Viście) miałbyś pewnie koło 1 klatki na sekundę więc raczej byś nie pograł - przejście pierwszej mapy w Crysisie to ok. 30 minut przy płynnej grze. Jako, że byłoby 25x wolniej, to oznaczałoby, że pierwszą misję przejdziesz w...750 minut. Czyli ok. 12 godzin :)
PS Nie kpię. Mówię jak najbardziej serio. Crysis w max. zdecydowanie przerasta możliwości twojej karty. Notabene, średnie detale też pewnie w 100% płynnie nie działają, ale to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować