Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

No i kolejna ciekawostka. ATI Cathalyst 8.7 w zakładce "Hardware information" rozpoznaje "Primary GPU" i "Secondary GPU", w dalszym ciągu nie widząc dwóch grafik w zakładce CrossFireX. AMD Hotfix ATI Cathalyst nie rozpoznaje dwóch grafik. Muszę jeszcze spróbować tego NET.Framework. Nawet nie zdążyłem zainstalować gier...

Przy okazji. Serwis w Warszawie (w zamian za reklamowaną EVGA 8800GT SSC) odesłał mi EVGA 9800GTX. No i dostałem szału. Karta okazała się rozfoliowana i używana - wiatraczek zakurzony czyli ewidentnie dłuższy czas już pracowała w komputerze (pewnie chcieli mi wcisnąć kartę po naprawie). Zadzwoniłem, porozmawiałem a raczej zbeształem gościa. Rezultat - wysyłają mi nową EVGA GTX260. Poczekamy, zobaczymy.... Mnie się nie spieszy...
A tak w ogóle przy okazji to niech żyją polskie serwisy i obsługa posprzedażna i gwarancyjna klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha !!
Chodzilo mi o karte grafiki :)).
Procek 8500 jest akurat bardzo wydajny nie mowiac po OC.
Ja tez sprzedalem karty i zostalo mi sie geforce 7300 le.
Sorry za niedopisanie, ale myslalem, ze jak pisze w kartach to nie trzeba staremu wydze takich drobnostek zapodawac.
Tak czy siak teraz juz tylko moge pisac na forach albo grac na najnizszych detalach.

Pozdrowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak to z Toba jest. najpier dostajesz juz i narzekasz ze masz 8800GTS 512 KO i juz wystawiasz ja na allegro. Nagle pozniej seris daje ci 9800GTX nowke ale teraz okazuje sie ze to uzywka i nagle dostajesz 260GTX. Sory winetou ale kierownik serwisu YAMO nie jest taki skory do dawania kart graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zmeczony juz bylem i tak moglem nie zaskoczyc. No tak 8500GT po raz kolejny 9800GTX SSC sprzedalem i teraz jade na tym wypasiku. Ale spokojnie juz nie dligo zagosci cos mocniejszego w kompie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tym, że pospieszyłem się z wystawieniem na Allegro - to fakt. Mogłem poczekać aż będę miał kartę fizycznie w ręku.
Co zaś do reszty. Jeśli nie zgodziłem się na 8800GTS (mniej wydajna od poprzedniej i bez Crysisa) to zaoferowali mi nową 9800GTX KO (na nią się zgodziłem) z Crysisem. Wczoraj okazało się, że ta 9800GTX jest używana, w edycji zwykłej, nie KO i z Crysisem wrzuconym luzem (dokładnie ten egzemplarz płyty, który włożyłem do pudełka z 8800GT SSC). Ja wyraziłem zgodę na nową kartę. Tym bardziej, że serwis podjął decyzję o wymianie na nową. Idąc dalej, skoro procedura reklamacyjna trwa już blisko dwa miesiące, po moim telefonie przedstawiciel Yamo zgodził się na pozostawienie mi wspomnianej płyty z Crysisem i wydanie nowej GTX260 bo innych grafik o porównywalnej wydajności nie mają w magazynach i nie znają terminu dostawy. Teraz czekam na tę grafikę. Dla mnie sytuacja jest jasna i klarowna.

@ Misuamaqus
Jeśli w końcu dostanę tę grafę to będę ją sprzedawał - GG w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:23, mrosi napisał:

/.../

Z tym, że pospieszyłem się z wystawieniem na Allegro - to fakt. Mogłem poczekać aż będę
miał kartę fizycznie w ręku.
Co zaś do reszty. Jeśli nie zgodziłem się na 8800GTS (mniej wydajna od poprzedniej i
bez Crysisa) to zaoferowali mi nową 9800GTX KO (na nią się zgodziłem) z Crysisem. Wczoraj
okazało się, że ta 9800GTX jest używana, w edycji zwykłej, nie KO i z Crysisem wrzuconym
luzem (dokładnie ten egzemplarz płyty, który włożyłem do pudełka z 8800GT SSC). Ja wyraziłem
zgodę na nową kartę. Tym bardziej, że serwis podjął decyzję o wymianie
na nową. Idąc dalej, skoro procedura reklamacyjna trwa już blisko dwa miesiące,
po moim telefonie przedstawiciel Yamo zgodził się na pozostawienie mi wspomnianej płyty
z Crysisem i wydanie nowej GTX260 bo innych grafik o porównywalnej wydajności nie mają
w magazynach i nie znają terminu dostawy. Teraz czekam na tę grafikę. Dla mnie sytuacja
jest jasna i klarowna.

@ Misuamaqus
Jeśli w końcu dostanę tę grafę to będę ją sprzedawał - GG w opisie.


No nieźle :) mogliby dorzucić kolejną do SLI :)
A tak na poważnie - napisze na GG to może dogadamy się do ew. zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:29, Lost Paradise napisał:

No nieźle :) mogliby dorzucić kolejną do SLI :)


Bez przesady... Fakt, że w pewnych sprawach jestem upierdliwy ale nie wymagam też niestworzonych rzeczy. Cały dowcip polega na tym, że tych starych grafik, tzn. 8800GT SSC nie ma już na rynku. A żeby znaleźć porównywalną pod względem wydajności kartę trzeba poszukać. Tym bardziej, że jako klient mam prawo oczekiwać produktu o co najmniej takiej samej jakości.

Dnia 23.07.2008 o 10:29, Lost Paradise napisał:

A tak na poważnie - napisze na GG to może dogadamy się do ew. zakupu:)


Nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Microsoft zapowiedział nowy DirectX 11, cieszmy się i radujmy.
Ciekawe jak to będzie w rzeczywistości. Z tego co podejrzewam to nowy Windows będzie tak samo ślamazarny jak Vista albo jeszcze gorzej. No i jest fantastycznie, bo nie ma gier pod DX10 - przecież nie wiemy jakie są możliwości DX10, wszystkie gry to tylko DX9 z bajerami. A może DX10 w ogóle nie daje nowych możliwości? Dziwić się że konsole mają taką przewagę nad PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odbieram radka 4870 :) - mój pierwszy radek od czasów 9800pro - no ciekaw jestem jak to będzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:47, scott napisał:

A ja dziś odbieram radka 4870 :) - mój pierwszy radek od czasów 9800pro - no ciekaw jestem
jak to będzie ....


jak to jak ?:) Przeżyjesz szok :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:48, Lost Paradise napisał:

> A ja dziś odbieram radka 4870 :) - mój pierwszy radek od czasów 9800pro - no ciekaw
jestem
> jak to będzie ....

jak to jak ?:) Przeżyjesz szok :))))

czemu szok :) tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:52, scott napisał:

> > A ja dziś odbieram radka 4870 :) - mój pierwszy radek od czasów 9800pro - no
ciekaw
> jestem
> > jak to będzie ....
>
> jak to jak ?:) Przeżyjesz szok :))))
czemu szok :) tak źle :P


Oczywiście szok w sensie pozytywnym :) To świetna karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:53, Lost Paradise napisał:

> > > A ja dziś odbieram radka 4870 :) - mój pierwszy radek od czasów 9800pro
- no
> ciekaw
> > jestem
> > > jak to będzie ....
> >
> > jak to jak ?:) Przeżyjesz szok :))))
> czemu szok :) tak źle :P

Oczywiście szok w sensie pozytywnym :) To świetna karta.



no ja myślę bo wymieniem gf 8800 gts :) - ale myślę że będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:54, scott napisał:

> > > > A ja dziś odbieram radka 4870 :) - mój pierwszy radek od czasów 9800pro

> - no
> > ciekaw
> > > jestem
> > > > jak to będzie ....
> > >
> > > jak to jak ?:) Przeżyjesz szok :))))
> > czemu szok :) tak źle :P
>
> Oczywiście szok w sensie pozytywnym :) To świetna karta.


no ja myślę bo wymieniem gf 8800 gts :) - ale myślę że będzie warto :)

Osobiście mi gf 8800 gts 320 mb wystarczy:) na razie...zobaczymy co będzie za rok:)pewnie wymienię całego kompa a starego oddam młodszej siostrze do zabawy na GG:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na razie tego 8800GTS nie wymieniał ponieważ na tej karcie ci każda gra pójdzie na najwyższych detalach.

Ale już zamówiłeś to nie da się chyba już nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować