Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson a GTA IV

51 postów w tym temacie

Ja bym tego fragmentu nieusuwał bo owy fragment moim zdaniem nieobraża Thompsona, ponieważ w grze jest tylko prawnik a nie wiadomo o kogo chodzi ;) (chociaż i tak wszyscy wiedzią o co kaman). A ja bym jeszcze tego prawnika w grze nazwał Tomcio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już naprawdę jest nudne. Jak w jakiejś grze pojawi się moje imię lub jakaś postać będzie miała cechę którą i ja posiadam to też mam ich pozwać? Ktoś już przebadał tego pana "prawnika"? Bo paranoję trzeba leczyć, nieleczona staje się niebezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki Come Back Jacka Thompsona :D Brakowało mi go xD

PlayStation 3 - 2100zł

Grand Theft Auto: IV - 220zł

Rozwalenie ryja Jacka Thompsona w grze - bezcenne :P

Swoją drogą ma trochę racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze oby jak najszybciej wyszło na PC, musze rozwalic tego prawnika :P. A tak powaznie to uważam że pan Thompson wyciąga jakies dozysły z byle czego, troszeczke jest przewrażliwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:10, SwenG napisał:

Ja jestem ciekawy ile Jack T. dostaje kasy od Take Two za reklamowanie ich produktu ;)


Raczej nic. Ale nie zdziwiłbym się, gdyby robili to wszystko celowo - dla reklamy. Znalazł się bowiem taki, który chętnie taką reklamę "wyprodukuje". I to całkowicie za darmo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby w jakiejś grze fantasy była rasa człowieka do wyboru, a ja nie zgodziłbym się z tym że ta postać est w grze ponieważ, oczywiście odnosi się do mnie i kazał usunąć tę rasę z całej gry, paranoja :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:21, atton napisał:

To tak jakby w jakiejś grze fantasy była rasa człowieka do wyboru, a ja nie zgodziłbym się
z tym że ta postać est w grze ponieważ, oczywiście odnosi się do mnie i kazał usunąć tę rasę
z całej gry, paranoja :/.


wybacz, ale jest tylko jeden tak znany prawnik który czepia sie GTA IV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować