Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2009 o 14:22, Piciambeer napisał:

10 dni to bardzo szybko jak na taką grę :]


Prawda, raczej nocami się nie obijałem. Mam podobne podejście jak Karharot. Wolę siąść i przejść aniżeli męczyć coś parę tyg., ale to kwestia podejścia. :)

Dnia 23.02.2009 o 14:22, Piciambeer napisał:

Na jakim poziomie trudności?


Wstyd się przyznać ale niskim. :) Niestety nigdy nie byłem wymiataczem w grach pokroju "Hirołs", dlatego wybrałem ten poziom. Co ciekawe nie było aż tak bardzo łatwo, bossów od razu nie pokonałem, trzeba było iść do przodu i wrócić z lepszą armią etc. Teraz jak będę przechodził grę po raz kolejny za jakiś czas to wezmę poziom Wysoki. Już wiem na czym polega gra, jakie czary, jednostki brać etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, cóż by tu rzec... gra jest do bani. Przynajmniej jak dla mnie. Zero magi, czarującego świata i klimatu, tak jak to jest np. w Hirołsah 3. Grafa taka, że niejeden cukiernik by się ucieszył. A muzyka - nie wiem po co jest soundtrack na dod. płycie, ale za to wiem, że nigdy go nie odpalę. GTra kiepska, żałuję tych 8 dyszek na nią. :/
Szkoda, bo Heroes III to świetna gra i długo, ale to długo w nią grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 15:19, darth 16 napisał:

Hmm, cóż by tu rzec... gra jest do bani. Przynajmniej jak dla mnie. Zero magi, czarującego
świata i klimatu, tak jak to jest np. w Hirołsah 3. Grafa taka, że niejeden cukiernik
by się ucieszył. A muzyka - nie wiem po co jest soundtrack na dod. płycie, ale za to
wiem, że nigdy go nie odpalę. GTra kiepska, żałuję tych 8 dyszek na nią. :/
Szkoda, bo Heroes III to świetna gra i długo, ale to długo w nią grałem.


a moze Heroes 3 ma uber-trve-madafaking-dark grafike ? tam tez sa zywe, mocne kolory i wszytko sie blyszczy jak psu jajca ;) Muzyka, masz racje, kiepska, szybko wyciszylem i jakas wlasna zapuscilem. "nie wiem co jest na plycie ale jest to zle" gadasz jak prostaczek ze wsi, moze jest tam cos lepszego niz w grze ;) A klimat kazdy inaczej interpretuje - mi sie podobal, taka bajka z domieszka absurdu :] Zawsze mozna sprzedac, imo jak juz sie wywalilo 80pln na gre to warto dac jej druga czy 3cia szanse, moze sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 14:40, 4ny4 napisał:

Wstyd się przyznać ale niskim. :)

Naprawdę wstyd, ja pierwszy raz się za turówkę wziąłem i na normalnym było fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 15:19, darth 16 napisał:

Zero magi, czarującego świata i klimatu.

Phi, jest jej od groma i ciut,, nie wiem, jak można jej nie dostrzec :P

Dnia 23.02.2009 o 15:19, darth 16 napisał:

Grafa taka, że niejeden cukiernik by się ucieszył.

To źle? Dopracowana i sympatyczna...

Dnia 23.02.2009 o 15:19, darth 16 napisał:

A muzyka - nie wiem po co jest soundtrack na dod. płycie, ale za to wiem, że nigdy go nie odpalę.

Tu mnie zagiąłeś... Soundtrack jest świetny, można go słuchać bez żadnych bólów uszu. Mnie się podoba jak żaden inny.
Ale to wszystko kwestia gustu... Jesteś jednym z nielicznych, którym gra się nie podobała, na szczęście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: CZy ktoś miał podobny problem..?
Podczas uruchamiania gry wszystko jest OK uruchamia się menu startowe i nie ma żadnych napisów w okienkach tych niebeskich dolnych, przy próbie zmian ustawień też nic nie ma...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie umiesaz czytać. :) nie napisałem, że nie wiem co jest na CD z muzyką, tylko nie wiem PO CO jest CD z muzą. Muzyka jest dla mnie kiepska. Naucz się czytać ze zrozumieniem i nie obrażaj, jeśli nie masz podstaw. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:12, darth 16 napisał:

Widzę, że nie umiesaz czytać. :) nie napisałem, że nie wiem co jest na CD z muzyką, tylko
nie wiem PO CO jest CD z muzą. Muzyka jest dla mnie kiepska. Naucz się czytać ze zrozumieniem
i nie obrażaj, jeśli nie masz podstaw. :/


muzyka w grze a soundtrack na plycie to 2 inne rzeczy (jak film i ost do filmu, czesto w filmie muzyka nas irytuje czy nie zwracam na nia uwagi, a gdy sluchamy plyty nastepuje olsnienie i zachwyt), wydales opinie bez przesluchania plyty wiec jestes w moich oczach tym co napisalem wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie umiesz czytać. Napisałem, że nie wiem PO CO CD został osobno wydany, a nie że nie odsłuchałem. Soundtrack odsłuchałem i też mi się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:23, EmperorKaligula napisał:

muzyka w grze a soundtrack na plycie to 2 inne rzeczy (jak film i ost do filmu, czesto
w filmie muzyka nas irytuje czy nie zwracam na nia uwagi, a gdy sluchamy plyty nastepuje
olsnienie i zachwyt), wydales opinie bez przesluchania plyty wiec jestes w moich oczach
tym co napisalem wyzej.

Akurat w wydaniu KB Soundtrack na CD idealnie odpowiada muzyce w grze, jest odpowiednio głośna, więc i można je postawić na równi. Zamiast obrażać ugryź się w język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:30, darth 16 napisał:

Widzę, że nie umiesz czytać. Napisałem, że nie wiem PO CO CD został osobno wydany, a
nie że nie odsłuchałem. Soundtrack odsłuchałem i też mi się nie podobał.


czytam i to dosc biegle, napisales wyzej ze go nie odpalisz:

nie wiem po co jest soundtrack na dod. płycie, ale za to wiem, że nigdy go nie odpalę

a teraz twierdzisz ze go przesluchales:

Soundtrack odsłuchałem i też mi się nie podobał

to sie nazywa matactwo i jest na to paragraf ;) i jak to po co ? to sie nazywa "gratis" nie chcesz tego ale i tak za to placisz, tak sie teraz sprzedaje gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tak. Wmawiaj mi i sobie, że to matactwo. Tu jest mój błąd - zabrakło słowa więcej. Więcej go nie odsłucham.
I nie musisz ze mnie robić deblia, bo sam z siebie robisz. Pytam sie po co ta płyta bo dla mnie muza na niej nędzna. Nie:eeeeeeeeeeee, po co taka płyta komu, najlepiej przecież zakupić grę od pirata w białej kopercie? Bez zbędnych dodatków. Dodatki cieszą, owszem, ale po co ten s. to ja nie wiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz po co..
Ano po to, że ludzie mają różne gusta i to co się Tobie nie podoba to innym podobać sie może, ale skoro wychodzisz z założenia, że cały świat ma się ustawiać "Dla Ciebie" to wtedy tak dziwine pytania jak to twoje jest na miejscu.
Dam ci prostą odpowiedź na to zagmatwane pytanie..
Po co ta płyta..?
Po to żebyś mógł się pytać po co ona jest.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Dobrzy ludzie. Mnie się muzyka nie podoba i to JA się pytam:po co ta płyta. Oczywiście wiem, że innym się podoba, więc oni takowego pytania zadawać nie muszą. A, i dzięki za sensowną, niedebilną odpowiedź.


Ja już kończę dyskusję w tym temacie. Powód jest prosty. Napsiałem, że KB jest dla mnie cienki. I tyle. A wyście naskoczyli na mnie:"no co to za debil jest" jakbym powiedział żeście głupi są. Zabawne, bo przypominacie mi ludzi, którzy wyszli z europarlamentu gdy prezydent Czech krytykował UE. To było głupie, bo pokazali gdzie mają demokrację i wolność słowa/poglądów. Zachowali się jak głupki. No bo przecież ten cwał krytykuję UE(w moim przypadku KB) - więc trzeba go walić i/lub zgnoić. Przecież MY uważamy inaczej i to MY mamy racje.
Mam wrażenie, że zmierzacie w podobnym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:43, darth 16 napisał:

A wyście naskoczyli na mnie

No, niektórzy dobitnie, niektórzy delikatnie, ale fakt jest taki, że w fanowskim wątku ciężko znaleźć zrozumienie jak ma się inne zdanie. Trochę o tym wiem x) Ale o gustach się nie dyskutuje, jak kto zareagował na post ganiący grę tak świadczy to o nim samym.

Trza to zaakceptować, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:43, darth 16 napisał:

Zabawne, bo przypominacie mi ludzi, którzy wyszli z europarlamentu gdy
prezydent Czech krytykował UE. To było głupie, bo pokazali gdzie mają demokrację i wolność
słowa/poglądów. Zachowali się jak głupki. No bo przecież ten cwał krytykuję UE(w moim
przypadku KB) - więc trzeba go walić i/lub zgnoić. Przecież MY uważamy inaczej i to MY
mamy racje.


oj przesadzasz, moja jednoosobowa krucjata przeciwko Tobie nawet nie dotyczyla KB tylko muzyki z KB ;] "niedebilną" powiadasz - pogniewamy sie.

tak btw demokracja to rzady idiotow i ludzi bez wyksztalcenia, a wolnosci slowa i pogladow i tak nie ma bo istnieja tresci "zakazane" ktorych nie wolno glosic... wolnosc slowa z ograniczeniami to nie wolnosc slowa. UE zniszczy sie samo - kwestia czasu.

Dnia 23.02.2009 o 18:43, darth 16 napisał:

Tak. Tak. Wmawiaj mi i sobie, że to matactwo. Tu jest mój błąd - zabrakło słowa więcej. Więcej go nie
odsłucham.


byly juz procesy za "i" czy za przecinek w ustawach, pilnuj sie ;) Plytke zawsze mozesz komus oddac, czy poprostu wyrzucic - po co ma sie walac po domu - i problem z glowy.

tak serio to gowno kogos obchodzi czy Ci sie gra podoba czy nie, nie jestes zadnym autorytetem w tej kwestii ;) Wielu ludzia ta pozycja daje mase funu i tak bedzie nawet po Twojej negatywnej "pseudo recenzji", peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:00, EmperorKaligula napisał:

tak serio to gowno kogos obchodzi czy Ci sie gra podoba czy nie

Obchodzi tych, co chcą grę kupić i chcą poznać, co się w niej komuś nie podobało. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:03, Piciambeer napisał:

> tak serio to gowno kogos obchodzi czy Ci sie gra podoba czy nie
Obchodzi tych, co chcą grę kupić i chcą poznać, co się w niej komuś nie podobało. Proste.


gdyby to bylo jakos uargumentowane to pewno tak bo argument "brak klimatu" to troche malo, trudno definiowalne slowa i strasznie dwuznaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ty jesteś autorytetem? Bo mnie ch** obchodzi co ty myślisz o muzyce z KB. Idąc twym tokiem myślenia oczywiście.

To nie była recenzja, tylko moja opinia. Polecam def. słowa recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować