Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Muszę się pochwalić. Dzisiaj w końcu zakupiłem King''s Bounty ^^ Jak tylko skończę Brothers In Arms: Hell''s Highway, zabieram się do grania w "Legendę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajest super ! Wszystko co najlepsze z "hirołsów" do kwadratu ! Małe pytanko czy można w miarę rozwoju postaci dowodzić większą liczbą oddziałów niż 5 ?? Jeśli tak, to jak osiągnąć to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:10, Jabłoński napisał:

Grajest super ! Wszystko co najlepsze z "hirołsów" do kwadratu ! Małe pytanko czy można
w miarę rozwoju postaci dowodzić większą liczbą oddziałów niż 5 ?? Jeśli tak, to jak
osiągnąć to??

Nie da się chyba że przywołasz za pomocą magi (czyli czarami za manę ) . Można mieć posiłki jako rezerwę przy sobie ale nie bierze ona udziału w walce. A gra według mnie w singlu duuuużo lepsza od Herosów(Herosi u mnie zajmują trzecie miejsce w strategiach fantasty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przerwałem gre jakieś 2 miesiące temu a moze nawet już pół roku.. nie gram i jakos nie ciągnie mnie do gry... a jestem juz prawie u końcu ...

ps tak samo mam z gta 4 wpierw było multi potem multi i znowu multi a fabuła 10% :P i chyba juz fabułe sobie daruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:14, iwaneszek napisał:

Nie da się chyba że przywołasz za pomocą magi (czyli czarami za manę ) . Można mieć posiłki
jako rezerwę przy sobie ale nie bierze ona udziału w walce. A gra według mnie w singlu
duuuużo lepsza od Herosów(Herosi u mnie zajmują trzecie miejsce w strategiach fantasty)


To trochę dziwne z uwagi na fakt, że przeciwnicy nieraz mają co najmniej po 6-8 oddziałów. Niemniej nasz bohater może używać magii oraz szkatułki szału.

Dziwi mnie, że twórcy nie zrobili jeszcze multi.. byłby super... przypominałby "deathmatch" z fps-ów hehe. Nie planujesz żadnej strategi rozwoju miasta/zamku, bo go nie masz.. werbujesz i do walki, a jak przegrasz .. to respawn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 14:07, Bambusek napisał:

Multi ma być w drugim dodatku.


A to ciekawe z tego co było pisane na gram wynikało że nie. Gdzie to wyczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno o tym mówiono. Teraz idzie pierwszy dodatek i on multi nie ma. Za to sami twórcy gry mówili, że chcą mieć multi w swoim produkcie i celują z nim w drugi dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 21:59, Bambusek napisał:

Już dawno o tym mówiono. Teraz idzie pierwszy dodatek i on multi nie ma. Za to sami twórcy
gry mówili, że chcą mieć multi w swoim produkcie i celują z nim w drugi dodatek.


To było baaaaardzo dawno temu. Później wypowiadali się, że nie wyobrażają sobie umieszczenia multi w KB i raczej nie planują rozpoczęcia nad nim prac. Przede wszystkim ze względu na mechanikę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mili moi, potrzebuję wsparcia...:)
Ostała mi się misja jeszcze z Wysp Wolności - odnalezienie i ukaranie niejakiego Ciernistego Wilka... W zasadzie wytłukłem wszystko co tam można spotkać i ubić ale tego skurczybyka nijak nie mogę napotkać (pływa jeszcze ze trzech fraglesów, ale żaden z nich takowego miana nie nosi)... Pomóżcie zatem i powiedzcie, gdzie ten łotr ukrywa się przed karzącą ręką sprawiedliwości (mapa mile widziana)...:)
Pozdrawiam wszystkich Królewskich Poszukiwaczy Skarbów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Wodzasty>

Z tego co pamiętam to Ciernisty Wilk nie pływa po morzu, ukrywa się w jednej z chatek. Ta chatka znajduje się niedaleko zamku tego pirata gdzie gubernator kazał Ci tam pojechać, to chyba był zadanie z jakimś buntem czy coś takiego. Tam po rozmowie z piratem trzeba był zabić tych ludzi lub zaatakować pirata. Ta chatka chyba jest na południowym wsckodzie, taka mała nie rzucająca się w oczy.Mozes tam pojść i jakieś jednostki u niego rekrutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<Wodzasty>>

Sorry za dubla z diablo 3, nie sprawdziłem na forum czy jest taki temat. Mapki nie dam rady wrzucić bo tą grę już odinstalowałem, ale sprawdż to co napisałem powyżej to znajdziesz tego pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 09:31, kulczyk1983 napisał:

sprawdż to co napisałem powyżej to znajdziesz tego pirata


Nie omieszkam...:) Jutro przyjdzie kres zuchwałości Ciernistego Wilka, wielkie dzięki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to co napisał kulczyk już Ci pomogło czy jeszcze nie, ale poniżej zamieszczam mapkę jak dotrzeć do tego gościa (dokładnie w miejscu, gdzie zaznaczony jest na niej bohater).

Generalnie nie jest to chatka, a jaskinia na wyspach zachodnich, na południe od siedziby bractwa piratów. Nie rzuca się w oczy podczas eksploracji przez co sam dość długo krążyłem.


Ja za to mam pytanie jak znaleźć Łzę Tytana, skarb, o którym mówi nam umierający kapitan Monte Rodriges? Bo mam mapę, ale nie mogę zlokalizować miejscówki kierując się jej fragmentem, a opłynąłem Wyspy centymetr po centymetrze.

20090325113455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 11:39, Melchah napisał:

Generalnie nie jest to chatka, a jaskinia na wyspach zachodnich, na po3udnie od siedziby bractwa piratów. Nie rzuca sie w oczy podczas eksploracji przez co sam dość długo krążyłem.


O, teraz to na pewno tam trafie...:)

Dnia 25.03.2009 o 11:39, Melchah napisał:

Ja za to mam pytanie jak znaleźć Łzę Tytana, skarb, o którym mówi nam umierający kapitan Monte Rodriges? Bo mam mapę, ale nie mogę zlokalizować miejscówki kierując się jej fragmentem, a opłynąłem Wyspy centymetr po centymetrze.


Musisz wrócić na Darion i przeszukać wysepkę u wybrzeża Arlanii (2 na mapce)...:)

20090325120921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 12:10, Wodzasty napisał:

Musisz wrócić na Darion i przeszukać wysepkę u wybrzeża Arlanii (2 na mapce)...:)

O matko, ale ze mnie głąb 8-O. A tak coś czułem, że może to gdzieś poza Wyspami, skoro te dokładnie przeszukałem, ale na ten światły pomysł wpadłem dopiero zadając pytanie :). No nic, po powrocie Kordaru trzeba będzie zacumować w Arlanii.

Dzięki i pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe mam pytanie, od startowego miejsca w grze jak się mam dostać do tego "piekła " ? Darion ??!! zapomniałem nazwy( ostatnio grałem w to kilka miechów temu) powiedzcie bo nie chce godzinami chodzić po mapie...
i wogóle w necie znajde jakaś mape czy coś gdzie jest napisane kto gdzie przewozi bohatera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować