Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2009 o 20:51, Piciambeer napisał:

Demony są w podziemiach krasnoludów :]

Mapy są na różnych fanowskich stronkach, łatwo znajdziesz. Ale w grze też masz przecież
minimapę ;]

minimape.. gdyby jeszcze było jasno pokazane ze tam i tam koleś zabierze mnie tam i tam albo na tej minimapie było pokazane sciezki do ukończenia misji gdy już wszystko zrobiłes i musisz wrócic do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 20:46, Chester001 napisał:

Takie ma3e mam pytanie, od startowego miejsca w grze jak sie mam dostaa do tego "piek3a
" ? Darion ??!! zapomnia3em nazwy( ostatnio gra3em w to kilka miechów temu) powiedzcie
bo nie chce godzinami chodzia po mapie...
i wogóle w necie znajde jakaś mape czy coś gdzie jest napisane kto gdzie przewozi bohatera
?

Jak chcesz się dostać do "Demonis" z Darionu to leć balonem do krasnoludów. Od zamku króla do podziemi, przejd1 obok zamku synalka króla i coś tak pó3nocny-wschód sztolnią do "Podziemnego Morza".

20090326205542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 20:56, Aragi napisał:

Jak chcesz się dostać do "Demonis" z Darionu to leć balonem do krasnoludów. Od zamku
króla do podziemi, przejd1 obok zamku synalka króla i coś tak pó3nocny-wschód sztolnią
do "Podziemnego Morza".

a mam jeszcze 3-4 misje gdzie musze wrócić do ludzi odebrać nagrode... wszystko ok tylko że tam nie pisze gdzie oni się znajdują ! szukam teraz w necie przejscia misji bo nie wiem gdzie teraz mam iść... :/:/:/ miałbyś coś ?
ps w demonis już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:23, Chester001 napisał:

a mam jeszcze 3-4 misje gdzie musze wrócić do ludzi odebrać nagrode... wszystko ok
tylko że tam nie pisze gdzie oni się znajdują ! szukam teraz w necie przejscia misji
bo nie wiem gdzie teraz mam iść... :/:/:/ miałbyś coś ?

A coś konkretniejszego - jakie to misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:46, Chester001 napisał:

> A coś konkretniejszego - jakie to misje?
>
annore i heneya - trzeba zabić bandziora bodaj w "Krainie śmierci" i wrócić w miejsce zlecenia misji
strajk - zagadać do króla krasnali i wrócić do strajkujących
dobre piwo - na wysepce na podziemnym Morzu" zebrać zielsko, wrócić do browaru i potem do karczmy
laboratorium nr 44 - zagadać do strażnika (?) tak by otworzył bramę, wleść i załatwić wielkiego pająka (boss!!!)
wielki kraken - zagadać z kapitanem Wetbelly na statku (jak masz misję to nad jego statkiem będzie latająca kuleczka ;) na Wyspach Wschodnich (zachód-środek mapy) i płynąć za nim.

To by było na tyle, jakby co to służę pomocą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 22:01, Aragi napisał:

To by było na tyle, jakby co to służę pomocą...

Masz racje nie zawracaj sobie już głowy mną jakoś sobie poradze ;)
mam cel dokończyć moją gre bo juz blisko końca... idź grać :P
pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wreszcie w tą grę...a w zasadzie w demo. :)
Fajnie się gra, ale po jakimś czasie się nudzi. Już nie ma się ochoty walczyć z kolejnymi przeciwnikami i biegać z miejsca do miejsca aby wykonać zadanie i dostać nagrodę. Może tylko w demku tak nudnawo się robi. Ogólnie gra wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Szkoda że znowu mapka walki taka malutka (chociaż nie zawsze, raz w walce miałem dużo większą niż zwykle). Bardzo ciekawy rozwój bohaterów, system magii. Ten rage i jego super skille troszkę komiczne mi się wydają. W każdym bądź razie dobra gra dla rozerwania się. Młodszemu rodzeństwu bardzo się spodobała. Dla mnie i tak Heroesy 3 i 4 oraz AoW2 górą pośród tego typy turówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytania:
1. Gdzie znajdę Brudnego Butorego? I kto zlecał to zadanie, bo nie pamiętam do kogo mam wracać po jego unieszkodliwieniu.
2. Jak sprawić, by ten ostatni Duch Szału (ten kościotrup) stał się posłuszny? I ma jakieś dobre ataki?
3. Czy ten lodowy Duch Szału ma jakieś pożyteczne ataki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 13:41, mikim napisał:

Mam 3 pytania:
1. Gdzie znajdę Brudnego Butorego? I kto zlecał to zadanie, bo nie pamiętam do kogo mam
wracać po jego unieszkodliwieniu.
2. Jak sprawić, by ten ostatni Duch Szału (ten kościotrup) stał się posłuszny? I ma jakieś
dobre ataki?
3. Czy ten lodowy Duch Szału ma jakieś pożyteczne ataki?


1. Też nie pamiętam:( (jaka misja była z nim związana?)
2.On zostanie odblokowany zdaję się dopiero w krainie krasnoludów po wykonaniu którejś z misji.
3.Lodowa kula jest całkiem przydatna do blokowania magów, a lodowe kolce do opóźniania ruchów przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 13:41, mikim napisał:

2. Jak sprawić, by ten ostatni Duch Szału (ten kościotrup) stał się posłuszny? I ma jakieś
dobre ataki?


W krainie krasnoludów będziesz musiał oswobodzić zamek opanowany przez demony którego władcą jest syn króla. Żniwiarz dostaje tam swój artefakt. A czy ataki ma dobre? Tak chyba najlepsze ze wszystkich duchów.To jest Czarna dziura która razi wszystkich wrogów.Atak który ładuje szał jeśli go nie masz. Atak który rozwala ileś procent danego oddziału (zależnie od poziomu) a ostatnie to cofnięcie w czasie o jedną turę oddziału(np. w poprzedniej turze zniszczono ci go a tak cofniesz go w czasie i odzyskasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dług Brudnego Butorego, zlecone przez Bagabę (napisane było w queście, nie zauważyłem), celem jest zabicie Brudnego Butorego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry, za post pod postem, już znalazłem Brudnego Butorego, znajdował się w okolicy domu Wściekłego Paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 13:41, mikim napisał:

2. Jak sprawić, by ten ostatni Duch Szału (ten kościotrup) stał się posłuszny? I ma jakieś
dobre ataki?
3. Czy ten lodowy Duch Szału ma jakieś pożyteczne ataki?


Poczytaj tutaj: http://kingsbounty.pl/duchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i głupie pytanie, ale właśnie dostarczyłem królowi krasnali traktat pokojowy i generalnie w tych krainach są dosyć mocne te odziały (silniejsze lub bardzo silne) i czy mam wracać się i pokonywać wszystkich, aby zdobywać xp? Bo bardzo tego nie lubię i chciałbym uniknąć jeżeli się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 18:48, Dyplomejszon napisał:

Może to i głupie pytanie, ale właśnie dostarczyłem królowi krasnali traktat pokojowy
i generalnie w tych krainach są dosyć mocne te odziały (silniejsze lub bardzo silne)
i czy mam wracać się i pokonywać wszystkich, aby zdobywać xp? Bo bardzo tego nie lubię
i chciałbym uniknąć jeżeli się da...

Z tego co pamiętam, żeby ruszyć do innych krain (Elfy) musisz uratować synalka króla krasnali, czyli musisz powalczyć w krainie krasnoludów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 18:48, Dyplomejszon napisał:

Może to i głupie pytanie, ale właśnie dostarczyłem królowi krasnali traktat pokojowy
i generalnie w tych krainach są dosyć mocne te odziały (silniejsze lub bardzo silne)
i czy mam wracać się i pokonywać wszystkich, aby zdobywać xp? Bo bardzo tego nie lubię
i chciałbym uniknąć jeżeli się da...

Jak grasz na normalnym poziomie trudności to wypadałoby trochę się dopakować w takim razie. Albo dostosować się do przeciwników (u Krasnoludów polecam Alchemika i Barbarzyńców) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 16:53, Piciambeer napisał:

Jak grasz na normalnym poziomie trudności to wypadałoby trochę się dopakować w takim
razie. Albo dostosować się do przeciwników (u Krasnoludów polecam Alchemika i Barbarzyńców)
:)

Tak, tak, normalny... Nie lubię rozwalać wszystkich na planszy bo to zajmuje czas :P a i też ciągle wracać po nowe jednostki mi się nie chce, ale chyba to będzie jedyne wyjście. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pokonałem Krakena. Co prawda straty miałem raczej duże, ale quest wykonany. Czy na 12 poziomie dam radę odbić syna tego krasnoludzkiego króla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Krakenem straty zazwyczaj się duże, bo on ma strasznie dużo ataków. No i jeszcze rybki wrzuca, ale to raczej takie komary latające wokół szerszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować