Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2007 o 19:53, patrYX93 napisał:

> Mam pytanko zarejstrowałem się na Ogame ale hasło mi niedochodzi wie ktoś może co to jest
??
> prosze o szybką odpowiedz .. :D
Jeżeli założyłeś sobie konto na wp czy innym badziewiu, to liczysz się z tym, że hasło dochodzi
po 3 dniach lub w ogóle. Ja mam konto na o2.pl i hasło dochodzi od razu oraz na gmailu (również
dochodzi od razu). Proponuje więc poczekać, jeżeli to nie poskutkuje to założyć sobie nowe
konto.

dzienx mam na onecie widocznie dlatego :/ ale na o2 tesz mam jedno sprubuje z konta na o2 :D
jeszcze raz Dzienki :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłop mi znów moona próbował zniszczyć, ale tym razem z GS''ami puścił całą flotę więc nawet kumpel by nic tutaj nie pomógł (gdyby nie był na urlopie). Na szęście moon został nietkięty i niestety flota gościa też (było 38% na zniszczenie moona i 40% na zniszczenie jego floty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu, nieźle :) Mi jeszcze nikt nie próbował znisczyć moon''a, ale dzis rano znisczyli mi flote na 1245 %
Złapalim i na PZ z moon''a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:43, Hoplita napisał:

Chłop mi znów moona próbował zniszczyć, ale tym razem z GS''ami puścił całą flotę więc nawet kumpel by nic tutaj nie pomógł

A czemu on tak się na niego zawziął (nigdy nie miałem księżyca więc nie jestem zorientowany)?
Czy chodzi o tylko to że go stamtąd śledzisz? I co to ma dla niego za znaczenie, jeśli nawet tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moon''a można (teoretycznie) zrobić bezpiecznego fs''a wysyłając flote z moon''a na PZ
A ja sie z rana dowiedziałem jak bardzo bezpieczny jest taki FS :P
Z księżyca możesz też zobaczyć floty lecąca z planet
Więc wg. mnie próbuje mu znisczyć moon''a by móc go spokojnie zezłomować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak szanownym forumowiczom widzi się gra razem, na jednym uniwersum, w jednym sojuszu? Moglibyśmy stworzyć sojusz Gram.pl TEAM :-) Jeśli znajdą się chętni, bardzo fajnie byłoby sobie razem popykać. Nie mówię tu zaraz o władaniu uniwersum, ale o integracji i lepszym poznaniu oraz utrwaleniu więzi łączących nas - gramowiczów. To jak, znajdą się jacyś chętni? Liczę na Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł, ponoć za czasów "starego" forum też był taki sojusz. Może zaczniemy na u53, gdy już ono wystartuje?? Ja osobiście jestem ZA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:55, Damian14BO napisał:

W sumie dobry pomysł, ponoć za czasów "starego" forum też był taki sojusz. Może zaczniemy na
u53, gdy już ono wystartuje?? Ja osobiście jestem ZA:P

A wiadomo coś o przewidywanej dacie startu uni 53? Z tego co się orientuję, to nowe otwierają mniej więcej co miesiąc. 52 wystartowało 14.03.2007, więc przewidywalna data uruchomienia kolejnego to okolice 15 kwietnia. Przynajmniej tak mi się wydaje. No, czyli dwie osoby już są :-) czekamy na resztę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast czekać na uniwersum 53, założymy sojusz na uni 52? Bo ja tam akurat jestem bez sojuszu (to nie tak, że nikt mnie nie chce przyjąć, ale ja sam odmawiam większości, jak sojusz to tylko z top 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 11:50, dimatis napisał:

szukam kolegów na u50!jestem na Ogame tylko 4 dni:(

TO się nie dziw, OGame to gra na którą potrzeba wielu dni, po 4 dniach to co najwyżej możesz już robić LMy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie czy ktos gra na uni 31 i jest min w top 1200 jezeli tak to zapraszamy do sojuszu S.P.Q.R
jest unas calkiem fajnie:D aczkolwiek to nowy sojusz wiec sie dopiero rozwijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:52, patrYX93 napisał:

Może zamiast czekać na uniwersum 53, założymy sojusz na uni 52? Bo ja tam akurat jestem bez sojuszu


Niestety, na uni 52 nie można się już rejestrować ;-) Jeśli chcemy zacząć grę już teraz, to mamy do wyboru dwa: 50 i 51. Na 50 sam mam konto, ale jeśli komuś przeszkadzałoby, że startuję z lepszej pozycji, mogę założyć nowe, a stare skasować.

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 14:05, Jakub Wędrowycz napisał:

> Może zamiast czekać na uniwersum 53, założymy sojusz na uni 52? Bo ja tam akurat jestem
bez sojuszu

Niestety, na uni 52 nie można się już rejestrować ;-) Jeśli chcemy zacząć grę już teraz, to
mamy do wyboru dwa: 50 i 51. Na 50 sam mam konto, ale jeśli komuś przeszkadzałoby, że startuję
z lepszej pozycji, mogę założyć nowe, a stare skasować.

--
tabasko


Ja chetnie!!! W 2 tyg dardziej sie rozwiniemy wiec u51 (bardziej zblizony poziom graja miecha krocej niz na u50).
Ja gram na u21 i u22 i mysle o jakims nowym uni. Jak gram.pl TEAM nie wypali to wchodze na u16 na ogame.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Ogame skończyłem jakiś czas temu. Po prostu nie mam już na to czasu. Teraz nie muszę się martwić, że ktoś mnie zaatakuje, zniszczy flotę, zabierze surowce itp. :) Ale powiem wam, że fajnie się grało. Ogame jest strasznie wciągające na początku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: Jak wypowiedzieć wojnę? (chodzi o to czy trzeba gdzieś kliknąć czy tak po prostu się atakuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować