Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Chyba trochę przekozaczyli z tym pomysłem ;) Tak samo, jak jest z tymi durnymi oficerami, tworzy to taką sytuację " Kto da więcej, dostanie bonusiki " Głupota, głupota, głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 19:23, kecal napisał:

Nie mozesz podbic planety. Mozesz tylko zniszczcy obrone (ok 70% i tak sie odbuduje) i flote
(30% metalu i krysztalu pojawi sie obok planety jako pole zniszczen- PZ) oraz zrabowac 50%
surowcow.


aha dzieki nie wiedziałe ale dobrze że teraz juz wiem bo jak bym atakował planete i bym nie wiedzialem że tak sie stanie to bym był trochę zaskoczony i nie wiedziałbym co mam robić jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 21:58, osiik16 napisał:

ile lekkich myśliwców może zniszczyć gwiazda śmierci


200 w jednej rundzie (czyli 1200 w pelnej 6-scio rundowej walce).

Na przyszlosc Technologia=>tam klikasz Gwiazda Smierci i pokazuje Szybke Dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem niewiem jak : robi się większą czcionkę na stronie sojuszu prosze o szybką pomoc bo musze ustawić pożądny wygląd na moim sojuszu. z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio na starszych uniach nie zwraca sie uwagi na graczy spod 1000 top. Ja gram na uni 19 i nikt mnie nie atakuje. A jak byłem na uni 30 to mnie codziennie atakowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 13:59, suchy12 napisał:

Na serio na starszych uniach nie zwraca sie uwagi na graczy spod 1000 top. Ja gram na uni 19
i nikt mnie nie atakuje. A jak byłem na uni 30 to mnie codziennie atakowali.


Bo szkoda zniechęcać graczy zanim nie rozbudują swoich planet tak żeby opłacało się ich farmić lub złomować :P
Kiedy się rusza flotę "spalającą" kilka mln deuteru to tylko na coś co da duży zysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:29, Union Pacific napisał:

Ja się właśnie zarejestrowałem, czekam na przysłanie hasła na e-mail. Zobacze, czy ciekawa
gra.

Ciekawa, ale jak już tak ładnie wszystko zgromadzisz, będzie ci się wydawało, że przez długi długi czas nikt cie nie zaatakuje a to KABOOM to ciężko będzie grać dalej...po prostu uzbrajaj się ile możesz bo będą atakować tak po 3000pkt. co chwile ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:29, Union Pacific napisał:

Ja się właśnie zarejestrowałem, czekam na przysłanie hasła na e-mail. Zobacze, czy ciekawa
gra.

Na początku, jak masz trochę jednostek, możesz atakować tych, co mają np. 7 dni nieaktywności.
Najlepiej, jak masz 2 małe transportery. Wtedy możesz więcej surowców pomieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:43, Ronx napisał:

po prostu uzbrajaj się ile możesz bo będą atakować tak po 3000pkt. co chwile ;/

Pewno, szczególnie gdy masz w pobliżu graczy średnio dobrych, ale z pokaźniejszą flotą moonem, na którym ma 45 lvl falangi. Chłopie, co ty mówisz. Na początku inwestuj w eko, żeby się rozwinąć, bo póki nie masz moona, FS będzie słaby i ktoś Cię złapie na falangę, w następstwie czego i flota, i surka, pójdzie się rypać. Ja tam cisnę w eko i jak ktoś ostatnio zezłomował moją "flotę" (10 MT, 40 DT, 27 LM, 50 CM, 3 KR, 22 sondy, 30 Recków i 100 satelit) to prawie w ogóle nie płakałem, a jakbym był flociarzem, to nic bym praktycznie nie miał. Tym bardziej, że flota to sztuczny nabijacz punktów- szybko się awansuje, ale jeszcze szybciej spada. Ponadto kopalni, etc. nie można zniszczyć, za to flotę jak najbardziej. Jeśli chcesz szybkich punktów, inwestuj trochę w obronę, a surkę wysyłaj na transporterach na FS- obrony nikt nie przyleci Ci rozwalić ot tak sobie, chyba że masz tam surkę, a flota- widziałem RW, w którym zysk z farmy wyniósł z 5mln metalu, 5mln kryształu i 3mln deuterium, a ze złomowania 1 mld (!!!!) metalu i 500 mln kryształu- widać różnicę. To dlatego, że obrona nie idzie na PZ, dzięki czemu jak ktoś poleci na Twoją planetę, na której nie masz w ogóle surki, za to pełno obrony, to nic nie będzie z tego miał, a ze zniszczenia floty trochę surki będzie miał :D Zatem- eko, eko, eko, obrona, eko, eko, obrona. Gdy będziesz miał po kilka tysięcy LDL, WR i klkaset Gaussów i Plazm, możesz budować poważniejszą flotę(oczywiście na początku pobuduj trochę DT i MT na farmionko), wtedy nikt nie przyleci złomować floty, bo nie przebije się przez bunkierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - jak wykorzystujecie planety pod waszym władaniem?Mi się wydaje,że rozwijać należy jedynie naszą "stolicę",pozostałe planety zaś wykorzystuję jako kopalnie.Zbuduję flotę transportowców i będę przewoził surowce tam,gdzie będą potrzebne.Chociaż w sumie zajmuje to sporo czasu,ale rozbudowywać od nowa kolejne planety...to chyba zajmuje jeszcze więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobrze jest sie chwalić ,ale chciałem sie pochwalić że właśnie zdobyłem drugą planete i coraz bardziej zaczyna mi sie podobać ta gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować