Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Ja w ogame grałem na Uni4 przez około rok. Opracowałem wszystkie technologie , doszedłem do Top 1000 , flote miałem dobrą i nie złapali mnie nigdy. O ogame nie mam dobrego zdania. To gra bez sensu(nie ma końca...).
Żyłem dla floty ,nie wyjeżdżałem ,bo bałem się o flotę. Teraz wiem , że cała moja gra NIC nie znaczyła. Te floty i miliardy , to tylko cyferki na serwerze. Drwię z tych , którzy idoli widzą w graczach top 1. To nie są bohaterzy tylko ludzie nierzadko potrzebujący pomocy lekarza...
Ogólnie ogame uzależnia i nie radze nikomu zaczynać w to grać.
Ja już to rzuciłem , choć było ciężko. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty udajesz, że nie znasz ortografii, czy tylko tak udajesz?? Odpowiem w Twoim stylu:
Nofe Uń pofstaje siredńo co mieśonc - 52 Uń pofstało 14 marca, wienc 53 pofstanie w drógiej połofie kfietnia.
Postrafiam.
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:56, Silveren napisał:

Po prostu hciałem spytać kiedy bendzie ,hoć wiem rze ta informacja bendzie widniała na forum
OKame


Nikt procz GF nie wie. Moze byc w ok 2 tyg (czyli zaraz pokaze sie info na forum OGame), albo za 2 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim uni jest widoczna niepokojaca tendencja. Na jego początku grało ponad 7000 graczy. Gdy się rejestrowałem parę miechów temu ponad 4400. Teraz ledwo ponad 4000... Tak to jest, kiedy kolesie z Top 100 darmią nawet tych, którzy ledwo opuścili noobprotection :( Mnie też szpieguje koleś będący na liście (ma z 7 mln punktów). FS i dużo kolonii to jedyne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko . Jak duża powinienem wysłać flotę żeby zaatakowac jakiegos przeciwnika i wygrac pojedynek ale takiego przeciwnika który nie zajmuje miejsca w top 1500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły. Po prostu musisz gościa zeszpiegować cel i ocenić swoje siły, obronę przeciwnika no i... opłacalność napadu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:49, mattex napisał:

Ja mam pytanko . Jak duża powinienem wysłać flotę żeby zaatakowac jakiegos przeciwnika i wygrac
pojedynek ale takiego przeciwnika który nie zajmuje miejsca w top 1500?


LOL
Tego nie idzie ocenic po tym jak to podales,
Po pierwsze ktore Uni, bo ludzie od TOP1500 w dól mają rózna ilość pkt. na różnych Uni
Po drugie, które miejsce mają dokładniej, bo ludzie z 1501 miejsca mogą mieć duzo pkt. , a przecież ponizej TOP1500 to moze byc nawet 3500 miejsce :P
po trzecie zalezy po tym jak sie rozwija jezeli ekologicznie to moze miec jedynie kilka transporteropw tylko, ale jezeli militarnie to moze miec nawet kilkaset OW( zalezy od Uni :P )

Jezezli będziesz miał jego flote ściągnij sobie taki program do symulacji walk " SpeedSim" wprowadzas ilosc flot i symulujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:54, sird napisał:

LOL
Tego nie idzie ocenic po tym jak to podales,
Po pierwsze ktore Uni, bo ludzie od TOP1500 w dól mają rózna ilość pkt. na różnych Uni
Po drugie, które miejsce mają dokładniej, bo ludzie z 1501 miejsca mogą mieć duzo pkt. , a
przecież ponizej TOP1500 to moze byc nawet 3500 miejsce :P
po trzecie zalezy po tym jak sie rozwija jezeli ekologicznie to moze miec jedynie kilka transporteropw
tylko, ale jezeli militarnie to moze miec nawet kilkaset OW( zalezy od Uni :P )
Jezezli będziesz miał jego flote ściągnij sobie taki program do symulacji walk " SpeedSim"
wprowadzas ilosc flot i symulujesz :P


Tak ja gram na Uni24 ale jak patrze właśnie na którym oni są miejscu to pisze tylko przy tych którzy są w top1500 a przy innych osobach nic nie pisze wiec nie wiem na którym oni są miejscu a jeśli ci chodzi co mode wybudować to ze stoczni to :Mały transporter,Lekki myśliwiec,Ciężki myśliwiec,Sonda szpiegowska,Satelita słoneczny,Duży transporter,Statek kolonizacyjny,Recykler to tyle . a kopalnie metalu mam rozbudowana na poziomie17 kopalnie kryształu na 15 a deuter na 14 . Nie wiem czy ci dokładnie o to chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:08, szerszeń45 napisał:

Nie ma reguły. Po prostu musisz gościa zeszpiegować cel i ocenić swoje siły, obronę przeciwnika no i... opłacalność napadu. :-)

Właśnie dzisiejszej nocy zaatakował mnie jakiś gość, który ocenił szansę tak na oko. W efekcie, po 3 salwach jego flotylla przestała istnieć. Jego straty wyniosły blisko 700.000, moje 18.000, z tym, że po regeneracji byłem do tyłu tylko o 1 lekkie działko laserowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podjąłem drastyczne kroki. Włączyłem urlop i kasację konta :P

Moje osiągnięcia:
punkty top 100 (ok 2.400.000)
flota top 100 ( ok 80.000)
badania top 200 (jakieś 150 pkt)

Nikt mnie nie zezłomował więc odchodzę niepokonany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 10:17, Lucek napisał:

A ja podjąłem drastyczne kroki. Włączyłem urlop i kasację konta :P

Moje gratulacje :-D
Teraz odpocznij ze 2 tygodnie, a jak bedziesz chciał sobie pograć w coś innego dla odmiany, to oferuję Ci całkiem nieźle rozbudowaną postać rycerza w grze BattleKnight serwer 2 :-D
A gra jest o wiele mniej stresujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 10:17, Lucek napisał:

A ja podjąłem drastyczne kroki. Włączyłem urlop i kasację konta :P

Moje osiągnięcia:
punkty top 100 (ok 2.400.000)
flota top 100 ( ok 80.000)
badania top 200 (jakieś 150 pkt)

Nikt mnie nie zezłomował więc odchodzę niepokonany :D


Ojej :P Mam podobne konto w top100, ale jakoś od początku Uni3 nie mogę skończyć z OGame :) Za bardzo mnie wciągnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ocenę sił przeciwnika, to niektórzy gracze (Ci z Top) stosują programy symulujące starcia. Wpisuje się tam wartości floty i obrony przeciwnika jak i adwersarza, i wiadomo jakim przebiegiem zakończy się walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 11:06, skubsa napisał:

A ja jestem w Top 2000 na U1 , mam 122k pkt''ów Moona oraz 5 kolonii, a i co ciekawe bez sojuszu
:)

Gra nabiera wyrazu dopiero kiedy jest się w sojuszu :) Takie jest moje zdanie ;) Mam przyjemność współtworzyć sojusz od zera i czerpię z tego dużo radości, pomimo że żaden z graczy nie jest jeszcze w TOP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 11:10, Corporal napisał:


Wiem o czym mówisz bo moi koledzy z osiedzla zaczynali wtedy co ja, graliśmy razem w Soluju, na 6 uni ,a ż tu jakiś admin dowiedział się że mamy takie samo IP i ban :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z chęcią bym przejął to konto na battleknihgt jeśli jeszcze nie oddałeś.

ja gram na uni 18 NIedawno zacząlem miałem 12k pkt. ale niedawno gościu mi zezłomwał flotę (57 OW, 4 pancerniki i 10 bombowcow poza tym transportery itp.) I mam po odbudowie 30 OW 10 k pkt. :P I mam pytanie wy mieliści moony w wyniku ataku i niezłej jatki czy po próbach moonowych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować