Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Falloutem - dzień pierwszy

77 postów w tym temacie

Lucas the Great

Czy trzeba w ogóle pisać coś więcej we wstępie? Po prostu rozpoczynamy krótki cykl artykułów poświęconych serii Fallout i zjawiskom z nią powiązanym. Jako autora wybraliśmy Myszę, speca od postnuklearnych klimatów i wieloletniego Mistrza Gry w papierowej wersji Fallouta. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym tekstem!

Przeczytaj cały tekst "Weekend z Falloutem - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:24, NWN2 napisał:

Cdprojekt będzie wydawcą Fallouta3.? Czy to szacunek do seri fallout?

AFAIK dystrybutorem PL dla F3 będzie Cenega.
Spora część redakcji gram.pl ma autentycznego hopla na punkcie Falloutów (w tym, jak się łatwo domyślić, Naczelny) - więc taki projekt musiał się prędzej czy później pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie!! Super!! Niedawno se kupiłem Fallout''a (wczoraj :D ) i ogroomnie się cieszę. Przeczytam wszystkie arty!
Btw: coraz mniej wierze w przypadek - że kupiłem Fallout''a i tak nagle weekend z nim? :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:32, kapistar1 napisał:

Btw: coraz mniej wierze w przypadek - że kupiłem Fallout''a i tak nagle weekend z nim? :?

Wiedzieliśmy o tym, kapistar1, wiedzieliśmy... szara sieć redakcji gram.pl oplata wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem seria Fallout to jedno z największych dokonań ludzkości, jeśli chodzi o szeroko pojętą "rozrywkę"

Wojna, wojna nigdy się nie zmienia. Tak samo sam Fallout. Grywalny w tym samym stopniu co 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout był świetnym RPG-iem. Chociaż najbardziej przypadła mi do gustu ostatnia, najmniej "erpegowa" a najbardziej taktyczna część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, która się doczekała w końcu swojego weekendu. Chociaż w moim przypadku to były ferie z głowy, a nie jeden weekend :) Mam nadzieję, że ten temat nie przerodzi się w "pyskówkę" jak to miało miejsce w przypadku tematów o F3 między fanami, fanami a fanami (każdy inaczej odbiera tą grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:52, Lucas the Great napisał:

> Czyżby szykowała się reedycja Sagi Fallout do eXtra Klasyki Gold?
Nie wiem, jaki miałoby to sens - i tak Saga jest w klasyce wydana...

Wszystko to prawda, z tym, że nie jest wydana, ale była.
Nakład został wycofany, zauważyłeś?
Widzisz jakiś inny powód, jeśli nie wydanie Sagi Fallouta w XKG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech piękna gra. Nic dodać nic ująć. Grafika może i archaiczna ale wspaniale buduje klimat gry. Klimat strasznie ponury wręcz posępny poprzetykany czarnymi dowcipami, które bardzo śmieszą. Szkoda, że teraz nie robi się rpgów w świecie podobnym do Fallouta tylko jakieśtam magie, fireballe wylatujące z rękawa itd. :(

Chyba tylko System Shock 2 może się równać z tą serią. Gra zupełnie inna ale podobnie dobrze zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry artykuł. Gratuluję i jednocześnie, a może przede wszystkim, dziękuję CDP, że przypomnieliście innym o klasyce gier komputerowych. IMO najlepsza gra na świecie, Crysis może sie schować! Ave Fallout!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dzis nie wiem czemu ta gra tak wciaga. Jest rewelacyjnba po stokroc. Chociaz nie przepadam za RPG to i tak uwazam Fallouta za jedna z moich ulubionych gier. Mam cala sage i caluje ja po pudelku.
Klimat, muzyka, fabuła... ZABIJA.

"war... war never changes."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować