Zaloguj się, aby obserwować  
upiordliwy

Wasza Przeglądarka

572 postów w tym temacie

Obecnie używam:
- Firefox (potęga wtyczek), moja codzienna przeglądarka od czasów wersji 1.5
- Opera (posiada najpotrzebniejsze funkcje i jest szybka) - używam czasami od wersji 3.0

Czasem używam:
- Maxthon 2 (nakładka na IE) - czasami
- Internet Explorer v5.0, 5.5, 6.0, 8.0 - jeśli chcę sprawdzić czy strona się wysypie w odpowiedni sposób na tych "przeglądarkach"... poza tym niektóre "strony" nie działają na niczym poza IE a na koniec... IE jest (niestety) dołączona do windowsa
- Konqueror - jest alternatywą
- Opera mobile - najlepsza opcja na komórki ;)
- Google chrome oraz safari - aby sprawdzać jak się rozwijają

Nie używam:
- Avant browser ani podobnych (jeśli już mam używać silnika IE to wolę maxthona lub maxthona 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SeaMonkey -> Zrezygnowałem z Mozilli bo nie była w moim stylu i za dużo okienek wyskakiwało mi... Z SeaMonkey jestem zadowolony i mi się podoba więc polecam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę zalogować sie na operze na moje konta. reinstalacja nie pomogła, na IE wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko FF już od wersji 1 aż do obecnej wersji 3.0.10. Czytałem ostatnio o wersji 3.5 beta 4, ale jeszcze się wstrzymam :) Już nie pamiętam, kiedy ostatnio używałem IE i raczej nie zapowiada się abym, się kiedykolwiek przesiadł z FF ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem sobie Google Chrome( chyba 2, nie wiem ;) i nie mogę odpowiadać na posty na tym forum. Ikonka "odpowiedz" pojawia sie na ułamek sekundy, a potem znika? Da się to jakos naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 10:35, Massa napisał:

Mam to samo. Pewnie jakieś niedopracowanie przeglądarki. Ja osobiście ufam Mozilli i
jest git :)


Z tym, że wystąpiłą jakaś awaria, musiałem coś nowego ściagnąć. No trudno, lecę dalej. Hmm...Opera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas używam mojego ukochanego liska (hmm brzmię tu jak zoofil?), tzn. Firefoxa, czasem jeszcze Opery, ale rzadziej. IE używam tylko po formacie, żeby ściągnąć FF''a. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować