Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Age of Conan: Hyborian Adventures!

38 postów w tym temacie

CD Projekt

Plan wydawniczy firmy CD Projekt został poszerzony o grę Age of Conan: Hyborian Adventures. Niezwykle oczekiwane MMO, którego akcja dzieje się w znanym z książek i filmów świecie fantasy, zadebiutuje na rynku w marcu 2008.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzi Age of Conan: Hyborian Adventures!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła niespodzianka. AoC miała wydawać Cenega, a tu proszę. :) Mam nadzieję, że CDP wytarguje jak najmniejsze opłaty abonamentowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee no to ladnego zonka mam ^^ hehe CDP wydarlo AoC Cenedze ;-) cena mnie zaskoczyla (100zł mniej niz za WoWa w dniu premiery :o). Niestety za predko nie pogram chocbym nie wiem jak chcial :P (chamy, przesuneli premiere na ''przedzien'' matury :P) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy w całej grze jest właśnie sposób walki, combosy, durnota totalna, to ma być fantasy mmo a nie mortal combat. Używanie kilku(nastu) klawiszy po to aby cokolwiek zrobić to naprawdę poroniony pomysł. Jak dla mnie, powinni zostawić wszystko po staremu czyli piękny świat Conana, a walki tradycyjnego hack''n''slasha. Wprowadzanie na siłę "nowych" metod nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza przez firmę, która nigy nie zrobiła nic porządnego, zwłaszcza wolnego od nieusuwalnych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, tak gra była w katalogu Cenegi która zresztą bardzo się chwaliła tą grą. Tu po cichu przejął ją CDP. Cenega obiecywała, że gra będzie z polskimi tekstami, a jak to wygląda według CDP, czy wyda grę z polskimi napisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e no niezle ze to wy wydajecie AoC
na pewno bede kupowal w koncu to jakis powiew swiezosci , gralem w rozne MMO ale zaden nie siadal na dlugo, gralem gora tydzien
mnie teraz tylko interesuje po ile bedzie abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh... Te MMO świetnie się zapowiada i żeby nie sprawiło aż takiego zawodu jak Tabula Rasa(no prawie :P). No i abonament będzie na 99,9999%. :P

Może chociaż dostosują do Polskich warunków......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:08, konki69 napisał:

abonament na 99,99999999999999999999999999999999% będzie


placisz grasz - proste, nie placisz nie grasz, no i abonamanet napewno bedzie na poziomie innych MMO, wiec czemu by nie pograc :)

a te komentarze "bedzie abonament" mozecie sobie odpuscic... jest abonament => jest swietny support i zainteresowanie producentow ulepszaniem swojego dziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego Cenega nie miała wydawać? Kurka, nieźli jesteście... ;) Jeszcze AC im wydrzyjcie i pójdę do was na klęczkach... No albo piechotką, po co na kolanach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować