Zaloguj się, aby obserwować  
Loonatyk

Prasa o grach komputerowych...

194 postów w tym temacie

Popieram, choć nie zawsze kupuję , częściej wybieram CDA jednak. Cieszę się chociaż , że Frogerrowi (mój guru : > ) i reszcie chłopaków się powiodło i dalej robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:31, PePeR1991 napisał:

Popieram, choć nie zawsze kupuję , częściej wybieram CDA jednak. Cieszę się chociaż , że Frogerrowi
(mój guru : > ) i reszcie chłopaków się powiodło i dalej robią swoje.

No tam to cwczuwaja sie w to co piszą vide.Oblivion,Ghost Recon 3.Bo recenzja tego drugiego w CDA była kompletną porażką ,nie napisał nic o tym czy gra jest klimatyczna a jest i to jak Cholera!!!W rankingu napisali ja poprostu swietnie!!!Oczywiście nie mówie tego,aby zniechecić do CDA sam je często kupuje!Nie moge się doczekać 13 numeru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:23, owczar4 napisał:

Polecam GameRanking!!!


Możesz rozwinąć? Mam na myśli subiektywne odczucia, jakość merytoryczną i tak dalej. Suche fakty mogę sobie pzrecież sprawdzić, ale mi zależy na opinii czytelnika. Czy GameRanking nie był czasami wydawany przez Play? Przez ten czas zdążyli się uniezależnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 09:12, kamceg napisał:

Oczywiście najlepsze jest CD-Action!! Najlepsza forma i treść oraz sporo bonusów.


Ale za tą cenę to bym se wolał Extra Klasykę jakąś kupić :/ Ja ostatnio zrezygnowałem z kupowania jakiejkolwiek prasy komputerowej - na CDA mnie nie stać, a reszta nie przezentuje zbyt wysokiego poziomu, choć w sumie mogę polecić GameRanking - bardzo dobry stosunek ilości tekstu do ceny, ba, tekst jest nawet z sensem (spora część załogi byłego ŚGK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sam kupuje Click''a i CDA od 6-7 lat- dzięki temu dużo ludzi uważa, że jestem kolekcjonerem gier i gadają, że mam setki(z 100-200 powinno być-ale nie liczyłem):P) legalnych, żadnych piratów(z tym się zgadzam)
Sam wole czasopisma la odczucia papieru z informacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 10:20, siepu napisał:

Ale za tą cenę to bym se wolał Extra Klasykę jakąś kupić :/


Weź pod uwagę, że EK jest jednak troszkę droższa niż CDA. Pozatym jest to jednak tylko gra. A gry sobie nie poczytasz na nudnawym wykładzie, co jednak ma znaczenie.
A tak kupując CDA za 15 złoty masz 3 gry i wystarczającą ilość tekstu by nie paść trupem przez 90 minut nudnego wykładu.

Co do innych czasopism komputerowych to kupuje je sporadycznie i bardziej ze względu na dodawane płytki niż ze względu na treść.
Po prostu wolę poczytać jakieś serwisy dotyczące gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej wybieram oczywiście CDA za ich profesjonalizm. W tym piśmie potrafie czytać nawet recenzje gier, których nie lubie. Ciekawie piszą itp. Na płytkach dają masę dem, dodatków, bonusów i dobre pełniaki. Jedyny minus to cena, chociaż jak na takie pismo i tak jest niska.
Drugim najczęsciej kupowanym przeze mnie pismem jest Click. Co prawda recenzje są z leksza nudne i b. często się z nimi nie zgadzam (vide gothic3. Jak dla mnie conajmniej 5) ale Click rekompensuje mi to gadżetami takimi jak choćby naklejki z gier i niezłe plakaty.
Za to Gameranking w moich oczach jest denny. Cena może i dobra, ale treść już mniej. Prawie każda strona wygląda tak samo: Ogromny tytuł gry ze zmienionymi kolorami niektórych liter, kilka screenów, tekst i często jakis rysunek Anzelma. Co do tekstów mam jeszcze jedno zastrzeżenie. Są takie jakieś "luzowate". redaktorzy staraja się na siłę być wyluzowani, "z jajem" co niezbyt dobrze przekłada sie na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 02:29, Matteos napisał:

> Polecam GameRanking!!!

Możesz rozwinąć? Mam na myśli subiektywne odczucia, jakość merytoryczną i tak dalej. Suche
fakty mogę sobie pzrecież sprawdzić, ale mi zależy na opinii czytelnika. Czy GameRanking nie
był czasami wydawany przez Play? Przez ten czas zdążyli się uniezależnić?

To oczywiście są moje subiektywne odczucia....no i mojego kuzyna poprostu to widac jak jakis recenzent przyklada sie do tego co robi np.GRAW.Oblivion.Nie jest to oczywiście jakis atak na CDA broń Boże!Poprostu lubie jak ktoś mówi o grywalności gry,jej klimatu a na sprawy techniczne uśviśli w 2,3 zdaniach a nie bedzie ciągnął tego tematu przez całą recenzje.

Ps.Ave CDA,Ave GemeRanking!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sprawa jest oczywiście przesądzona. Najlepsze jest CD-Action. Największa obiętość i najciekawsze recenzje. Są screeny ale bez przesady, więc można zobaczyć jaką ma gra grafikę, interfejs itp. Mi się to podoba, bo nie muszę polegać tylko i wyłącznie na opinii autora recenzji ale mogę sam dostrzec wady/zalety gier pod względem graficznym i całej oprawy. Recenzje są obiektywne i przedstawiają całość gry a nie tylko wybrane elementy. Obiętośc pisma bardzo duża, a przecież obok recenzji pojawiają się inne ciekawe działy, które napewno warto poczytać.
Ostatnio kupiłem sobie Play''a. Ale nie przypadł mi za bardzo do gustu, bo bardzo szybko go przeczytałem i nie było na czym "oka zawiesić"
Czasami kupuję Extra Grę bardzo mi się podoba. zawartość jest mała, ale gry naprawdę dobre.
To narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:30, pro evo napisał:

spytam się o CDA czy wiadomo co będzie w najnowszym numerze??


Ja nie wiem ale na pewno coś smakowitego bo to będzie nr.13, a tem zawsze jest coś baaaaaardzo ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:38, pro evo napisał:

ostatnio trochę fajnych gierek może dadzą Heroes 5?? :-0


No pewnie ;-) I jeszcze do tego NFS Carbon :D I nie zapomnijmy o recenzji Simsów 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio do prasy komputerowej dołączają coraz gorsze pełne wersje. Czekam zawsze na kolejny numer CDA i prawie zawsze jestem zawiedziony. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 19:16, Graszczur napisał:

Zauważyłem, że ostatnio do prasy komputerowej dołączają coraz gorsze pełne wersje. Czekam zawsze
na kolejny numer CDA i prawie zawsze jestem zawiedziony. Co się dzieje?

Jesteś po prostu wybredny:) Albo dają takie gry które już masz.
Niedawno CDA dało Codename Panzers:Phase One, a PLAY Commandos3. To są złe gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:14, +Tom+ napisał:

Jeżeli prasa o konsolach to polecam PSX EXTREME

Wolność słowa i o grach piszą sami gracze Ci prawdziwi gracze.


Czym twoim zdaniem więc będzie Ten nieprawdziwy gracz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 19:23, Darkstar181 napisał:

Jesteś po prostu wybredny:) Albo dają takie gry które już masz.

Zgadza się. Żebyś wiedział. Dają gry, które już mam, jak np. THPS4. A w 13 numerze CDA będzie Crashday, który też już mam...

Dnia 24.11.2006 o 19:23, Darkstar181 napisał:

Niedawno CDA dało Codename Panzers:Phase One, a PLAY Commandos3. To są złe gry?

Jakoś nie strawiłem Codename Panzers. Wolę Dawn of War:). I raczej nie kupuję czasopisma tylko dla jednej niezłej pełnej wersji, bo są za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować