Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

gram.pl

Do drugich gramowych urodzin coraz bliżej, więc cała ekipa w pocie czoła pracuje, by zapewnić Wam masę atrakcji na tę, przypadającą na najbliższą sobotę, uroczystość. Poza spotkaniem na łamach naszego serwisu, chcielibyśmy zaproponować Wam również wspólne świętowanie w tym drugim, w pełni rzeczywistym świecie.

Przeczytaj cały tekst "Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wiem, a może wpadne do Warszawy, bo przecież to tylko 100 km, nie tak dużo... Fajnie by było napić się szampana (bez alkoholowego!) z innymi gramowiczami i trochę zwiedzić biuro redakcyjne gram.pl...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj.... W sobotę może coś będzie się działo, a do Warszawy może dojazd będzie, sprawdzę leksykon autobusów. Możliwe, że się pojawię. ;D

Oby to nie wyglądało tak - "ej ile masz gier, masz to, czy nie, przeszedłeś poziom xxx". -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ueee, żeby się pozbyć niemiłego posmaku bezalkoholowego szampana to musiałbym z czteropakiem piwa zapić ; ), a jechać 400km żeby zrobić to co i tak zamierzam zrobić w piątek :P
gdybyście mieli siedzibę w Szczecinie, to z ciekawości bym może wpadł zobaczyć, a tak trudno poczekam na relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Warszawa, Warszawa...
Wszystko w Warszawie! Grrrrrrrrr....
BTW może zadzwonię pod ten "gramowy" numer? Wszystko możliwe... ;)
Ale o czym miałbym niby rozmawiać z tą osobą? Miałbym obcej osobie opowiadać moje wrażenia ze spędzonego tu roku?
Nie ma mowy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szykuje sie oblężenie takie same jak nowe otwarcie Biedronki w mojej miejscowości. Albo jak w Skeczu kabaretu Ani mru mru :P Open the door ... Oczywiście sto lat gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować